World Bus Driving Simulator
World Bus Driving Simulator

World Bus Driving Simulator 1,291 APK MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022


World Bus Driving Simulator, şehrin farklı yollarında otobüs şoförü olmanızı sağlayan bir yerdir. Daha fazla müşteri çekmek için otobüsünüzü özel olarak seçin ve özelleştirin. Ayrıca, daha fazla para almak için misafirlerden ek konsinye ürünler alabi

Android Android Oyun
5 ( 566 puan )
Fiyat: $0
İsim World Bus Driving Simulator
Yapımcı Dynamic Games Ltda
Tür Oyun
Boyut 631MB
Versiyon 1,291
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
World Bus Driving Simulator is the most famous version in the World Bus Driving Simulator series of publisher Dynamic Games Ltda
Mod Version 1,291
Total installs 5,000,000+
  • Sınırsız para
  • Gerçek parayla satın alınan kilitsiz araba


İndir (631MB)

World Bus Driving Simulator, şehrin farklı yollarında otobüs şoförü olmanızı sağlayan bir yerdir. Daha fazla müşteri çekmek için otobüsünüzü özel olarak seçin ve özelleştirin. Ayrıca, daha fazla para almak için misafirlerden ek konsinye ürünler alabilirsiniz. Sadece bu da değil, trafik polisi tarafından yakalanabilir ve kırmızı ışıkta geçmek veya hız yapmaktan para cezasına çarptırılabilirsin, bu yüzden çok dikkatli ol.

Dünya Otobüs Sürüş Simülatörü

İNANILMAZ OTOBÜS MODELİ

Her aracın farklı güç ve vites oranları olacaktır, bu nedenle belirli görevleri yerine getirmek için dikkatli kararlar verin. World Bus Driving Simulator’ın otobüs modelleri, sahadaki gerçek kamyonlardan esinlenmiştir, bu nedenle parametreler ve ayrıntılar size harika bir deneyim yaşatmak için canlıdır.

ÜCRETSİZ İYİLEŞTİRME ÖZELLİKLERİ

Ek olarak, parametrelerini, benzersiz özelliklere sahip ekipmanlarını değiştirerek otobüsü geliştirmeye devam edebilirsiniz. Direksiyon simidinin hassasiyetini ve diğer dokunmatik kontrolleri ayarlayarak kontrolü elinize alın ve sürüş boyunca direksiyonun güvenli ve sorunsuz olmasını sağlayın. Sadece bu değil, oyunculara yorulduğunuzda çaba harcamanıza ve dinlenmenize, yolun güzel manzarasının tadını çıkarmanıza yardımcı olacak otomatik bir sürüş özelliği sunuyoruz.

Dünya Otobüs Sürüş Simülatörü

TEHLİKELİ YOL İLE MÜCADELE OYUNCULARI

Oyunculara meydan okumak için bir dizi zorlu yol oluşturuldu ve bu aynı zamanda bir sürücü olarak ne kadar profesyonel olduğunuzu göstermeniz için bir fırsat. Son derece tehlikeli virajlar veya büyük eğimler, birçok oyuncunun yüzleşmekten korkmasına neden olur. Sadece bu da değil, World Bus Driving Simulator’da toprak yollar sizi sürekli karşılıyor, otoyol kadar düz değil ve tavuklar ve kayalar gibi birçok beklenmedik barikat var.

Dünya Otobüs Sürüş Simülatörü

GÜNDÜZ-GECE DÖNGÜSÜ KOMBİNE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ SİSTEMİ

Gerçek gündüz ve gece döngüsü, kendinizi güzel manzaraya kaptırmanıza yardımcı olacaktır, gün boyunca güneşin doğuşunu izlerken, hareketli insanların hayatı memnun olur, geceleri güneş uyurken, ışıkları görebilirsiniz Parlak yollar, gece yıldızları, ay ışığı yolculuğunuzu izliyor. Sadece bu değil, World Bus Driving Simulator bir iklim değişikliği sistemi uygular; yağmurun çok serin olduğu ama yolu kayganlaştırdığı çok tehlikeli günler vardır ya da ateş gibi güneşli günler vardır ki bunaltır.

Dünya Otobüs Sürüş Simülatörü

TRAFİK KURALLARINA DİKKATLİ OLUN

Aldığınız parayı, kamyonu yükseltmek için yeni malzemeler satın almak için kullanmanın yanı sıra, yakıt satın almak, ceza ödemek için kullanabilirsiniz. Uyarı sistemi, enerjiniz azaldığında sizi bilgilendirecektir, bu nedenle yakınlarda benzin istasyonu olup olmadığını öğrenmek için haritayı kullanın ve şimdi ziyaret edin. Ulaşım yolunda, ne kadar acil olursa olsun, her zaman öngörülen hızda koşun ve trafik kazasına neden olan diğer araçlara çarpmamaya dikkat edin ve aynı zamanda kırmızı ışıkta geçmeyin; aksi takdirde durup para cezası ödemek zorunda kalacaksınız. Polis bu.

Dünya Otobüs Sürüş Simülatörü

KURALLARDAKİ KONUMLAR İÇİN YARIŞIN

World Bus Driving Simulator, şirketin içindekiler ile gelirinizde en üst nokta için bir savaştır. Harcamaların yanı sıra alınan miktar, başarı sisteminde kamuya açıklanacaktır. Çok para kazanarak, değerli ödüller almak için rakiplerinizi yenmek için gereksiz cezaları sınırlayarak, otobüs sürüşü dünyasında kendinizi bir usta olarak gösterin.


İndir (631MB)

Artık indirmeye hazırsınız World Bus Driving Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir