Wordscapes
Wordscapes

Wordscapes v1.23.6 APK indir (Sınırsız Para/Reklamsız) 2022

Bir oyun, Wordscapes'te bulunan harflerle önünüzdeki bulmacaları çözdüğünüzde heyecan verici bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, oyunun başında herkesin seveceği ve rahat hissedeceği çarpıcı seviyeleri deneyimlemek için zaman ayıracak. Ayrıca oyun sıra

Android Android Bulmaca
5 ( 60 puan )
Fiyat: $0
İsim Wordscapes
Yapımcı PeopleFun
Tür Bulmaca
Boyut 125MB
Versiyon 1.23.6
MOD Sınırsız Para/Reklamsız
Orjinal Google Play
Wordscapes is the most famous version in the Wordscapes series of publisher PeopleFun
Mod Version 1.23.6
Total installs 50,000,000+
  • sınırsız para
  • Eğitimi Atla
  • Reklamları kaldırmak.

Bir oyun, Wordscapes’te bulunan harflerle önünüzdeki bulmacaları çözdüğünüzde heyecan verici bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, oyunun başında herkesin seveceği ve rahat hissedeceği çarpıcı seviyeleri deneyimlemek için zaman ayıracak. Ayrıca oyun sırasında kelime dağarcığınız ile bulmacaları tamamlayacak ve ilgi çekici olayları kesinlikle kaçırmayacaksınız.

kelime manzaraları

ETKİLEYİCİ ETKİNLİKLER OYUNCULARI BEKLİYOR

Şu anda oyuncular bu oyunda ilginç olaylar bulabiliyor ve ayrıca kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz heyecan verici unsurlara sahipler. Oyuncunun seviyelerde bulabileceği ve keşfedebileceği yeni bir ortam sunarlar. Oradan, seviyeyi tamamladıktan sonra elde edebileceklerinizi kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz ve çoğu Meadow, Zen Garden ve Enchanted Forest gibi ortamlara karşılık gelen böcek koleksiyonları olacak.

KEŞFEDİLMEYE DEĞER ORTAM

Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncular Wordscapes içinde hayranlık uyandıran birçok ortamı keşfedebilir ve bunu yapmak istiyorsanız birçok farklı zorluğun üstesinden gelmeniz gerekecektir. Bu ortamlar çoğunlukla oyunun başında hızlı bir şekilde göreceğiniz statik görüntülerdir. Oradan, sizi bekleyen zorluklara ek olarak heyecan verici deneyimler getiren faktördür.

kelime manzaraları

Bu ortamlar tamamen çeşitli ve çok temalıdır, bu yüzden onları yaşarken sıkılmayacaksınız. Aynı zamanda, bu görüntüler genellikle üstesinden gelmeniz gereken seviyelerle iyi uyum sağlar. Genel olarak, bu oyunun oynanışına odaklanmalı ve içindeki gereksinimleri yerine getirmelisiniz. Heyecan verici ama aynı derecede zorlu bir deneyim isteyenler için tamamen uygun bir oyun olduğu doğrulanabilir.

DOĞRU SÖZCÜKLERİ ARAYIN

Wordscapes’i başlattığınızda, en sevdiğiniz çapraz bulmacalardan bazılarını bulacaksınız. Kullanıcılar, bulmacaların altında bir daire ve içinde genellikle ayrı harfler bulacaklardır. İlişkili olduklarına dair hiçbir hatırlatma olmayacak ve senin işin bu harfleri birleştirerek anlamlı kelimeler oluşturmak. Aynı zamanda, kombinasyon basittir ve harfler arasında bir dikiş oluşturmak için kaydırmalarla yapılır.

kelime manzaraları

Bunları, bulduğunuz bir kelime sırasına göre eşleştirmeniz gerekecek. Başarılı olursa, bir kelimede birleşecek ve ilgili bulmacada görünecektir. Yani bu oyunun da amacı olan bu bulmacaları doldurmak için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, bazı bulmacalar herhangi bir harfle birbirine bağlanacak ve seviyeyi tamamlamak için bu anahtardan yararlanacaksınız. Zamanla, bu seviyeler daha karmaşık hale gelecek, bu yüzden kelime dağarcığını artırmak eğlenceli olabilir.

OYNAYACAK FARKLI SEVİYE SAYISI

Bu oyundaki seviyeler, kimsenin görmezden gelemeyeceği tamamen çeşitlidir ve her seviyenin amacı aynıdır, bu da bulmacaları doldurmaktır. Böylece bulmacalar karmaşıklaşacak ve bazen kesinlikle bilmeyeceğiniz bazı kelimeler olacaktır. Ancak oyunun başlangıcında, temel seviyeleri oradan zorluğa kadar deneyimleyecek ve becerinizi tamamen hızlı bir şekilde artıracaksınız.

Herkes, aldığınız bazı mektuplarda sınırsız sayıda denemeyi deneyimlemek için zaman ayıracaktır. Bu nedenle, oyuncuların yaratabilecekleri olasılıkları bulmaları zaman alacaktır, bu da bulmaca oyunlarında ortaya çıkmak için ideal bir unsurdur. Oradan, oyunu deneyimlemek için zaman harcayacaksınız ve seviyeyi tamamlamayı ve kelime dağarcığınızı artırmak için bilmediğiniz kelimeleri aramayı kesinlikle seveceksiniz.

kelime manzaraları

OYUNCULARA ÖNERİLER VERİN

Bazı seviyelerde, oyuncular bazı bulmacaların bazı madeni paralar olarak göründüğünü görecekler ve gerçekten de herkes bu bulmacaları kelimelerle ne zaman doldurduklarını bilecek. Belli bir miktar para alacaksınız ve zamanla belirli bir miktar para biriktireceksiniz. Ayrıca oyuncular farklı seviyeleri tamamladıklarında tamamen etkileyici ödüller de alacaklar. Aynı zamanda bir seviye destek unsuruna sahiptir ve belirli bir miktarda jetona mal olur.

Sınırsız dönüş faktörü birçok kişi için ideal bir faktör ise ipucu öğesi zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Farklı seviyelerden geçmenize yardımcı olacak yeni bir unsur değil, ancak özelliklerin hiçbiri ücretsiz değil. Bu nedenle, oyuncuların belirli ipuçlarını almak için belirli miktarda jeton harcaması gerekecek. Ancak bunu nasıl kullanacağınızı da düşünürseniz yardımcı olacaktır çünkü oyunda daha sonra yardımcı olacaktır ve başlangıç ​​seviyeleri genellikle nispeten basittir.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wordscapes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir