Words Of Wonders
Words Of Wonders

Words of Wonders: Crossword v4.1.8 APK indir (Sınırsız Elmas/Pro Sürüm) 2022


İndir (155MB)

Oyun temel ipuçlarıyla başlayacak; Doğru bulmaca sonuçlarını verecek kelime bilgisine sahip olup olmadığınızı görün. Words of Wonders size çeşitli zorluk seviyelerinde birçok önemli bulmaca mücadelesi verir. Oyuncular, aynı anda zorlukları üstlenerek

Android Android Klasik
5 ( 618 puan )
Fiyat: $0
İsim Words of Wonders
Yapımcı Fugo Games
Tür Klasik
Boyut 155MB
Versiyon 4.1.8
MOD Bilgisi Sınırsız Elmas/Pro Sürüm
Orjinal Google Play
Words of Wonders is the most famous version in the Words of Wonders series of publisher Fugo Games
Mod Version 4.1.8
Total installs 100,000,000+

Oyun temel ipuçlarıyla başlayacak; Doğru bulmaca sonuçlarını verecek kelime bilgisine sahip olup olmadığınızı görün. Words of Wonders size çeşitli zorluk seviyelerinde birçok önemli bulmaca mücadelesi verir. Oyuncular, aynı anda zorlukları üstlenerek ve zorlu bulmacaları tamamlayarak dünyayı dolaşacaklar. Bulmacaları doğru sonuçlarla her tamamladığınızda, tekrar ödüller alacak ve yeni seviyeler açacaksınız.

Words of Wonders: Bulmaca

BİRÇOK SÜRPRİZ GETİRİN

Bu normal bir bulmaca oyunu değil; Words of Wonders’taki tüm bulmacaları tamamlamak aşırı sabır gerektirecektir. Herkes tüm bulmacaları tamamlayamaz, ancak zamanında, soruların zorluğu genellikle her turdan sonra artar. Bu oyunda pek çok sürpriz, sürpriz, hiç çözülmemiş gizemli kelimelerin yanı sıra size birçok sürpriz getirecek. Tüm kelimeleri yardım kullanmadan çözeceğinizden emin misiniz?

SÖZCÜĞÜN ZENGİNLİĞİ

Words of Wonders’daki tüm ipuçlarını anladığınızdan ve tüm kelimeleri çözdüğünüzden emin misiniz? Tüm bulmacaları sorunsuz bir şekilde çözebilir misin? Bu oyun düşündüğünüzden daha zor yeni kelimeler getiriyor. Belki de ilk kez tanıyorsunuz. Kelime bilginiz, sorduğumuz sorularla daha da aydınlanabilir. Sınavlarda muhteşem bir zafer için pozitif zekayı kullanın.

Words of Wonders: Bulmaca Words of Wonders: Bulmaca

GİZEMLERİ ÇÖZÜN

Sayı oyununa benzer şekilde, her seviyede kayıp sayıları bulmak yerine, oyuncu bu oyunda gizli harfleri bulacaktır. Oyunda eğlenceden çok karşılığında birçok olumlu şey alacaksınız, kelime bilgisini bir seviye daha geliştirecek. Bulmaca çözme becerilerinde ustalaşmanız ve aynı zamanda önceki gizemleri hatırlamanız ve sonraki seviyeleri tamamlamak için bunları kullanmanız gerekir.

YENİ ARAZİLERİ KEŞFEDİN

Sadece bir bulmaca oyunu değil, Words of Wonders da size dünya çapında bir macera yolculuğu olarak çok eğlenceli bir oyun sunuyor. Asla iki kez gelmeyen neşenin tadını çıkarın, seyahat edin ve dünyanın yedi ünlü harikasını keşfedin. Ama eğlence için değil, bulmacaları çözme yolculuğunuz ve bu harikayla ilgili mektupları tamamlayın. Yolculuk sona erdiğinde, bilgeliğiniz kazanılan bilgilerle birlikte büyük ölçüde genişler.

EN ÜST SEVİYEYE YOLCULUK

Gerçekten de bu oyunda bulmacaları tamamlamakta çok zorlanacaksınız. Zaferin zirvesine giden yolculuk, gücünüzü ve zekanızı test etmek için birçok engelle karşılaşmak zorunda kalacak. Tüm bulmacaları herhangi bir veri veya ipucu kullanmadan çözmeye çalışın. Daha zor seviyelerde kullanmak için ipucu öğelerini kaydedin, çünkü önceki görevi geçtiğinizde her seviye zorlukta yükseltilecektir.

Words of Wonders: Bulmaca Words of Wonders: Bulmaca

ARKADAŞLARLA MÜCADELE

Arkadaşlarınızla meydan okuduğunuzda eğlence büyük ölçüde artacaktır. Ekibinizin dört üyesiyle akıllı bir ekip oluşturun. Arkadaşlarınıza çok oyunculu modda katılın ve tüm mücadeleyi fethedin. Arkadaşların yardımıyla bulmacaları tamamlamak artık zor değil. Words of Wonders ile kelime dağarcığı kapsamlı bir şekilde geliştirildiğinde zekanızı geliştireceksiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • Zor soruyu her çözdüğünüzde kelime dağarcığınız genişletilebilir. Tüm kelimeleri hatırlayabilecek ve mükemmel sonuçlar verebilecek misiniz?
  • Bulmacaları çözmek için gereken becerileri birleştirin, sonraki sıralarda bulmacaları tamamlamak için önceki kelime gizemlerini kullanın.
  • Dünyayı dolaşın, ünlü harikaları keşfedin ve her anıtın altındaki gizli mesajları çözün; tamamlandığında, kelime dağarcığınız bir seviye yükseltilecektir.
  • Birçok görevden geçerken, bulmacaları tamamlarken ve hiçbir yardım kullanmadan zaferin zirvesine ulaşırken kelime hazinenizi test edin.
  • Dört üyeden oluşan bir ekip kurun, arkadaşlarınıza katılın, problemli kelime dağarcığını birlikte fethedin ve eve en görkemli zaferleri getirin.


İndir (155MB)

Artık indirmeye hazırsınız Words of Wonders ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.