Wordington
Wordington

Wordington v1.8.5 APK indir (Sınırsız Para/İpuçları) 2022


Wordington, oyuncuların Emma'nın evini yenilediği ve onunla yeni karakterlerle tanıştığı yenileme temalı bir oyundur. İlgili kaynağı kullanarak yenilemeyi tamamlamak için zaman ayıracaksınız ve değişikliği hemen göreceksiniz. Aynı zamanda, yıldız ve

Android Android Klasik
5 ( 802 puan )
Fiyat: $0
İsim Wordington
Yapımcı Qiiwi Games AB
Tür Klasik
Boyut 85MB
Versiyon 1.8.5
MOD Sınırsız Para/İpuçları
Orjinal Google Play
Wordington is the most famous version in the Wordington series of publisher Qiiwi Games AB
Mod Version 1.8.5
Total installs 10,000,000+

İndir (85MB)

Wordington, oyuncuların Emma’nın evini yenilediği ve onunla yeni karakterlerle tanıştığı yenileme temalı bir oyundur. İlgili kaynağı kullanarak yenilemeyi tamamlamak için zaman ayıracaksınız ve değişikliği hemen göreceksiniz. Aynı zamanda, yıldız ve belirli bir miktar para kazanmak için çapraz bulmacalara katılmanız gerekecek. Her kaynağın farklı bir işlevi vardır.

EMMA’NIN BÜYÜK BABA KÖŞÜNÜN YENİLENMESİ

Wordington’da oyunculara büyükbabasının konağına giden Emma eşlik edecek. Büyükbabasının kocaman bir evi vardı ama şimdi uzun süredir terk edilmiş durumda. Yani bu konağa gitmeye başladığınızda görünüşünün eski olduğunu ve avlunun altın yapraklarla kaplı olduğunu göreceksiniz. Büyükbabasının evini yenileyecek ve ona yeni bir özel görünüm kazandıracak kişi o olacak. Bu, gerçekleştirmeniz gereken uzun zaman alacak bir hedeftir.

İlk gördüğünüz öğeleri temizlemeye başlayacak ve yavaş yavaş evin içindeki şeyleri keşfedeceksiniz. Evin görünümünü değiştiren ve fark yaratan karakterin hareketlerini gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda bu eve gelip yeni karakterlerle tanışan Emma’nın hikayesini de takip ediyorsunuz. Karşılaştığınız ilk karakter David ve siz oyunu bir dereceye kadar tamamladığınızda birçok karakter yavaş yavaş karşınıza çıkacak.

Wordington: Kelimeler ve Tasarım Wordington: Kelimeler ve Tasarım

ELEMANLARI KENDİ YOLUNUZDA DEĞİŞTİRİN

Oyuncular, Wordington’daki ilk iş olan düşen sarı yaprakları temizlemek ve konağın avlusunu örtmekle başlayacak. Tabii ki, herhangi bir yenileme oyununda, altın yıldız olan kendinize kullanmak için bir kaynağa da sahip olmanız gerekir. Her aktivite görev bölümünde görünecek ve yapabileceğiniz bir sonraki görevi göreceksiniz. Böylece evde sürekli küçük değişiklikler yapacak ve yavaş yavaş önemli bir değişiklik yaratacaksınız.

Bazı gereksiz şeyleri temizlemek, bazı şeyleri yenisiyle değiştirmek ve diğerleri gibi çeşitli faaliyetler genellikle oldukça çeşitlidir. İlk tip için, onları temizlemeyi kabul ettiğinizde kısa süre sonra yok olacaklar ve mekanın daha da güzelleştiğini göreceksiniz. Öğelerin değişimi, oyuncunun aynı türde ancak farklı özelliklere sahip üç öğe aldığında aldığı karara bağlıdır. Böylece beğendiğiniz özellikleri seçebilecek ve yalıya uygun hale getirebileceksiniz.

Wordington: Kelimeler ve Tasarım Wordington: Kelimeler ve Tasarım Wordington: Kelimeler ve Tasarım

PARA VE YILDIZ KAZANMAK İÇİN PARÇA BULMACALARA KATILIN

Wordington’da yıldızın kullanımını ve nasıl kazanılacağını zaten biliyorsunuz; Bulmaca oyunlarına odaklandığı için basittir. Bu bulmaca oyunlarındaki göreviniz, bazı harfleri almak ve anlamlı bir kelime oluşturmak için sırayı düzenlemek. Aynı zamanda bağlantılı bulmacaların sayısını da göreceksiniz. Böylece oyundaki boşlukları doldurmak için oluşturduğunuz kelimeleri kullanacaksınız ve zorluğunuz kolaydan karmaşığa doğru artacak.

Sayınız sınırlı olduğu için zorlu bulmacalarla karşılaşırsanız, oyuncular bir harfi ortaya çıkarmak için bir karenin kilidini açmanıza yardımcı olacak bir destek özelliği bulacaktır. Oradan hemen ardından oluşturulacak kelimeyi tahmin edeceksiniz ancak bu araç sandığınız kadar ücretsiz değil çünkü belli bir miktar paraya mal olacak. Araç için kullanmanız gereken para, her seviyede aldığınız sayıdan daha fazla olacaktır. Bu yüzden akıllıca kullanmayı seçin.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wordington ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir