Word Pizza
Word Pizza

Word Pizza v3.6.9 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


İndir (77MB)

Word Pizza, heyecan verici ve kullanışlı bir kelime eşleştirme oyunudur; Oyuncular, kelime dağarcıklarını genişletmek için mevcut harflerden kelimeleri eşleştirmeye katılacaklar.

Android Android Bulmaca
5 ( 326 puan )
Fiyat: $0
İsim Word Pizza
Yapımcı OpenMyGame
Tür Bulmaca
Boyut 77MB
Versiyon 3.6.9
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Word Pizza is the most famous version in the Word Pizza series of publisher OpenMyGame
Mod Version 3.6.9
Total installs 10,000,000+

Kelime bulmacaları yapmayı veya kelimeleri anlamlı kelimeler haline getirmeyi seviyorsanız, Word Pizza’yı da seveceksiniz. Her oyundan sonra daha fazla yeni kelime toplayacak ve kelime dağarcığınızı zenginleştireceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda yazım ve konsantrasyon becerilerinizi de geliştirirsiniz. Oyun size hem eğlenebileceğiniz hem de bilginizi geliştirebileceğiniz bir alan açıyor.

OYUN SON DERECE BASİT AMA OYUNCULAR İÇİN HEYECAN HİSSESİ NEDEN OLUR

Word Pizza’ya gelince, oyuncuların verilen harflerden anlamlı kelimeler bulmaları ve oluşturmaları gerekiyor. Kelimeler basit dokunuşlarla birbirine bağlanır veya onları farklı yönlerde birbirine yaklaştırabilir. Ek olarak, kelimeler oluşturmak için harfler arasında da kaydırabilirsiniz. Düzenlemeniz doğruysa, sistem panelinde kelime görünecektir. Oyuncuların bu oyunda tüm gizli kelimeleri bulması gerekiyor.

Kelime Pizza – Kelime Oyunları

PİŞİRME FAALİYETLERİNE KATILIN

Oyunun belirlediği bölümleri tamamladıktan sonra maceralara atılabilir, seyahat edebilir ve oyunda lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Word Pizza, farklı tarzlarda çeşitli ödüller sunar, bu yüzden onları kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ayrıca, oyuncuların yemek pişirme ilhamını artırmak için mutfaklarını dekore etmelerine de izin verilir.

SINIRLAMALAR OLMADAN ÜCRETSİZ OYNAMA SÜRESİ

Oyuncular zaman sınırı olmadan eğlenebilirler. Başvurunuzu istediğiniz zaman kapatabilir veya küçültebilir ve ardından ilerlemenizi kaybetmeden kaldığınız bölüme devam edebilirsiniz. İlginç ve çekici bir oyun hissi yaratan bu oyunda birçok faktör tarafından engellenmeden eğleneceksiniz.

Kelime Pizza – Kelime Oyunları Kelime Pizza – Kelime Oyunları

GENİŞ FARKLI SEVİYELER ARALIĞI

Oyun, oyuncunun gözleri önünde 2000’den fazla farklı zorluk seviyesi açar. Word Pizza, oyunculara 15’ten fazla ülke ve çeşitli heyecan verici seviyeler sunuyor. Bu seviyeler, yeni seviyelerin zorluğunu artırmak için tasarlanmıştır, böylece becerileriniz ve bilginiz daha da genişler. Her seviye ile artan zorluk özelliği ile oyun size karşı konulmaz bir çekicilik getirmenin yanı sıra sıkıcı olmamayı da vaat ediyor.

OYNAYABİLİRKEN BİRÇOK FAYDA SAĞLAYIN

Word Pizza oynarken oyuncular birçok yeni kelime öğrenecek, aynı zamanda zihinlerini ve kelime dağarcıklarını daha fazla geliştirecekler. Oyun, bulmacaları daha verimli çözmenize yardımcı olacak birçok ücretsiz kelime önerisi sunuyor. İşte tam size göre harika bir beyin jimnastiği, daha fazla yeni kelime hatırlamanızı ve onları hızlı bir şekilde ezberlemenizi sağlıyor. Oyuncular, arkadaşlarıyla rekabet edebilir ve şanlı zaferler kazanarak skor tablolarında lider olabilirler.

Oyun, oynamanız ve öğrenmeniz için değerli ve çekici bir alan açar. Oyun sizi birçok farklı dilde destekliyor, böylece her oyuncu oyuna katılabiliyor. Ayrıca, bu oyun çevrimdışıyken de düzgün çalışır, bu da onu seyahat ederken iyi bir zaman öldürücü yapar. Ancak ilerlemeyi geri yükleyebilmek için, oynatıcının ilerlemenizi senkronize etmek için bir internet bağlantısına ihtiyacı vardır.

Kelime Pizza – Kelime Oyunları Kelime Pizza – Kelime Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncular, kelime hazinesinin zenginliğini ve çeşitliliğini artırmak için basitçe harfleri düzenleyebilir ve taşıyabilir, gizli kelimeleri arayabilir ve yeni anlamlı kelimeleri mükemmelleştirebilir.
  • Birçok yeni duyguyu deneyimlemenize ve eski oyundan sıkılmamanıza yardımcı olmak için farklı zorluk seviyelerine sahip bir dizi seviye sağlayın.
  • Seviyeleri hızla tamamlayarak oyuncular ayrıca yemek pişirebilir, seyahat edebilir ve diğer ülkelerden gelen tüm zengin ödülleri toplayabilir.
  • Zihninizi geliştirmek için yeni kelimeleri keşfedin ve öğrenin; zihniniz mükemmel ve harika bir zihin koçu olun.
  • Size hizmet etmek için çeşitli dillere sahip basit, göz alıcı bir arayüz ve internet bağlantısı olmadan herkes stresi azaltmak için seyahat ederken oynayabilir.


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Word Pizza ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.