Wombo
Wombo

Wombo v3.1.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Wombo, her kareyi sürekli olarak hassas bir şekilde düzenleyen son teknoloji AI teknolojileri sayesinde şarkı söyleyen fotoğrafları canlı ve eğlenceli hale getiren sihirli bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar istedikleri kişiyle özgürce dalg

Android Android Araçlar
4 ( 950 puan )
Fiyat: $0
İsim Wombo
Yapımcı Wombo Studios Inc
Tür Araçlar
Boyut 67MB
Versiyon 3.1.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Wombo is the most famous version in the Wombo series of publisher Wombo Studios Inc
Mod Version 3.1.1
Total installs 50,000,000+

Wombo, her kareyi sürekli olarak hassas bir şekilde düzenleyen son teknoloji AI teknolojileri sayesinde şarkı söyleyen fotoğrafları canlı ve eğlenceli hale getiren sihirli bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar istedikleri kişiyle özgürce dalga geçebilir ve eğlenceyi geliştirmek için herhangi bir şarkıyı seçebilirler. AI neredeyse her işlemi ve sihri yapar, böylece kullanıcı arkasına yaslanıp şaheserleri kendi adına tamamlamalarını bekleyebilir.

KOLAY FOTOĞRAF ŞARKI YAPIN

Wombo’nun ana yeteneği, herhangi bir fotoğrafın seçilen herhangi bir şarkının sözlerine ve melodilerine şarkı söylemesini sağlamak olsa da, kullanıcıların bazı noktalarda bunları manuel olarak düzenlemesi gerekiyor. Bu özelleştirmeler bir fotoğrafı canlı ve özgün kılar, ancak yapay zeka hareket ve ifade dahil her aşamayı tamamlar. Uygulama, dünyanın en son teknolojilerini kullanır ve canlı bir sonuç elde etmek için fotoğrafları gerçek zamanlı olarak sürekli olarak düzenler.

Wombo: Selfie'lerinizi şarkı söyleyin Wombo: Selfie'lerinizi şarkı söyleyin

YÜZ DUYGULARINA KARAR VERİN

Özelleştirmeyle ilgili en güzel şey, kullanıcının şarkı söylerken yüzün duygularını değiştirebilmesi, ancak bir ses ekleyememesi veya susturamamasıdır. Tabii ki, duygusal süreçlerin tümü basit seçimlerle kullanıcıya geliyor ve uygulama yüzleri otomatik olarak ayarlıyor ve düzeltiyor. Yüz ifadeleri sayesinde sonuçlar veya şarkılar her zamankinden daha çekici ve eğlenceli hale gelecek.

HERHANGİ BİR FOTOĞRAFI KOLAYLIKLA İTHALAT

Wombo, kullanıcıların herkesten şaka yapması için harika bir araçtır, bu nedenle uygulama, herhangi bir görüntüyü sisteme özgürce aktarmalarına da izin verir. Her canlandırma işlemi uzun sürse de, kullanıcılar seçilen fotoğraflarla bazı sonuçları önizleyebilir. Tabii ki, bu işlemlerin tümü aynı anda birçok fotoğrafa uygulanarak kullanıcılara alaycı veya öfkeli arkadaşlara zaman kazandırıyor.

POPÜLER ŞARKILARI ÜCRETSİZ SEÇİN

Kullanıcı herhangi bir görüntü ile yeni bir sihir yaratmak isterse, uygulama büyük bir müzik kitaplığına sahip olacaktır. Tüm popüler şarkılar farklı kategorilerde düzgün bir şekilde düzenlenecek ve kullanıcılar uygulamanın desteklediği herhangi bir müziği aramaya bile çalışabilirler. En iyi yanı, herhangi bir ses dosyasını sisteme aktarabilmeleri ve gerisini en özgün ifadeyle yapay zekaya bırakabilmeleridir.

Wombo: Selfie'lerinizi şarkı söyleyin Wombo: Selfie'lerinizi şarkı söyleyin

CANLI BİR GRUP FOTOĞRAFI OLUŞTURUN

Portrelerle karşılaştırıldığında Wombo, büyük bir grupla çekilmiş fotoğraflarla da çalışabilir. Uygulamanın, yüksek kaliteli ve canlı videolar oluşturmak için her yüzün melodisini ve şarkı söyleme sırasını ayarlamak gibi, kullanıcıların her şeyi manuel olarak düzenlemesini istemesi harika bir yetenek. Ayrıca senkronize yüz hareketleri oluşturarak her şarkıyı akılda kalıcı ve eğlenceli hale getirebilirler.

BASİT VİDEO PAYLAŞIM ÖZELLİĞİ

Sistemin yerleşik video paylaşım işlevi, çok yönlü olduğu ve her boyutu otomatik olarak optimize ettiği için kullanımı kolaydır, bu nedenle hafiftir ancak mutlak görüntü kalitesine sahiptir. Kullanıcılar, paylaşım özelliği aracılığıyla yalnızca basit işlemlerle doğrudan bir bireye, grup sohbetine, e-postaya ve diğer birçok yere gönderebilir. Elbette, yayınladıkları her yerde herkesi güldürmek için alaycı veya mizahi başlıklar içerebilirler.

Wombo’nun fotoğraflar üzerinde sihir yaratma ve onları şarkı söyleme konusundaki sadeliği ve gelişmişliği, oyuncuların başkalarıyla dalga geçmesi için birçok ilham verici fikrin kapılarını aralıyor. Her şeyden önce, grup fotoğrafları için dönüştürme işlevi, kullanıcılar yaratıcılıklarını ifade edebildikleri ve mükemmel kombinasyon için ünlü şarkıları kullanabildikleri zaman en heyecan verici ve eğlencelidir.


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wombo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir