Wolvesville Classic Pro
Wolvesville Classic Pro

Wolvesville Classic Pro v2.8.8 APK (Tam Oyun) indir 2022


Gizemli detayların olduğu mafya filmlerine her zaman tutkunuz olduysa, kurt adam sizin için mükemmel bir seçim. Wolvesville Classic Pro, birçok oyuncunun bu oyuna katılmak istediğini ancak elinde kağıt kalem olmadığı gerçeğini yakalıyor. Bu yüzden bu

Android Android Kağıt
5 ( 942 puan )
Fiyat: $0
İsim Wolvesville Classic Pro
Yapımcı Wolvesville GmbH & Co KG
Tür Kağıt
Boyut 14MB
Versiyon 2.8.8
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Wolvesville Classic Pro is the most famous version in the Wolvesville Classic Pro series of publisher Wolvesville GmbH & Co KG
Mod Version 2.8.8
Total installs 5,000+

İndir (14MB)

Gizemli detayların olduğu mafya filmlerine her zaman tutkunuz olduysa, kurt adam sizin için mükemmel bir seçim. Wolvesville Classic Pro, birçok oyuncunun bu oyuna katılmak istediğini ancak elinde kağıt kalem olmadığı gerçeğini yakalıyor. Bu yüzden bu oyun, özgür olduğunuz zaman ve istediğiniz yerde kurt adam avının keyfini çıkarmanız için doğdu. Artık siz ve arkadaşlarınız bir kurt adam, bir köylü olma fırsatının tadını rahatça çıkarabilirsiniz. Buradan, oyuncular mükemmel ve unutulmaz deneyimler yaşayacaklar.

Wolvesville Klasik Pro Wolvesville Klasik Pro

KÖTÜYÜ BULMA YOLCULUĞU GECE GERÇEKLEŞİR

Hikaye, gün batımının karanlığa döndüğü gecelerde gerçekleşir. Buraya vardığınızda oldukça vahşi ve korkutucu bir köye geleceksiniz. Burada geceleri sık sık hırsızlık olur ve kurtları bulmanız gerekir. Her gece oyundaki tüm köylüler gözlerini kapatıp birlikte uyurlar. Sürükleyici kurt adam hikayesindeki tüm aksiyon resmen bu andan itibaren başlıyor.

ROLÜNÜ ALMAK İÇİN CİHAZI HAREKET ETTİRİN

Oyuncu cihazı alacak ve Wolvesville Classic Pro tarafından bilgileri almaya devam edecektir. Spesifik olarak, o gece boyunca sizin rolünüzdür. Oyuncu, bilgileri aldıktan sonra cihazı yanındaki arkadaşına vermeye devam ediyor. Bu yüzden oyun boyunca sadece rolünüzün gerçekte ne olduğunu bileceksiniz. Gerisi, gerçeği bulmak için jestlere, kelimelere ve tutumlara güvenmeniz gereken bir gizem.

HAZİNEDEKİ KARAKTER SEÇME ÖZELLİĞİ

Wolvesville Classic Pro, oyunculara hazinede birçok karakter getiriyor. Karakter sayısı çok fazla olduğu için siz ve arkadaşlarınız oyunun sunduğu tüm karakterleri bir gecede oynayamazsınız. Bu nedenle oyuncu hangi karakteri ekleyip eklemeyeceğine karar verme hakkına sahiptir. Kurt adamlar ve köylüler dışında sıklıkla kullandığınız bazı öne çıkan karakterler, köyde olacak tüm sorunları tahmin etme yeteneğine sahip kahinlerdir.

Wolvesville Klasik Pro Wolvesville Klasik Pro

BELEDİYE BAŞKANI MI OLACAKSINIZ, BİLİM bilimci mi?

Bununla da kalmayıp Wolvesville Classic Pro, sizi diğer birçok karakterle de deneyimlemeye getiriyor. Her karakter, kasabanın kontrolünü elinde tutan belediye başkanının görünüşü de dahil olmak üzere kimsenin bilmek istemediği kimlikleri hakkında bir sır saklıyor. Ayrıca, anormal durumdaki fahişeler veya bilim adamları da tercih edildi.

KURT ADAMLAR VE MÜTTEFİKLERİ KİMİ ÖLDÜRECEKLERİ OY VEREREK KARAR VERİR

Kurt adamların özel bir rolü vardır. Gece karanlığın her şeyi kapladığı bir gecede uyandığınızda, eğer bir kurt adamsanız, oyuncu yeni bir acımasız plan uygulamaya karar veren arkadaşlarının daha fazlasına sahip olacaktır. Siz ve takım arkadaşlarınız, herhangi bir kurbana saldırmaya ve hemen öldürmeye karar veriyorsunuz. Buradaki özel şey, sıradan biriymişsiniz gibi davranmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Bunun amacı, başkalarının sizi öldürmemesidir.

Wolvesville Klasik Pro Wolvesville Klasik Pro

ANA ÖZELLİKLER

  • Kurt adam oyunu sadece güneş battığında gerçekleşir; tüm karanlık eylemler ve karanlık arayışlar geceleri gerçekleşir.
  • Işık döndüğünde, her şey orijinal yerine dönecek, bu da kötü bir şey yapamayacağınız anlamına geliyor.
  • Cihazı aldıktan ve gerçek kimliğinizi öğrendikten sonra hemen cihazı yanınızdaki oyuncuya vermeye başlayın.
  • Eğer bir cadıysanız, oyuncu istediğiniz kişiyi öldürmek için zehir kullanabilir veya hatta hayat kurtarmak için bir iyilik yapabilir.
  • Eğer bir kurt adamsanız, oyuncu diğer kurt adamların oylarıyla öldürmek için birini seçebilir.


İndir (14MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wolvesville Classic Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir