WolframAlpha
WolframAlpha

WolframAlpha v1.4.18.2021042901 APK + MOD (Ücretsiz/Yamalı) indir 2022

WolframAlpha, Stephen Wolfram tarafından başta öğrenme olmak üzere birçok farklı amaca hizmet etmek üzere tasarlanmış akıllı bir telesekreterdir ve uygulama adım adım talimatlarla problem çözmeyi destekler. Soruyu girmeniz gerekiyor. Uygulama, Matema

Android Android Kitaplar ve Referans
4 ( 329 puan )
Fiyat: $0
İsim WolframAlpha
Yapımcı Wolfram Group
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 6MB
Versiyon 1.4.18.2021042901
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
WolframAlpha is the most famous version in the WolframAlpha series of publisher Wolfram Group
Mod Version 1.4.18.2021042901
Total installs 1,000,000+

WolframAlpha, Stephen Wolfram tarafından başta öğrenme olmak üzere birçok farklı amaca hizmet etmek üzere tasarlanmış akıllı bir telesekreterdir ve uygulama adım adım talimatlarla problem çözmeyi destekler. Soruyu girmeniz gerekiyor. Uygulama, Matematik, Kimya, Fizik, Tarih, mühendislik, astronomi, coğrafya gibi bir çok alanda temelden ileri matematik sorularına ve formlarına görsel grafiklerle hesaplama yapacak ve doğru sonuçlar verecektir.

YENİ VERSİYONDA BAZI HATALAR İYİLEŞTİRİLDİ

25 yılı aşkın bir süredir geliştirilen uygulama, doğruluğu ve hızı nedeniyle hızla dünyanın güvenilir uzman bilgisi ve hesaplama kaynağı haline geldi. WolframAlpha, kullanırken daha iyi bir deneyim yaşamak için birçok kullanıcının şikayet ettiği birkaç hatayı düzeltti ve kullanıcılar için yeni özellikleri güncelledi. Bu akıllı uygulama, bir dizi bilgiye ve farklı alanlara erişmenizi sağlayacaktır.

Matematik, Coğrafya, bilgisayar sistemleri, teknoloji, eğitim, dilbilim, tarih, müzik gibi birçok farklı uzmanlık alanında bilgi verme kabiliyetine sahip bir ansiklopedi gibidir. Hepsi uygulama tarafından hızlı ve ayrıntılı olarak sağlanır, çünkü çok sayıda algoritma ve veri kullanır. Bu, kompakt tasarımıyla dünya çapında birçok öğrenci ve öğretmen için faydalı bir uygulama olacak ve her yerde kullanılabilir.

WolframAlfa WolframAlfa

SON DERECE BASİT VE KULLANIMI KOLAY

WolframAlpha, hesaplamaları gerçekleştirmek ve kullanıcıya doğru sonuçlar vermek için algoritmalar ve geniş veriler kullanır. Kullanıcıların sadece analiz etmek ve cevaplamak için ihtiyaç duydukları bilgileri “sor” aracına girmeleri yeterlidir ve uygulama en doğru ve en hızlı çözümü verecektir. “Sor” kutusunun altında sizin için örnek içerik ve ayrıntılı talimatlar görüntülenecektir.

Bu akıllı araçla artık ev ödevi için endişelenmenize gerek kalmayacak ve birçok zor alıştırmayı çözmenize yardımcı olacaksınız. Uygulama sadece zor problemleri çözmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların anlamasını kolaylaştırmak için matematiksel grafikler de çizer. Ayrıca uygulama, ülkelerin para birimlerini de çevirebilir. Bu bilgiyi kaydetmek istiyorsanız, ekranın altındaki 3 noktaya dokunabilir ve favori olarak işaretlemek için yıldız simgesini seçebilir veya aramanızı sabitlemek için “Başlamak için sabitle”yi seçebilirsiniz.

WolframAlfa

HER ALANDA DESTEK CEVAP

Yukarıda bahsedildiği gibi birçok alan WolframAlpha tarafından birçok farklı yönü ile hızlı ve doğru bir şekilde çözülecektir. Matematik alanında, uygulama temel düzeyde matematik problemlerini, cebir, geometri, trigonometri, logaritmik fonksiyonlar, denklemler ve tüm matematiksel tanımlarla işleyebilir.

Ayrıca bu akıllı yazılım, hastalıklar, büyüme çizelgeleri, ilaç verileri, tıbbi veri kontrolleri gibi sağlık alanlarındaki binlerce soruyu yanıtlayabilir; hisse senedi verileri, tahviller, vergiler ve diğer bazı hususlar gibi finansal; spor: beyzbol, olimpiyatlar, futbol vb. Uygulama, teknoloji, yer bilimi, müzik, astronomik konular (yıldız çizelgeleri), astrofizik, kuyruklu yıldızlar, küçük gezegenler, aylar,… ile ilgili soruları bile yanıtlayabilir. Uygulamanın cevaplayabileceği alanlar zengin ve çeşitlidir, kullanıcılara çok miktarda büyük ve doğru bilgi sağlar ve kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla bilmedikleri yeni şeyleri keşfedebilirler.

WolframAlfa WolframAlfa

KOMPAKT VE EŞSİZ TASARIM

Tüm bilgiler, yararlı bir bilgi ve hesaplama aracına yoğunlaştırılır. Basit bir arayüz ile WolframAlpha, uygulamanın alanlarıyla ilgili herhangi bir soruyu hesaplamanıza veya sormanıza olanak tanır. Bu kompakt uygulama ile kullanıcılar, kitaplar, defterler vb. gibi diğer birçok hacimli belgeyi kullanmadan bilgi aramak için her yere götürebilirler.

Yapılandırma basit ve temizdir ve seçenekler “3 tire” simgesi olan bir bölüme yerleştirilmiştir. Kullanıcılar, sabitledikleri öğeleri kullanmayı ve gözden geçirmeyi kolaylaştırmak için her ayarı özelleştirebilir. Ayrıca, arama geçmişinizi ayarlarda tekrar bulabilirsiniz. Uygulamanın, görülmesi kolay turuncu ve beyaz olmak üzere iki ana rengi vardır ve siyah yanıtlı cevaplar o beyaz arka planda vurgulanacaktır.

Bu, büyük bir veri deposu ve algoritma koleksiyonu ile birçok farklı alandaki tüm soruları cevaplamak için akıllı bir öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, sorulara veya sorunlara hızlı bir şekilde cevap verebilir ve herkes için en kullanışlı eğitim yazılımı olarak kabul edilir. Bu uygulama ile, uygulamanın anlaşılması kolay talimatları ile ödev sizin için daha kolay hale geliyor.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız WolframAlpha ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir