Wolf Tales
Wolf Tales

Wolf Tales v200307 APK indir (Beceri Dolum Süresi Yok) indir 2022

Wolf Tales APK ormanda kalan son kurtları, bölgelerini çeşitli tehditlere karşı savunmak için eğitiyor. Kalan birkaç hayvan, sürüyü çoğaltmak ve bölgeyi korumak için ayrı bir imparatorluk yaratmak için bakım ve geliştirmenin bir yolunu bulur. Oyunun

Android Android Oyun
5 ( 315 puan )
Fiyat: $0
İsim Wolf Tales
Yapımcı Foxie Ventures
Tür Oyun
Boyut 228MB
Versiyon 200307
MOD Beceri Dolum Süresi Yok
Orjinal Google Play
Wolf Tales is the most famous version in the Wolf Tales series of publisher Foxie Ventures
Mod Version 200307
Total installs 5,000,000+

Wolf Tales APK ormanda kalan son kurtları, bölgelerini çeşitli tehditlere karşı savunmak için eğitiyor. Kalan birkaç hayvan, sürüyü çoğaltmak ve bölgeyi korumak için ayrı bir imparatorluk yaratmak için bakım ve geliştirmenin bir yolunu bulur. Oyunun teması, içeriği ve işleyişindeki yeni değişikliklerimizi indirin ve hızlı bir şekilde deneyimleyin! Rol yapma oyunundaki yeni ve heyecan verici aktiviteler sizi yarı yolda bırakmayacak.

Kurt Masalları – Çevrimiçi Vahşi Hayvan Sim

YENİ YENİLENEN EĞLENCE NOKTALARININ GİZLİ BİLGİSİ

Wolf Tales’a yeni eklenen pratik aktiviteler hiç bu kadar zengin olmamıştı. Yeni turnuvalar, harika ödüller sunulmayı bekliyor. Daha fazla etkinlik açık ve teklifi almanın zor olduğu zamanın arkasında yıkıcı güce sahip büyük patronlar var. Bu yüzleşmelere hazır mısın tilkim? Başka bir sistemde ayrılmak yerine artık silahlarınız çoğunlukla kılıç olan envanter sandıklarında saklanacak.

Kurt Masalları – Çevrimiçi Vahşi Hayvan Sim

Her sürü her zaman en zeki ve en hızlı olana sahip olacaktır ve Wolf Tales, bir tanesini geliştirmeye odaklanmanız için yeni bir lider ve mod seçmenize izin verir. Yükseltme faaliyetlerine hazırlanırken, göreve güvenilmesi için belirli başarılara ihtiyacı vardır. Bu aynı zamanda gezmeye ve seyahat etmeye tutkulu oyuncular için de bir fırsat ve yeşil alan sizi daha rahat ettirecek. VIP etkinleştirildi, simge paketleri eklendi ve hata düzeltmeleri yapıldı, ancak günlük görevlerden ödül alma şansınızı kaçırmayın!

Kurt Masalları – Çevrimiçi Vahşi Hayvan Sim

OYUNCU KATKILARINDAN MUTLULUK

Wolf Tales eğlenceli aktiviteleriyle ünlüdür çünkü birçok oyuncu katılabilir ve bölge için savaşmanın yanı sıra arkadaş edinebilir ve birlikte büyüyebilirsiniz. Kuruluşundan bu yana küçük üyelerden, sürüdeki kurtların sayısı önemli ölçüde arttı, en güçlü imparatorluğun yeniden canlanması için iyi bir hikaye! Her geçen gün, düşmanla yüzleşme amacına hizmet eden becerilerin yükseltilmesi esastır; Takım için dayanışma faaliyetlerini de yaygınlaştırmalısınız.

Kurt Masalları – Çevrimiçi Vahşi Hayvan Sim

DÜNYA İMPARATORLUĞUNA HOŞ GELDİNİZ

Wolf Tales APK daha gerçekçi etkinlikler ve başarıların daha erişilebilir bir şekilde düşünülmesi için güzel 3D grafik tekniklerinin harika bir uygulamasıyla eğlenceli dövüş, inşa ve artan kuvvet içeriği ile oyun geliştirme söz konusu olduğunda oyuncuları hayal kırıklığına uğratmaz. İyi günler! İndirin, oynayın ve yorumunuzu bize bildirin.


İndir (228MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wolf Tales ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir