Wolf Simulator
Wolf Simulator

Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0523 APK indir (Sınırsız Para, Et) 2022


Wolf Simulator: Wild Animals 3D, vahşi bir hayvana dönüşebileceğiniz ve doğal bir ekosistem ortamında yaşayabileceğiniz bir yerdir. Oyuncular hayatta kalabilmek için lezzetli avlar avlamak zorunda kalacaklar.

Android Android Simülasyon
5 ( 463 puan )
Fiyat: $0
İsim Wolf Simulator
Yapımcı CyberGoldfinch
Tür Simülasyon
Boyut 56.6M
Versiyon 1.0523
MOD Sınırsız Para, Et
Orjinal Google Play
Wolf Simulator is the most famous version in the Wolf Simulator series of publisher CyberGoldfinch
Mod Version 1.0523
Total installs 500,000+
  • 1. Sınırsız Madeni Para
  • 2. Sınırsız Et
  • 3. Reklamsız


İndir (56.6M)

Bu, hayvanlar dünyasının hayatta kalma oyunudur ve gerçeklikle ilişkilidir, bu yüzden onu deneyimlediğinizde kurtların nasıl var olduğu hakkında daha derinden öğreneceksiniz. Aynı zamanda, bu savaşçı hayvanın dövüş içgüdülerini gösterme ve yeni heyecan verici şeyler keşfetme zamanı.

Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D

KARAKTERİNİZİ AYARLAYIN VE HAYATTA KALMA YOLCULUĞUNUZA BAŞLAYIN

Doğayla uyum içinde yaşayan hayvanlarla ilgili realite şovlarını izlediğinizde, nasıl çalıştıklarını ve karşılaştıkları tehditleri kesinlikle bilirsiniz. Bu sayede, bu oyunda, doğal dünyadaki manzarayı hissedebilirsiniz. Doğru ve güçlü bir kurt yaratmak için her şeyi yaratmakta özgür olacaksınız. Oyun, vahşi yaşamı başlatmak için kurdun vücudunun bölümlerinin aydınlatmasını özgürce seçip ayarlamanız için bir dizi kaplamaya sahip olacak.

Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D

TAM BİR KURT AİLESİ YARATIN

Bu oyunda, asıl göreviniz sadece avlanma çerçevesi içinde değil, aynı zamanda bir aile oluşturmak için başka kurtlar da bulabilirsiniz. Diğer yarınızı ormanlarda arayabilir ve onlarla sosyalleşmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, gücünüz önemli ölçüde arttığında, doğum yapma şansınız çok zor olmayacak ve aileniz savaşma ve yiyecek bulma sürecinde size çok destek olacaktır. Diğer bir durum ise, yeni öğeleri avlama ve toplama konusunda başarılı olursanız diğer üyeleri yükseltebilirsiniz.

Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D

ÖZELLİKLERİ İYİLEŞTİRİN VE AVCILIK DENEYİMİ KAZANIN

Wolf Simulator size oldukça geniş bir savaş alanı verecek, bu yüzden bu dünyada hayatta kalmak için hayatta kalma becerilerinizden en iyi şekilde yararlanmanız gerekiyor. Ancak, her şey basit olmayacak ve gözünüzdeki avı yakalamak için çevik operasyonlar yapmanız gerekiyor. Ek olarak, ek avlanma görevleri alacak ve saldırı hızını artırmak ve daha fazla deneyim kazanmak için enerji kazanacaksınız.

Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D

ANA ÖZELLİKLER

  • Vahşi doğada savaşma ve hayatta kalma yeteneğini tam olarak ortaya çıkarmak için güçlü bir hayvan olun. Bu oyuna katılırken en özgün deneyimi yaşayacaksınız
  • Manipülasyon kontrollerini yakalayarak eksiksiz bir karakter yaratın ve ardından oyunun size sunduğu ve içinden kurtunuzu oluşturabileceğiniz benzersiz görünümler serisiyle yukarıdaki parçaları mümkün olan şekilde ayarlayın.
  • Zorlu doğal dünyada hayatta kalma yolculuğunuza başlayın ve manzaranızdaki avı avlamanın yollarını bulun. Ayrıca, bir aile kurabilir ve çocuk sahibi olabilirsiniz.
  • Daha fazla savaş deneyimi biriktirin, oyun size farklı zorluklarla birçok görev verecek ve hızı artırmak ve yiyecek toplamak için daha fazla enerji elde edebilirsiniz.
  • Birçok farklı tehlikeyle yüzleşmeniz ve çiftliğin veya daha tehlikeli hayvanların gereksinimlerini karşılamanız gerekecek, bu yüzden her zaman dikkatli olun.


İndir (56.6M)

Artık indirmeye hazırsınız Wolf Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir