WithstandZ
WithstandZ

WithstandZ – Zombie Survival v1.0.8.1 MOD APK (Mega Mod) indir 2022


WithstandZ, oyuncuları arkadaşlarıyla veya tek başına baş döndürücü hayatta kalma oyun deneyimlerine daldırmak için eğlenceli grafiklere ve öfkeli çevre geliştirmesine sahip teşvik edici bir hayatta kalma oyunudur.

Android Android Aksiyon
5 ( 312 puan )
Fiyat: $0
İsim WithstandZ
Yapımcı Quaternions Inc
Tür Aksiyon
Boyut 54M
Versiyon 1.0.8.1
MOD Mega Mod
Orjinal Google Play
WithstandZ is the most famous version in the WithstandZ series of publisher Quaternions Inc
Mod Version 1.0.8.1
 • Tanrı modu
 • Sonsuz cephane
 • Yeniden Yükleme Yok
 • Açlık Yok
 • susuzluk yok
 • Enfeksiyon Yok
 • Sonsuz dayanıklılık
 • Süper hız
 • Süper Zıplama
 • Düşüş hasarı yok
 • Reklamsız


İndir (54M)

WithstandZ bir zombi hayatta kalma oyunudur, ancak güzel bloklu grafiklere rağmen daha derin bir korku ve yoğun bir deneyim getiriyor. Aynı zamanda, herkesin birlikte maceraya atılabileceği veya arkadaşlarına tehlikeli ama heyecan verici yolculuklarda eşlik edebileceği geniş bir açık dünya ve zengin kaynaklar sunar. Bunun da ötesinde, hava durumu ve çevresel etkileri hayat ve gerçekçilik dolu, böylece hayatta kalma unsuru herkes için bir sonraki seviyeye taşınıyor.

Dayanma Z – Zombi Hayatta Kalma!

EĞLENCELİ SİSTEMLERLE HEYECAN VERİCİ BİR HAYATTA KALMA OYUNU

WithstandZ bir hayatta kalma oyunu olmasına rağmen, oyuncuların mümkün olduğunca uzun süre yaşarken daha fazla performans elde etmeleri için birden fazla karakter geliştirme sistemine sahiptir. Oyun, oyuncu nereye giderse gitsin sonsuz sıkıcı tekrarlar yerine, herkesin deneyimini çeşitlendirmek için aynı anda çok fazla karmaşıklık yaratır. Buna ek olarak, insanlar heyecan verici hayatta kalma anları yaratmak için arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir ve tehlikeli alanlarda birlikte maceraya atılabilirler.

Dayanma Z – Zombi Hayatta Kalma!

ÖĞELERİ ETKİN BİR ŞEKİLDE TOPLA VE YÖNET

Oyun, oyuncuların hayatlarını istedikleri gibi inşa etmeleri için hiçbir zaman kolay koşullar yaratmadı, bunun yerine korkuyu çevreleyen karmaşıklıklar yarattı. Oyuncu hayatta kalmak istiyorsa, silah, ekipman, yiyecek ve zanaat eşyaları gibi ortamın gereksinimlerini toplamaya her zaman öncelik vermelidir. Her şey envanterde yer kaplar, bu nedenle herkesin her yolculukta verimli olması için eşyalarını verimli bir şekilde yönetmesi gerekir.

BASİT AMA İLGİLENDİRİCİ MÜCADELE MEKANİZMALARI

WithstandZ, oyuncuların takım arkadaşlarıyla savaş modlarına girmeye hazırlanırken daha fazla meşgul olmalarına yardımcı olmak için basit bir grafik motoru kullanır. Neyse ki, kontrol mekanizması, oyuncunun kullandığı silah ne olursa olsun dostçadır, ancak bunun yerine, kötü durumlar yaratmaktan kaçınmak için kaynakları nasıl kurtaracağını bilmeleri gerekir. Gelecekte, oyuncular karakterlerini tamamen geliştirdiklerinde, uzun süreli hayatta kalma için savaş tekniklerinde yeni olasılıklar açabilirler.

Dayanma Z – Zombi Hayatta Kalma!

HAYATTA KALMAK İÇİN EŞYALAR VEYA YAPI YAPILARI YAPIN

Oyundaki en önemli ve gerekli şey, oyuncuların akşamları gizli tehlikeleri aşması için işçiliği ve temel inşaat sistemidir. Oyuncular, zanaat sistemi aracılığıyla hayatta kalmak veya en kötü senaryoya hazırlanmak için gereken mühimmat veya zanaat öğelerini yeniden tedarik edebilir. Bu arada, bina üsleri doğal kaynaklar gerektirir ve oyuncunun uzun süreli hayatta kalması için kalıcı bir yere ihtiyacı varsa, bunlar büyük katkı sağlayacaktır.

EN OLAĞANÜSTÜ HAYATTA KALMA DENEYİMLERİ GELİŞTİRİN

WithstandZ’ye yerleştikten sonra, oyuncular zevk aldıkları şeyleri yaparken farklı hayatta kalma süreçleri veya deneyimleri yaratmaya başlamalıdır. Dünya, keşfetmek, savaşmak, inşa etmek, çiftçilik yapmak ve arkadaşlarla açık dünya hayatta kalma oyununun tadını çıkarmak için daha pek çok aktiviteyle dolu. Sadece bu da değil, hangi durumda olurlarsa olsunlar en iyi performans için sistemleri kişiselleştirebilirler.

Dayanma Z – Zombi Hayatta Kalma!

WithstandZ, arkadaşlarla heyecan verici bir oyunun tadını çıkarmak için herkese benzersiz anları ve hayatta kalma türünün özünü getirmeyi vaat ediyor. Ek olarak, dünyasındaki grafikler ve geliştirmeler karmaşık ancak herkesin yaratıcı olması ve benzersiz yolculuklarını tasarlaması için kolay.

 • Oyuncuların arkadaşlarıyla büyüleyici bir hayatta kalma deneyiminin keyfini çıkarması için sonsuz özgürlüğe sahip heyecan verici ve derinlemesine bir hayatta kalma oyunu.
 • Kapsamlı bir gün döngüsü sistemi, zombiler ve diğer faktörler değiştikçe oyuncuların heyecanını artırırken gizli tehlikeler içerir.
 • Karmaşık ve rahatsız edici bir envanter sistemi, oyuncuların açgözlülüklerine rağmen hayatta kalmalarına yardımcı olan temel öğelere öncelik verirken, alanlarını nasıl organize edeceklerini öğrenmelerini sağlar.
 • Derinlemesine işleme ve yapım özellikleri, tehlikeli zombiler ve çeşitlerle dolu derin vahşi doğaya girerken oyuncuların hayatta kalma kabiliyetini artırır.
 • Arkadaşlarınızla birleşin ve beklenmedik durumlarda birbirinize yardım ederken veya eğlenceden birlikte üsler kurarken en unutulmaz yolculukları yapmaya başlayın.


İndir (54M)

Artık indirmeye hazırsınız WithstandZ ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir