WinterCraft
WinterCraft

WinterCraft v0.0.35 APK (Sınırsız Para, Ücretsiz Reklamlar) indir


Silahlar üretin, bir üs kampı kurun ve ormanda hayvanları avlayıp yiyecek toplayarak sert kışta hayatta kalın.

Android Android Macera
4 ( 742 puan )
Fiyat: $0
İsim WinterCraft
Yapımcı La Bues
Tür Macera
Boyut 84.99 M
Versiyon 0.0.35
MOD Sınırsız Para, Ücretsiz Reklamlar
Orjinal Google Play
WinterCraft is the most famous version in the WinterCraft series of publisher La Bues
Mod Version 0.0.35

İndir (84.99 M)

Kış güzel bir mevsim olabilir ama yine de ölümcül olabilir. WinterCraft Mod APK‘da ayrıca oyuncular, çok az kişinin kalabileceği ve hayatta kalabileceği bir kutup dağlık bölgesinde gecenin üstesinden gelmek için neredeyse tüm hayatta kalma yeteneklerini kullanmak zorundadır. Kereste toplayın ve sıcak tutmak için bir ateş geliştirin veya yemek için bazı vahşi hayvanları avlayın. Ancak dikkatli olun, ormanlık alan kurtlar tarafından tehlikelerle doludur ve dikkatli olmalısınız çünkü gece normalde onlar avlandıktan sonra şafağa gitmek istiyorsanız. Bu nedenle soğuk hava teçhizatınızı giyin ve WinterCraft‘ta soğuk bir akşama hazırlanın: Ormanda hayatta kalma!

WinterCraft Mod APK, kış ormanlarında başarı ile ilgili bir oyundur. Dayanmak için yemek bulmayı, kar yağışını eritmeyi, hayvanları aramayı ve ateş tutmayı öğrenmeniz gerekecek. Genel olarak oyun çok kolay değil, ancak sonunda hayatta kalmak için eşyalar yapabildiğiniz zaman çok değerli olacak. Uçsuz bucaksız kış mevsimi ormanlık alanını keşfedebilir ve orada doğruyu söyleyen tüm çeşitli hayvanları görebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bazı etoburlar nerede ateş olduğunu fark edecekler ve her acıktıklarında sizi avlayacaklar! WinterCraft, macera ve başarı oyunlarını sevenler için mükemmel bir oyundur.

Burada oyuncular doğa ve hava durumu ile karşı karşıya kalır. Oyun, gece-gündüz düzeni ve sürekli değişen hava koşullarıyla keşfedilecek engin ve ücretsiz bir dünya sunuyor. İnsanlar kamp kurabilir ve ateş tutabilir, ateşte su ve yiyecek pişirebilir, sanat aletleri, aletler ve giysiler yapabilir. Oyuna baktığınızda 3D düzenler, tüm Arktik sahnesini, muhteşem gün batımlarını ve gün doğumlarını, ilginç bir şekilde ayrıntısına kadar yeniden yaratıyor.

Dayanmak için top oyuncusu, örneğin yere alabileceğiniz tahta, taş ve ince dal gibi kaynakları toplamalıdır. Ardından, kamp ateşi yakmak ve ateşi kereste ile doldururken sadece sığınmak için bir yer seçmeleri gerekiyordu. Oyuncular sıcak kalmaya yardımcı olmak için kaya ve metal madenciliği yapmak için kazmalar ve ava başlamak için sanatsal yaylar ve oklar yapmalıdır. Çeşitli yerleri keşfettikleri için, içinde daha fazla şey yaratabilecekleri bir tezgah keşfedecekler. Yaşamı sürdürmek için giysilerin ateşle sıcacık olması çok önemlidir. Bahsetmiyorum bile, oyun içindeki figürlerin benzer bir uyku, ısınma ve yemek ihtiyacı var, çünkü bunlardan herhangi biri sıfıra düşerse, kendi sağlıkları azalmaya başlayacak ve hayatta kalmaları mümkün olacak. bu temelde son. WinterCraft‘ta insanlar, sezonun en soğuk aylarında hayatta kalabilmek için tüm bilgeliklerini ve becerilerini kullanmalıdır.


İndir (84.99 M)

Artık indirmeye hazırsınız WinterCraft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir