Wings Of Steel
 Wings Of Steel

Wings of Steel v0.3.3 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Wings of Steel – Hiç bir savaş uçağında oturacağınızı ve İkinci Dünya Savaşı'na katılacağınızı hayal ettiniz mi? Elbette, pek çok genç ve yetişkin tarafından cevap evet olacaktır. Çünkü bu, şimdiye kadarki en büyük insanlık tarihi olarak kabul edilen

Android Android Macera Oyunları
5 ( 501 puan )
Fiyat: $0
İsim Wings of Steel
Yapımcı Illusion Magic Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 77MB
Versiyon 0.3.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Wings of Steel is the most famous version in the Wings of Steel series of publisher
Mod Version 0.3.3

İndir (77MB)

Wings of Steel – Hiç bir savaş uçağında oturacağınızı ve İkinci Dünya Savaşı’na katılacağınızı hayal ettiniz mi? Elbette, pek çok genç ve yetişkin tarafından cevap evet olacaktır. Çünkü bu, şimdiye kadarki en büyük insanlık tarihi olarak kabul edilen bir savaş. Ayrıca, genel olarak, uçağın kendisi hakkında tutkulu olan askeri meraklılar, ömürlerinde bir kez buna dahil olmak isterler. Ancak bu pek olası değil. Aslında, oyunun yapımcıları, İkinci Dünya Savaşı bağlamında geçen savaşçıları uçurmak için simülasyon oyunları yaratarak hayranlara hitap etti.

wings of steel apk indir modkiwi com 1

Dünya Savaşı hava muharebe uçuş simülatörü

Yeni Wings of Steel APK , Ağustos dönemi için piyasaya sürüldü. Karmaşık ve merak uyandıran bir dövüş oyunu gibidir. Bununla birlikte, her şey 2. Dünya Savaşı bağlamını tamamen beklenmedik bir şekilde simüle ediyor. Birçok farklı ülkenin bayrağını taşıyan güzel uçak, o yıl kanlı savaş alanı ateşine katıldı. Illusion Magic Studio, oyunculara sadece ünlü antik uçaklarla harika bir deneyim sunmakla kalmıyor, aynı zamanda son derece çekici olan araba simülasyon oyununu da deneyimlemelerini sağlıyor. Hepsi Google Play sitesinde yayınlandı, bu yüzden mobil cihazınıza indirebilmek ve deneyimleyebilmek için küçük bir miktar ödemeniz gerekmiyor.

wings of steel apk indir modkiwi com 2

Oyunun adını okursanız Wings of Steel APK bu oyunda kullanılan ana ekipmanın elbette uçak olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte, bunlarla birlikte, Gemiler, tanklar, Müttefiklerin ve Mihverlerin araçları gibi ayrıntılı olarak açıklanan ve II. Oyuncular doğrudan hizmet ettikleri ordunun komutanlığından atanacak. Daha sonra savaşmak için hangi uçağı kullanacağınızı seçmenize izin verilecektir. Havayolları ve personel mükemmel bir kalkış hazırlayacak. Ancak, kalkıştan ve düşmanla yüzleştikten sonra, oyuncunun hayatta kalmasını ve geri dönmesini sağlayan şey yeteneklerinizdir.

wings of steel apk indir modkiwi com 3

Farklı görevler, farklı uçak türlerine uyacaktır. Küçük, hafif uçakları kullanabilir ve düşman uçaklarını devirmek için sürekli ateş edebilen makineli tüfeklerle silahlandırabilirsiniz. Alternatif olarak, düşman gemilerini batırmak için bomba taşıyan savaşçılar. İkinci Dünya Savaşı’nda kullanılanlara benzer şekilde tasarlanmış seçeneklere sahip çarpıcı grafikler. Savaş ortamı eşit derecede görkemli, gündüz ve gece efektleri net. Silahlar iyi tasarlanmış ve yükseltildiklerinde daha da çekici görünüyorlar.


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wings of Steel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir