Wing Fighter
Wing Fighter

Wing Fighter v1.7.32 APK + OBB indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Bu, dövüş oyunlarını, özellikle de havada gerçekleşen savaşları seven oyuncuların “cenneti” olacak. Wing Fighter, klasik ve eşit derecede çekici hava savaşlarının gerçekleştiği yer olarak kabul edilir. Bu oyundaki her tasarım, savaşları en gerçekçi ş

Android Android Aksiyon
5 ( 245 puan )
Fiyat: $0
İsim Wing Fighter
Yapımcı MINIGAME ENTERTAINMENT LIMITED
Tür Aksiyon
Boyut 64M
Versiyon 1.7.32
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Wing Fighter is the most famous version in the Wing Fighter series of publisher MINIGAME ENTERTAINMENT LIMITED
Mod Version 1.7.32
Total installs 1,000,000+
 • Reklamları izlemeden ödüller kazanın
 • Çok sayıda günlük görev puanı.

 • Menü Modu
 • Dmg Çoklu
 • Savunma Çoklu

Bu, dövüş oyunlarını, özellikle de havada gerçekleşen savaşları seven oyuncuların “cenneti” olacak. Wing Fighter, klasik ve eşit derecede çekici hava savaşlarının gerçekleştiği yer olarak kabul edilir. Bu oyundaki her tasarım, savaşları en gerçekçi şekilde yaşayabilmeniz için 3D olarak yapılmıştır. Kişiselleştirilebilir hava muharebe araçlarına ek olarak, oyuncular savaşa katılmak için çeşitli silahlarla donatılmalıdır.

kanat savaşçısı kanat savaşçısı

DÜŞMAN ORDUSUYI YENMEK

Savaş başlamadan önce kendinizi en iyi eşyalarla donatın. Wing Fighter’da yüzlerce klasik savaşla karşılaşacaksınız ve farklı deneyimler sunabilir. Düşmanın uçak filosunu en kısa sürede yenebilecek ve kendi gücünüzü daha az kullanabilecek mükemmel stratejiler geliştirin. Birçok zorlu savaştan geçen oyuncular, arkalarındaki patronlara meydan okumak için yeterli deneyime ve güce sahip.

ÇEŞİTLİ SAVAŞLARA KATILIN

Mükemmel savaşçı olarak güç kazanırken her seviyede patronlara meydan okuyun. O zaman, oyuncuların tüm mücadeleye katılmalarına ve çoğu görevde kendilerine özel zaferler getirmelerine izin verilir. Sadece bu da değil, Wing Fighter’daki seviye sayısı sürekli güncelleniyor, bu yüzden deneyim yaşamakta özgürsünüz. Kazanan sonuçlarla eski mücadeledeki görevleri geçtiğinizde daha fazla yeni seviyenin kilidini açmanıza izin verilir.

kanat savaşçısı kanat savaşçısı

BİR RCH SİLAH SİSTEMİ OLUŞTURUN

İster büyük ister küçük bir savaşta olsun, kısmen silahların desteği sayesinde zaferini kabul etmeliyiz. Bu nedenle silahların, özellikle destek veya koruyucu ekipmanların hazırlanmasını ihmal etmemelisiniz. Lütfen cephaneliğinizi zenginleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapın, hiçbir savaşta eksik olmadığından emin olun. Her savaştan sonra, özellikle zırh veya destek uçakları olmak üzere her yere dağılmış eşyaları toplayın, hatta topladığınız eşyalarla silah bile yapabilirsiniz.

SAVAŞ GÜCÜNÜ ARTIRIN

Pek çok zorlu savaşı deneyimlemek size deneyim kazandıracak ama aynı zamanda gücünüz tükendiği için sınırlayacaktır. Wing Fighter’a gelince, oyuncular birçok dövüş becerisini uygulayabilir, ancak kendilerine zafer sağlamak için güçlerini güçlendirmeyi unutmayın. Gizli gizemli güçleri toplayın ve bunları savaşlarda gücünüzü güçlendirmek için kullanın.

ÇOK FARKLI STRATEJİLER SUNUYOR

Kabul etmek gerekir ki, bu oyuna katılan savaşçıların hepsi yadsınamayacak büyük bir güç getiriyor. Bu, oyuncuların birçok farklı ağır sıkletle yüzleşmesi gerektiği anlamına gelir ve bu yüzden ordunuzun gücünü korumak için birçok iyi strateji bulmalısınız. Her strateji, seviyeler aracılığıyla keyfi olarak değiştirilebilir; size farklı dövüş deneyimleri yaşatacak birçok strateji oluşturulur.

kanat savaşçısı kanat savaşçısı

ÖDÜLLER İÇİN TAM YAN ZORLUKLAR

Resmi Wing Fighter’ın çoğu, dövüş yeteneklerinizi güçlendirmek ve eğitmek için savaşır. Buna ek olarak, oyun ayrıca çeşitli yan zorluklar da sunuyor ve mini oyunları mükemmel sonuçlarla tamamlarsanız, birçok değerli ödül kazanabilirsiniz. Gücünüzü korumak ve silahlarınızı yükseltmek için bu eşyaları kullanın.

 • Savaşta mükemmel stratejiler geliştirin, kendi gücünüzü çok az kullanarak rakibinizin ordusunu çabucak yenin.
 • Her seviyede patronlara meydan okuyun, görevi hızlı bir şekilde tamamlama yeteneğinizi geliştirin, mükemmel bir deneyim için sürekli olarak seviyelerin kilidini açın.
 • Cephaneliği zenginleştirmek için top gibi silahları veya zırh veya destek uçakları gibi destek ekipmanlarını toplayın, kendi silahlarınızı yapabilirsiniz.
 • Destek sistemleri veya Roguelike güçler gibi öğeleri toplarken her savaşta gücünüzü güçlendirin.
 • Yan görevleri mükemmel sonuçlarla tamamlamak, çeşitli değerli ödüller verebilir. Bunu kişinin gücünü artırmak için kullanmak da iyi bir fikirdir.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Wing Fighter ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir