WindWings: Space Shooter
WindWings: Space Shooter

WindWings: Space Shooter v1.3.78 APK (Sınırsız Para/Enerji) indir


WindWings: Space Shooter MOD APK, tüm gelişmiş işlevlerin kilidini açar ve yarışmalar kazanıldığında hiçbir reklam içermez. Şimdi bir dövüş atış çevrimiçi oyunu ve hızlı tempolu savaşlar bilgisi yükleyin!WindWings: Space Shooter MOD APKWindWings: Spa

Android Android Macera
4 ( 551 puan )
Fiyat: $0
İsim WindWings: Space Shooter
Yapımcı GCenter
Tür Macera
Boyut 105.23 M
Versiyon 1.3.78
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
WindWings: Space Shooter is the most famous version in the WindWings: Space Shooter series of publisher GCenter
Mod Version 1.3.78
1. Sınırsız Para 2. Sınırsız Elmas 3. Sınırsız Enerji

İndir (105.23 M)

WindWings: Space Shooter MOD APK, tüm gelişmiş işlevlerin kilidini açar ve yarışmalar kazanıldığında hiçbir reklam içermez. Şimdi bir dövüş atış çevrimiçi oyunu ve hızlı tempolu savaşlar bilgisi yükleyin!

WindWings: Space Shooter MOD APK

WindWings: Space Shooter, yazar GCenter tarafından yayınlanan ve geliştirilen çekim tarzına sahip bir video klip oyunudur. Video oyunu, Android ve iOS sistemlerinde kullanıma sunulduğundan bu yana çok sayıda paket ve çok sayıda olumlu inceleme aldı. Özellikle WindWings: Space shooter, Galaxy attack (Premium) sürümlerinde, bu gerçekten ücretsiz sürümün gelişmiş bir biçimidir. Oyuncular daha fazla bonus ve daha fazla özel seviye alacak. Sadece bu değil, bu sürüm bilgi boyunca can sıkıcı reklamları tamamen ortadan kaldırmıştır.

Komplo

WindWings: Space Shooter, bireylerin yüksek düzeyde araştırma ve teknolojiye doğru geliştiği bir rüya süresinde planlanmıştır. Dünya gezegeni kaynakları tükendi. Bu nedenle bölgede başka gezegenler bulmaya başladılar. Pek çok çağdaş ordu savaş gemisi, ordu araçları kullandı. Hikaye, bir askerin şimdiye kadar odadan geçmesiyle başlar. Vaadedilmiş toprakları elde etme arayışında bir kez daha orduya katıldı. Bu macerada ordu, birçok potansiyel riskle ve birçok düşman canavarın saldırısıyla karşı karşıya kaldı. Gerçek bir dövüş özellikleri başladı. Riske girmenin, ordunuzun kazanmasını talep etmenin zamanı gelmedi mi?

Oynanış

WindWings: Space Shooter hakkında bilgi sahibi olmak da basit olacak. Bu oyun, hızlı tempolu çok oyunculu savaşlarla shoot’em tarzına aittir. Her savaşta insanlar en fazla iki uzay gemisi kullanabilir. Oyuncuların uzay gemilerini uygun şekilde kullanacakları farklı meydana gelen zamanlarla ilgili olarak.

WindWings: Space Shooter çok sayıda ve sürekli güncelleniyor. Pek çok zorluk var, genellikle belirli birkaç düşmanı ortadan kaldırmanız gerekecek. Miktar ne kadar büyük olursa, kazanmak o kadar zor olur. Sadece düşmanı fethetmek zorunda değilsiniz, aynı zamanda onların devasa saldırılarından da kaçmanız gerekiyor.

Uzay gemisi koleksiyonu

WindWings: Space Shooter, oyunculara çeşitli ve zengin bir uzay gemisi yelpazesi sunar. Ana uzay gemilerini oluşturun, dövüş yeteneğinizi artırmak için iki yardımcı uzay gemisini kullanabilirsiniz. Her uzay gemisi farklı cephane türleri ile yapılır ve kullanılır. Savaş yeteneğini artırmak için lazer füzeleri, mega bombalar veya mıknatıslar dahil olmak üzere yardım ekipmanlarını kullanın, saldırı enerjisini yükseltin, hızı artırın.

Kontrol prosedürü

Genel olarak WindWings: Space Shooter, aynı türdeki oyunlar göz önüne alındığında eşdeğer kontrol sistemine sahiptir. İnsanlar, saldırılardan kaçınmak, misilleme yapmak ve düşmanları yok etmek için savaş gemilerini hareket ettirmek için parmak dokunuşunu ve basılı tutmayı kullanır. Ayrıca, mermiler ve buff şeyler keyfi olarak düşecek ve onları savaş gücünüzü artırmak için toplayabilirsiniz.

Android için WindWings: Space Shooter MOD APK ücretsiz yükleyin

WindWings: Space Shooter, pek çok yepyeni iyileştirme ve özel zorluklarla çeşitli miktarlarda oyunlarla, çok sayıda zorlu oyuncuyu bile hızla fethediyor. Şu anda aşağıdaki bağlantıdan Premium varyasyonunu hemen indirin ve bu heyecan verici oyunu deneyimleyin!


İndir (105.23 M)

Artık indirmeye hazırsınız WindWings: Space Shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGCenter

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir