Wild Blood
Wild Blood

Wild Blood v1.1.5 APK + OBB (MOD Sınırsız Para) indir 2022


Wild Blood sizi tanrıların dünyasına götürecek. Bu, bugün deneyimlemek için en değerli dövüş rol yapma oyunlarından biridir. Hayranlık uyandıran grafikler, birinci sınıf dövüş becerileri ve ilgi çekici bir hikaye ile bu oyun kesinlikle size en iyi de

Android Android Aksiyon
5 ( 878 puan )
Fiyat: $0
İsim Wild Blood
Yapımcı Gameloft SE
Tür Aksiyon
Boyut 43M
Versiyon 1.1.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Wild Blood is the most famous version in the Wild Blood series of publisher Gameloft SE
Mod Version 1.1.5

İndir (43M)

Wild Blood sizi tanrıların dünyasına götürecek. Bu, bugün deneyimlemek için en değerli dövüş rol yapma oyunlarından biridir. Hayranlık uyandıran grafikler, birinci sınıf dövüş becerileri ve ilgi çekici bir hikaye ile bu oyun kesinlikle size en iyi deneyimi getirecek. Efsanevi dünyaya girin, vahşi canavarları alt edin ve önünüzdeki sorunlu görevleri tamamlayın.

Vahşi Kan

İLGİNÇ HİKAYE

Cadı Morgana planını uygulamaya başlamıştır. Kral Arthur’u büyüledi, Kraliçe Guinevere’i kaçırdı, Hellgate’i açması için kandırdı ve cehennem iblislerinin dünyaya girmesine yardım etti. Şövalye Sir Lancelot şimdi yerinde duramıyordu ve kaderini yerine getirmesi gerekiyordu. Birinci sınıf dövüş becerileriyle efsanevi Sir Lancelot’un vahşi Cehennem lejyonlarını yenmesine, Kral Arthur’u ve kötü cadı Morgana’yı bulup yenmesine yardım etmeniz gerekiyor.

Vahşi Kan

YÜKSEK KALİTELİ SAVAŞLAR

Gökyüzünde yüzen kaleye adım atın; haritanın talimatlarına göre savaş yolculuğunuza başlayacaksınız. Kolaydan karmaşığa farklı seviyelerden geçmeniz gerekecek. Başlangıçta rakipleriniz sadece Cehennem Lejyonları, çok sayıdalar, ancak dövüş yetenekleri hala nispeten zayıf. Normal silahlar ve ayrıca temel dövüş becerileri ile onları da yenebilirsiniz. Wild Blood, hem dövüş becerilerinizi hem de savaş taktiklerinizi geliştirir.

Ancak, ne kadar derine inerseniz, rakibiniz o kadar güçlü olacaktır. Ayrıca olağanüstü güçlere sahip destansı karakterlerle tanışabilirsiniz. Artık silahlarınızı çeşitlendirmenin yanı sıra dövüş becerilerinizi de yükseltmeniz gerekiyor. Yetenekli bir kahraman olarak kılıç, balta, yay gibi birçok farklı silahı kullanabilirsiniz. Maça ve rakibe bağlı olarak, uygun bir silah seçmek için yakın muharebe mi yoksa menzilli mi olacağını düşünürsünüz. Daha sonraki seviyelerde Lord Gawain ve Yuvarlak Masa Şövalyesi’nin yardımını alacaksınız. Yolculuğunuzu kolaylaştırmak için onlardan yararlanın.

Vahşi Kan

KENDİNİZİ SÜREKLİ YÜKSELTİN

Savaşlar size altın, değerli taşlar, kostümler ve hatta silahlar dahil olmak üzere muazzam miktarda kaynak sağlayacaktır. Daha yüksek istatistiklere sahip daha fazla silah ve kostüm satın almak için altın ve mücevherleri kullanın. Ardından, maksimum güç eşiğine ulaşmak için istatistiklerinin her birini yükseltmeye devam edin. Daha sonra rakip daha gelişmiş olacağı için ucuz silahlar size pek yardımcı olmayacaktır.

ARKADAŞLARLA BAĞLANTI

Wild Blood bireysel bir oyun değildir. Deneyiminiz sırasında eğlenceyi artırmak için kesinlikle daha fazla arkadaşınızı birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Takım Ölüm Maçı (4’e karşı 4) ve Bayrağı Ele Geçir modları, bir turda 8 oyuncuya kadar katılım sağlar. Birlikte savaşmak ve becerileri karşılaştırmak için ekibi ayırın; bu, siz ve arkadaşlarınız için kesinlikle birçok heyecan verici şey getirecektir. Lütfen etkileyici başarılarınızı herkesin hayran olması için sosyal ağlarda yayınlayın.

Vahşi Kan

GRAFİK, BOOM FİLMİNDEN FARKLI DEĞİLDİR

Wild Blood, dövüş yönteminde çekici ve birinci sınıf grafikler ve ses efektleri sayesinde güçlü bir izlenim bırakıyor. Efsanevi dünya canlanır ve dürüst bir Sir Lancelot olduğunuzu hissettirir. Dönüşen savaş becerileri ve güzel silah efektleri size süblimasyon savaşı anları getiriyor. Hepsi özenle seçilmiş ses efektleriyle birleştiğinde kesinlikle sizi yarı yolda bırakmıyor.


İndir (43M)

Artık indirmeye hazırsınız Wild Blood ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGameloft SE

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir