WiFi Monitor Pro
WiFi Monitor Pro

Wi-Fi Monitor Pro v2.5.11 APK indir (Ücretli/Yamalı) 2022


Wi-Fi Monitor Pro, frekans, sinyal gücü, bağlantı hızı ve çok daha fazlası gibi parametreleri izlemenize olanak vererek Wi-Fi ağınızı kolayca ve hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve test etmenizi kolaylaştırır. Pek çok üstün özellik ile, ağ gücünü gös

Android Android Araçlar
4 ( 461 puan )
Fiyat: $0
İsim WiFi Monitor Pro
Yapımcı Alexander Kozyukov
Tür Araçlar
Boyut 3.1M
Versiyon 2.5.11
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
WiFi Monitor Pro is the most famous version in the WiFi Monitor Pro series of publisher Alexander Kozyukov
Mod Version 2.5.11
Total installs 5,000+

İndir (3.1M)

Wi-Fi Monitor Pro, frekans, sinyal gücü, bağlantı hızı ve çok daha fazlası gibi parametreleri izlemenize olanak vererek Wi-Fi ağınızı kolayca ve hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve test etmenizi kolaylaştırır. Pek çok üstün özellik ile, ağ gücünü gösteren grafiklerle birlikte Bağlantı Sekmesi, Ağ Sekmesi, Kanal Sekmesi gibi testlerde size hizmet etmesi için birçok Sekme ayarlayın.

WiFi Monitor Pro: Wi-Fi ağlarının analizörü WiFi Monitor Pro: Wi-Fi ağlarının analizörü

İZLEME VE İZLEME

4.0 döneminde ülke sanayileşme – modernleşme yönünde gelişiyor, teknolojinin gelişmesine yol açıyor, sosyal ağlar daha popüler ve herkese daha yakın hale geliyor. İnternete erişebilmek için Wi-Fi veya mobil veri gerekir, bu nedenle sosyal ağları kullanma sürecini daha sorunsuz hale getirmek için. Wi-Fi Monitor Pro doğdu ve kullanıcıların Wi-Fi ağlarına erişme, bunları izleme ve gözlemleme, izleme modları, yönlendiriciler kurma ile ilgili karmaşık sorunları çözmelerine yardımcı oldu. Kullanıcıların, sanal erişimi kontrol etmenin yanı sıra ağ erişiminizi hızlı ve kolay bir şekilde izlemelerine yardımcı olacak çok daha fazlası.

WiFi Monitor Pro: Wi-Fi ağlarının analizörü WiFi Monitor Pro: Wi-Fi ağlarının analizörü

GELİR VERİ YEDEKLEME

Bu uygulamanın öne çıkan özelliği, verileri bir günlük dosyasına yedekleme ve başka bir uygulamaya aktarma yeteneğidir. Reklam engelleyici ve sap bellek ayarı, kullanıcıların Wi-Fi ağlarını daha optimum ve hızlı bir şekilde gözlemleyebilmeleri için gelir verilerini kaydeder. Size daha fazla kontrol sağlayan yönlendiricide kurulu yabancı cihazların bir rapor tarama mesajı alacaksınız. Erişim hakları bilgilerini izleyin, mevcut Wi-Fi ağlarını karşılaştırın, erişim noktası güvenlik seçenekleri, Wi-Fi ağınızın test edilmesini ve izlenmesini destekleyen bir yönlendirici kurmanıza yardımcı olur.

YÖNLENDİRİCİ KURULUMU

Yönlendiriciyi kurarken bağlantı kalitesi ne kadar iyi olursa, sinyal gücü o kadar yüksek, sinyal seviyesi frekansa o kadar bağımlı ve Wi-Fi bağlantı kalitesi o kadar düşük olur. Ayrıca, uygulama durumu izleyebilir ve mevcut etkin noktalardan alınan güç seviyesini karşılaştırabilir. Ağ bağlıyken ne kadar veri alındığını ve iletildiğini gösteren grafiklerle birlikte aynı etkin noktanın kullanımının basit bir analizini sunar.

WiFi Monitor Pro: Wi-Fi ağlarının analizörü WiFi Monitor Pro: Wi-Fi ağlarının analizörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Yönlendirici frekansı sağlayın ve Wi-Fi ağ bağlantınızı kontrol etmek için ayarlayın
  • Hız ifadesi parametrelerini görüntüleyin, bağlı cihazları daha hızlı arayın
  • Sanal bağlantıları kolayca kontrol etmek ve algılamak için bilgi yedekleme özelliği
  • Hızlı ve kesintisiz bağlantı için reklam engelleyici ve cihazınızı optimize edin
  • Etkili pil tasarrufu özelliği ve ağır makineler hakkında endişelenmeden çok fazla yer kaplamaz.


İndir (3.1M)

Artık indirmeye hazırsınız WiFi Monitor Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir