Who Is?
Who Is?

Who is? v1.5.4 APK indir (Sınırsız İpuçları) 2022


Bu oyunu deneyimlediğinizde, zekanıza ve zekanıza meydan okumak için birçok hileli soru alacaksınız. Üstelik rahatça oynayabileceğiniz seviyeleri seçme hakkınız da var. İyi düşünün ve sorularda boşluklar bulun; mümkün olduğunca çabuk cevaplamak için

Android Android Bulmaca
4 ( 334 puan )
Fiyat: $0
İsim Who is?
Yapımcı Unico Studio
Tür Bulmaca
Boyut 110MB
Versiyon 1.5.4
MOD Sınırsız İpuçları
Orjinal Google Play
Who is? is the most famous version in the Who is? series of publisher Unico Studio
Mod Version 1.5.4
Total installs 50,000,000+

İndir (110MB)

Bu oyunu deneyimlediğinizde, zekanıza ve zekanıza meydan okumak için birçok hileli soru alacaksınız. Üstelik rahatça oynayabileceğiniz seviyeleri seçme hakkınız da var. İyi düşünün ve sorularda boşluklar bulun; mümkün olduğunca çabuk cevaplamak için diğer benzersiz ipuçlarını arayın. Ayrıca, oyunun getirdiği yüzlerce heyecan verici yapbozun tadını çıkarırsınız.

SİZE YÜZLERCE BENZERSİZ İPUCU BULMACA GETİRİYOR

Kime Geliyor? Zeka Oyunu, size üstesinden gelmeniz gereken birçok karmaşık zorluk veren yüzlerce benzersiz ve yeni hileli bulmacanın tadını çıkaracaksınız. Burada, daha önce hiç bilmediğiniz, zihninizi daha net ve daha akıllı hale getiren birçok yeni bilgi ve içeriği keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Cevap vermeden önce, boşlukları bulmak ve bulmacayı hızlı bir şekilde çözmek için tek bir ipucu atlamadan dikkatlice düşünmeniz gerekir.

Kim? Zeka ve Bilmeceler Kim? Zeka ve Bilmeceler

TONLARCA EĞLENCELİ RESİM İLE YENİ GRAFİKLER

Kim? Beyin Teaser, canlı, keskin HD grafiklerin keyfini çıkarmanıza ve onu kullanırken birçok insanı mutlu etmenize olanak tanır. Ayrıca, birçok güzel ve gerçekçi sanat imgesini de keşfederler. Ayrıca renkler ve düzen de uyumlu ve göz alıcı bir şekilde dağıtılmış ve düzenlenmiştir. Sadece bu da değil, bu oyundaki çizgi film karakterlerinin hepsi çekici ve eğlenceli. Her kişinin bir görevi olacak ve farklı bir tarz getirecek. Birbirlerini daha iyi tanımak için lütfen kişilikleri ve ilgi alanları hakkında bilgi edinin. Ayrıca canlı ses efektlerinin görünümü var ve bu oyundaki atmosferi daha eğlenceli hale getiriyor.

KOLAYDAN ZORLA DÜZENLENEN ONLARCA FARKLI SEVİYE

En rahat ve eğlenceli şekilde oynama ve eğlenme yeteneğinize uygun seviyeleri kendiniz seçme hakkına sahipsiniz. Her seviye, zihninizi daha esnek ve çevik hale getirmek için size birçok zorlu ve stresli bulmaca verecek. Ayrıca bu oyun IQ’nuzu geliştirmenize yardımcı olacak, çocukların beyinlerinin gelişmesini ve olgunlaşmasını destekleyecektir.

ANLAMLI VE OLAĞANÜSTÜ İÇERİĞİYLE ÇEŞİTLİ HİKÂYELERİN KEYFİNİ ÇIKARIN.

Kime Geliyor? Beyin Teaser, sizin için unutulmaz anlar yaratan, birçok yeni içerik ve önemli anlamlar içeren birçok heyecan verici hikaye alabileceksiniz. Akıllı olun ve her hikayenin ardındaki gizemi keşfetmeyi ve keşfetmeyi öğrenin. Gerçekten de, her hesap sizin için keşfedecek ve deneyimleyecek birçok şey geliştirecektir. Burada, bu bulmacaları en basit şekilde tamamlamak için çeşitli cevaplar verebilirsiniz.

Kim? Zeka ve Bilmeceler Kim? Zeka ve Bilmeceler

İNTERNET OLMADAN OYNAYABİLİR

Diğer oyunların çoğu eğlenmek için internete ihtiyaç duyar. Ancak bu oyun sizin istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, en rahat şekilde oynamanız içindir. İnternet olmasa bile, genellikle bunu yaşayabilirsiniz. Bu oyunda insanların zekalarını geliştirmelerine ve anlayışlarını çok heyecan verici bilgilerle genişletmelerine yardımcı olacak birçok mükemmel alıştırma var. Dahası, ücretsiz olarak indirebileceksiniz, kullanmak için ödeme yapmanıza gerek yok.

Bazı özellikler:

  • Size hem benzersiz hem de merak uyandıran yüzlerce bulmaca getiriyor.
  • Çeşitli garip ve eğlenceli hikayeler aracılığıyla daha fazla beyin kapasitesi geliştirmenize yardımcı olun.
  • Bu oyunda canlı bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra çok çeşitli karakter görüntülerinin kullanılması.
  • Arkadaşlarınız ve ailenizle oyun oynamak hem eğlenmenin hem de yeni şeyler öğrenmenin harika bir yoludur.
  • İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan ve herhangi bir yerden oynanabilir.
  • Lütfen bunu birçok kişiye tanıtın ve yayın, yoksa çocuğunuzun beynini daha hızlı geliştirmesine yardımcı olmak için oynamasına izin verebilirsiniz.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Who is? ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUnico Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir