White Noise
White Noise

White Noise v7.9.1 APK (Tam Yamalı) indir 2022

Uyumakta güçlük çekenlerden misiniz? Seyahat ederken belirli bir trende veya uçakta kestirmeye mi ihtiyacınız var? Daha iyi bir gece uykusu çekmek ve bu arada rahatlamanıza yardımcı olmak için White Noise'ı telefonunuza indirin. Bu uygulama bir muciz

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 545 puan )
Fiyat: $0
İsim White Noise
Yapımcı TMSOFT
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 50MB
Versiyon 7.9.1
MOD Tam Yamalı
Orjinal Google Play
White Noise is the most famous version in the White Noise series of publisher TMSOFT
Mod Version 7.9.1
Total installs 100,000+
  • L/P veya Modifiye GP Gerekmez

Uyumakta güçlük çekenlerden misiniz? Seyahat ederken belirli bir trende veya uçakta kestirmeye mi ihtiyacınız var? Daha iyi bir gece uykusu çekmek ve bu arada rahatlamanıza yardımcı olmak için White Noise’ı telefonunuza indirin. Bu uygulama bir mucize gibi, yatıştırıcı ve melodik seslerle size daha iyi bir uyku sunuyor. Bu sesler, gündüz veya gece çok hızlı bir şekilde uykuya dalabilmeniz için harika bir ortam yaratacaktır. Bu uygulama, duymanızı keyifli hale getirmek için doğadan farklı beyaz sesler üretir.

BU PREMIUM VERSİYONDA DESTEKLENİR

Siz ve bebeğiniz için uykuyu iyileştirmek için beyaz gürültü kullanmanın birçok faydası vardır. Daha iyi bir uyku sağlamak için yayıncılar, keyfini çıkarmak ve daha hızlı uykuya dalmak için 10 ses daha ekledi. Aynı zamanda Beyaz Gürültü, 40 orijinal sesin süresini bir otobüs kestirmesi için yeterli olacak şekilde düzeltti ve uzattı. Uygulama ayrıca müzik miksajının dinlerken yarıda kesilmemesi için salınımı ayarlar. Bu salınım, kullanıcının uykusunu etkilememek için kullanıcıların bir sesi tekrar tekrar dinlemesini veya sondaki sesleri otomatik olarak değiştirmesini mümkün kılar.

Beyaz Gürültü Beyaz Gürültü

UYGULAMAYI KULLANMANIN FAYDALARI

Beyaz gürültü ile Beyaz Gürültü, dikkatinizin dağılmasını engelleyerek daha kolay uykuya dalmanıza yardımcı olacaktır. Bu beyaz gürültü, yorgun çalışma saatlerinden veya uçakta seyahat ettikten sonra rahatlamanıza ve stresi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, sık sık gecenin bir yarısı uyanan ve huzursuzlanan yeni doğmuş bir bebeğiniz varsa, uygulama onları yatıştırır ve beyaz sesleri yatıştırıcı ninniler olarak bebeğe daha hızlı geri döndürmek için yatıştırır. Uygulama ayrıca iş yerindeki konsantrasyonunuzu artırır, size gelişmiş bir mahremiyet alanı sağlar ve kulak çınlamasına karşı baş ağrılarını ve migreni yatıştırır.

UYGULAMADAKİ SES LİSTESİ

White Noise Marketplace’ten 40’tan fazla farklı yatıştırıcı ses ile uygulama, siz uyurken bile beyninizin sürekli olarak doğa ananın yatıştırıcı seslerini taramasını ve dinlemesini sağlar. Bu beyaz gürültü, geniş bir frekans aralığında ses üretir, polis sireni veya birinin çığlıkları gibi istenmeyen sesleri maskeler, böylece uykunuzu bölmezler ve size daha iyi bir gece uykusu verirler. Uygulamadaki sesler beyaz gürültü ve diğer renk sesleri (kahverengi, pembe, beyaz,…), klima, yağan yağmur, okyanus dalgalarının sesleri gibi diğer mekanik sesler ve çok daha fazlasıdır. Yukarıdaki sesler uygulamada mevcut olacak ve daha fazlasını istiyorsanız, keşfetmek için daha fazlasını indirin.

Beyaz Gürültü Beyaz Gürültü

UYGULAMA ARAYÜZÜ

White Noise, yardımcı program kaydırıcısına sahip çok hoş bir arayüze sahiptir, böylece uygulamada mevcut sesleri doğrudan atlayabilirsiniz. Uygulama arayüzü, geri sarma, duraklatma veya beğenme düğmelerine sahip gerçek bir müzik çalar gibidir, böylece bu sesleri kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama ayrıca zamanlayıcı, uyku modu, katalog, daha fazla beyaz ses indirme ve müzik çaların alt kısmında bulunan diğer birçok özellik gibi diğer faydalı ek özellikleri de sağlar.

UYGULAMANIN ÖZELLİKLERİ

Cihazınızda oynatmak için kolayca ses kaydedebilirsiniz. Uygulamanın arka plan ses desteği ile dinlerken daha fazla uygulama kullanabilirsiniz. Bu, hem telefonunuzdaki oyunlarla rahatlamanıza hem de uygulamanın rahatlatıcı müziğinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Uygulamanın Chromecast TV kontrol widget’ıyla basit ses çalmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, miksinizdeki her bir sesin ses seviyesini, dengesini ve perdesini ayarlayarak, uygulamada bulunan birçok sesi karıştırarak kolayca yeni bir ses oluşturabilirsiniz. Oradan, farklı seslerin bir karışımıyla yaptığınız harika sesi dinleyebilirsiniz.

DİĞER BENZERSİZ AYARLAR

Başka herhangi bir ek uygulama indirmeden sesin keyfini çıkarırken tarih ve saati doğrudan ekranda görebilirsiniz. Dijital saat, çeşitli renklerle güzel bir tam ekran görünümü oluşturur ve istediğiniz zaman mükemmel bir arkadaşınız olması için ekranın parlaklığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, sesleri azaltıp azaltmanıza yardımcı olan gelişmiş bir zamanlayıcı özelliğiyle alarmı kurabilirsiniz, böylece daha doğal bir şekilde uyanabilir, daha dinç ve uyanık hissedebilirsiniz. Uygulamadaki belirli sesleri seviyorsanız ve dinlemek için onlara daha hızlı erişmek istiyorsanız, favori sesleri kopyalamak ve favoriler kategorinizde mikslemek için bu özelliği kullanabilirsiniz. Özellikle bu uygulama dinlerken canınızı sıkmamak için reklamları kaldırmıştır.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız White Noise ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir