WhatsApp Takip v.1.3 (Premium)

, Perşembe, Temmuz 7, 2022

WhatsApp Takip Programı

WhatsApp isimli popüler iletişim uygulamasının kullanım özelliklerini yükselten bir uygulamadır. Kullanıcıya WhatsApp üzerindeki kişilerinin çevrimiçi olma (son görülme) zamanlarını, uygulama üzerinden görmenize olanak tanımaktadır.

WhatsApp Çevrimiçi Takip APK uygulaması ile, WhatsApp listenize eklediğiniz herhangi bir kullanıcının son görülme zamanını görebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir kullanıcı WhatsApp üzerinde çevrimiçi olduğunda, cihazınıza bildirim alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın, ailenizin hatta çocuklarınızın WhatsApp üzerinde ne kadar vakit geçirdiklerini merak ediyor musunuz? Wp Takip APK uygulamasını kullanarak bu verileri görebilirsiniz.

WhatsApp Son Görülme Takip APK uygulamasını kullanarak, ileri seviyede bir Whatsapp deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Uygulamayı Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

WhatsApp Takip APK uygulamasıyla kontrolü elinize alabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kişilerin ne zaman online olduğunu ve kullanım sürelerini görebilirsiniz.

whatsapp evrimii takip apk whatsapp takip apk

WhatsApp Takip (WatzUsage) Nedir?

Yüklü uygulamalarınız için uygulama izleyicisi, uygulamalarınızdaki eğlence alanınızı analiz etmenize yardımcı olacaktır!

Çevrimiçi whatsapp takip, bir Uygulama kullanımını takip edebileceğiniz mükemmel bir faydalı platform. Çevrimiçi takip, kullanımı en kolay fakat güçlü uygulama / cihaz kullanımı yönetimi uygulamasıdır.
Tüm uygulamaların kullanım detaylarını Uygulama kullanımı takip özelliğini kullanarak takip edebilirsiniz. Çevrimiçi takip, günlük WhatsApp Kullanımınızı ve WhatsApp için son Çevrimiçi zamanınızı gösterir. Ayrıca, uygulamanızı ne kadar zaman kullandığınızı da bilmenizi sağlar.

Şimdi Whatsapp takip programı Bu uygulamayı kullanarak ve aynı zamanda telefonunuzun diğer yüklü uygulama kullanımını takip edin.
Whats Çevrimiçi Tracker yardım Uygulama kullanımı takip numarası ücretsiz, cihazınızda kurulu her uygulamayı kullanarak harcanan zamanı bilmek.
whatsapp çevrimiçi takip, uygulama için Aşırı Kullanım Hatırlatma olarak da kullanılıyor.

wp takip apk whatsapp son grlme takip apk

WhatsApp Takip Ücretsiz

Aile güvenliğiniz için tasarlanmış whatsapp takip uygulamasıdır.

Aileniz için üst düzey güvenlik sunar!
Ailenizin ve sevdiklerinizin whatsapp aktivitelerini size mesaj olarak bildirir. Karşı tarafın Her yazışmasında size mesaj bildirimi gönderir. Herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz kadar numara girerek sınırsız whatsapp takip yapmanıza olanak sağlar. Dilediğiniz bireyin numarasını ekleyerek güvenli bir şekilde kontrol altına almanıza yardımcı olur. Basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde günlük özet raporları ve detaylı raporlara ulaşmanıza yardımcı olur. İnternet bağlantınız kopsa dahi uygulama çalışmaya devam eder, WiGöz whatsapp takip uygulaması bu durumdan etkilenmez. Kişi ayarlarından dilediğiniz zaman çevrimiçi, çevrimdışı ve durum mesaj bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Whatsapp takip uygulaması sadece ebeveynler için kullanıma yöneliktir. Farklı amaçlar ile kullanımda sorumluluk kullanıcıya aittir.

WatzUsage uygulaması ile çevrimiçi ve çevrimdışı bildirim mesajlarını alırsınız. Ailenizin ve sevdiklerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Okuma ve görme gibi bir özelliği yoktur.

WatzUsage – Whatsapp Takip kısa süre önce güncellendi WriteUsage tarafından yapılan başvuru OVA AVO, çeşitli’ için kullanılabilir takip amaçlar. En son sürümü 1.3 vardir. Android için WatzUsage – Whatsapp Takip APK hemen indirebilirsiniz.

Artık indirmeye hazırsınız WhatsApp Takip ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir