WhatsApp
WhatsApp

WhatsApp Messenger v2.22.3.78 APK MOD (Son Sürüm) indir 2022

WhatsApp Messenger, arkadaş ve akrabaları birbirine bağlamak için mesajlaşmak için kullanılan bir uygulamadır. Mesajlaşma uygulaması, insanlara her zaman ve her yerde sohbet edebilecekleri ve oyun oynayabilecekleri bir yazılım sağlamak için geliştiri

Android Android Sosyal Ağ
4 ( 428 puan )
Fiyat: $0
İsim WhatsApp
Yapımcı WhatsApp LLC
Tür Sosyal Ağ
Boyut 36MB
Versiyon 2.22.3.78
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
WhatsApp is the most famous version in the WhatsApp series of publisher WhatsApp LLC
Mod Version 2.22.3.78
Total installs 5,000,000,000+

WhatsApp Messenger, arkadaş ve akrabaları birbirine bağlamak için mesajlaşmak için kullanılan bir uygulamadır. Mesajlaşma uygulaması, insanlara her zaman ve her yerde sohbet edebilecekleri ve oyun oynayabilecekleri bir yazılım sağlamak için geliştirilmiştir. Bu, kullanıcıların sevdikleriyle fotoğraflar, videolar, mesajlar ve komik çıkartmalar aracılığıyla iletişim kurmasını sağlayan en iyi sohbet uygulamasıdır. Uygulama, insanların heyecan verici hikayeleri paylaşmak için bir araya gelmesine izin vermek için oluşturuldu. Günümüzde gelişmiş mesajlaşma uygulamaları sürekli güncellenmektedir, ancak bunun her zaman ön planda olduğu düşünülmektedir.

BÜYÜK SOHBET UYGULAMASI

Geçmişte sevdiklerinizle iletişim kurmak genellikle zordu ve yanıt almak uzun zaman aldı. Ayrıca, gönderilen bir mesaj genellikle oldukça fazla paraya mal olur. Bu nedenle, teknoloji giderek daha modern hale geliyor ve birçok mesajlaşma yazılımı, insan iletişimini kolaylaştırmak için giderek daha popüler hale geliyor. WhatsApp Messenger, dünya çapında birçok kişi tarafından sevilen popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Şimdi, uygulama en gelişmiş ve çok güvenilir iletişim hizmeti haline geldi. Kullanıcılar, istedikleri şekilde paylaşmak için kullanmakta özgür olacaklar. Ayrıca uygulama, kullanıcıların deneyimlemesi için birçok yeni işlev getirmek için birçok modern özellik ile entegre edilmiştir.

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger

YANLIŞ KOD GÖNDERİRKEN KURTARMA MESAJI

Bazen eşinize yanlışlıkla uygunsuz bir mesaj gönderir ve onu silmek istersiniz, ancak bunu yapmanın bir yolu yoktur. WhatsApp Messenger’ın normal mesajlaşma uygulamalarını değiştirmesine ve mesajları, fotoğrafları ve videoları geri çağırma gibi özellikler eklemesine izin verin. Genellikle, mesajları iptal etmenin etkisi genellikle on dakikadan fazla sürer. O zaman yanlışlıkla paylaştığınız içerikleri görenler için artık endişelenmeyeceksiniz.

SOHBETİ YAŞAMAK İÇİN SESİ KULLANIN

Canlı bir sohbet, sohbette yer alan konuların mizahi hikayelerinden türetilmiştir. Ancak, metnin ileri geri satırlarını yazmak tüm gerçek duygularımı ifade etmeyecek. Ancak WhatsApp Messenger, arkadaşlarınızla iletişim kurmak için ses kayıt modunu kullanmanızı sağlar. Gerçekçi ve ilham verici bir ses, hikayeyi canlandıracak.

BİRDEN FAZLA CANLI STICKER PAKETİ KULLANIN

Sohbeti canlı ve kahkaha dolu kılmak için uygulamada bulunan komik çıkartmaları kullanmalısın. Sohbet ederken kullanabileceğiniz yüzlerce sevimli çıkartma var. Ayrıca, sevimli simgeler bazen trol arkadaşlarınıza sevginizi ve bağlılığınızı ve komik ve eğlenceli çıkartmaları gösterir. Ayrıca, konuşmadaki atmosferi daha samimi hale getirmek için sahip olmanız için sürekli bir çıkartma hazinesi sağlanır.

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger

GÖNDERİLEN FOTOĞRAF VE VİDEOLARI GÖRÜNTÜLE

Kullanıcıların gönderdiği mesajlar için, bir klasörde paylaştıklarınızı detaylandıran bir albüm toplanır. Bu nedenle kullanıcılar içeriği çok uygun bir şekilde inceleyebileceklerdir. Daha dikkat çekici bir özellik ise, geçmişte gönderilen mesajların sohbet aramasına giderek ve konuşmanın anahtar kelimelerini girerek çok hızlı bir şekilde bulunmasıdır. Tekrar arama yapmanız için bir dizi mesaj satırı en basit şekilde görüntülenecektir.

SADECE MESAJ DEĞİL

Bu WhatsApp Messenger’ın kullanıcıların sadece mesaj oluşturmasına ve göndermesine izin vermediği, aynı zamanda kullanıcılara kendilerini ifade etmeleri için sayısız seçenek sunduğu söylenebilir. İlk olarak, uygulama sesli ve görüntülü arama yapmanızı sağlar; yüksek kaliteli çevrimiçi aramalar yoluyla hızlı selamlar gönderebilirsiniz. Rakibin tüm faaliyetlerini, kullanıcı hepsini gözlemleyebilir.

Diğer çoğu mesajlaşma uygulaması, kullanıcılara bu özelliği sağlar. Ayrıca, kullanıcılar bir grup sohbetinde birçok kişi arasında alışveriş yapabilir. Ekip çalışması içinde çalışmak için harikadır ve sohbet grubu oluşturma işlevi sizin için mükemmeldir. Burada, kullanıcılar sohbet grubundaki mesajları hızlı bir şekilde beğenebilir ve yanıtlayabilir. Ayrıca uygulama, farklı platformlarda çalışan mobil cihazlar arasında notları senkronize etmenizi sağlayan Messenger gibi özelliklere de sahiptir. Artık kullanıcılar grup sohbetinizde özgürce arayabilir ve sohbet edebilir.

UYGULAMA İÇİ ŞİFRE AYARLA

Uygulamayla ilgili övgüye değer bir şey, sayısal, karakter veya elle çizilmiş şifreler ayarlayabilmenizdir. Bu uygulamada tüm işlemler hızlı bir şekilde yapılır. Bu özellik, mesaj birleştirmelerini görmek istemeyenler için kullanışlıdır. Parolanızı kimsenin bilmesini istemiyorsanız, tahmin edilmesi zor parolalar oluşturun, kimse telefonunuzu ele geçirmek istemeyecektir. Gönderdiğiniz her mesaj yalnızca ilgili iki kişi tarafından bilinir ve kimse tarafından okunamaz.


İndir (36MB)

Artık indirmeye hazırsınız WhatsApp ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWhatsApp LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir