Western Sniper
Western Sniper

Western Sniper v2.4.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Western Sniper, birçok soygunla birlikte Batı'yı önünüzde açar ve buna sebep olanları yenen siz olursunuz. Farklı seviyeler, konumlarla oynanıyor, oyuncuların kullanması için çeşitli silahlar ve beklenmedik ödüller onları bekliyor.

Android Android Aksiyon
4 ( 639 puan )
Fiyat: $0
İsim Western Sniper
Yapımcı CASUAL AZUR GAMES
Tür Aksiyon
Boyut 72MB
Versiyon 2.4.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Western Sniper is the most famous version in the Western Sniper series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Mod Version 2.4.2
Total installs 10,000,000+

Western Sniper APK oyuncuların istedikleri düşmanları alt edecekleri bir FPS atış oyunudur. Onları kolayca gözlemleyecek ve bölümü en iyi şekilde tamamlamak için isabetli atışlar yapacaklardır. Aynı zamanda silaha bağlı olarak birçok yerde farklı dövüş yöntemleriniz olacak.

BATI’DA HIRSIZLARI ÇÖZÜN

Western Sniper’da Batı’daki ortama gideceksiniz ancak pek çok sorun olduğu için tamamen güvenli değil. Bunlardan biri meydana gelen soygunlardır ve kötü adamları durduracak olan siz olacaksınız ve elbette bu düşmanlar tehlikeli ve onları alt etmek için silah kullanacaksınız. Aynı zamanda, bu, düşmanlarınızı alt etmek için dikkatli bir şekilde saklanmanız ve hassas saldırılar başlatmanız gereken bir silahlı çatışmadır.

Tamamen farklı sayıda silahla farklı konumlardaki düşmanları alt etmenin yollarını bulacağınız bir demiryolu nişancı oyunudur. Karakteri kontrol etmenin yolu da tamamen basitleştirildi ve sadece rakibe nişan alma ve ateş etme atışlarına sahipsiniz. Aynı zamanda karakterinizin nihayetinde bir sağlık barı olacak ve bittiğinde yenilgi size gelecek. Yani her seviye üstesinden geleceğin zorluklar getiriyor.

Batı Keskin Nişancı: Vahşi Batı FPS Batı Keskin Nişancı: Vahşi Batı FPS

OYUN EKRANINDAKİ ZORLUKLARI AŞMA

Western Sniper’da bulacağınız ilk silah, çevre içindeki düşmanları göreceğiniz keskin nişancıdır. Aynı zamanda, sağlık çubuğunuzun yakınında, bunlar indirilmesi tehlikeli düşmanlardır ve keskin nişancınızla onları hızlı bir şekilde alt edebileceksiniz. Nişan almak ve cephane miktarından tasarruf etmek için büyük hasar verebilecek parçaları seçeceksiniz. Başka bir deyişle, bir düşmanı belirli bir miktarda öldürebildiğiniz zaman yeniden yüklemeniz gerekmeyebilir.

Düşmanın fark etmeyeceği yerden vurmanıza yardımcı olan keskin nişancı tüfeğine ek olarak, bir çift revolver düşmanlarınızla kafa kafaya yüzleşmenize yardımcı olacaktır. Spesifik olarak, onları sürekli olarak öndeki düşmanları yere sermek için kullanacak ve zamanla sağlığınız azaldıkça sizi yere düşürmelerini engellemeye çalışacaksınız. Ateş edebileceğiniz mermi sayısı da arttı, böylece isabetli atış yaptığınızda düşmanları özgürce hızlı bir şekilde alt edebilirsiniz.

Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, tamamen çeşitli düşmanlarla karşılaşabilecek olmanızdır. Yüksek bir bina, boş bir alan veya hatta hareket eden araçlar olabilir. Böylece oyuncular Batı’da ne olduğunu keşfetmek için zaman alacaklar.

Batı Keskin Nişancı: Vahşi Batı FPS Batı Keskin Nişancı: Vahşi Batı FPS

KARAKTERİNİZİN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

Western Sniper’da bir seviyeye başlamadan önce kesinlikle yükseltebileceğiniz üç faktör göreceksiniz: hasar, yeniden yükleme hızı ve nişan alma hızı. Bu nedenle, ateş seçeneği artırıldığında ve zamanında mühimmat sağlandığında düşmanlarınızı hızlı bir şekilde alt edebileceksiniz. Her seviyeyi tamamladığınızda kısmen doldurulmuş bir ilerleme çubuğunu tamamladığınızda sürpriz bir silah elde etmek de tamamen mümkündür.

Batı’ya yolculuk oyuncular için ilginç olacak çünkü:

  • Oyuncuların etkileyici atış becerileri ile tehlikeli düşmanları alt etmeye çalışacakları çeşitli seviyeler.
  • Tamamlamanız gereken rakiplerin sayısını bileceksiniz ve onlara nasıl saldıracağınız, sahip olduğunuz silaha bağlı olacaktır.
  • İstenen hedefleri ortadan kaldırmak için Batı’daki farklı yerlere seyahat ederken deneyiminiz değişecek.
  • Birçok seviyeyi tamamladığınızda, onlara sahip olmayı düşünmeniz için etkileyici istatistiklerle beklenmedik ödüllerin kilidi açılacak.
  • Düşmanları daha hızlı yenmek için yükseltmeler yaparak karakterinizin silahlarının etkinliğini artırabilirsiniz.


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Western Sniper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCASUAL AZUR GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir