Werewolf Detective
Werewolf Detective

Werewolf Detective v1.0.8279 MOD APK (Ücretsiz Premium Seçenekler/Kıyafet) indir 2022


Kurt Adam Dedektif size benzersiz bir deneyim yaşatır ve katıldığınızda sizi büyüleyici hikayelere maruz bırakır. Oyuncular kendi hikayelerini oluşturmakta özgürdürler.

Android Android Oyun
4 ( 728 puan )
Fiyat: $0
İsim Werewolf Detective
Yapımcı INTEREST LLC
Tür Oyun
Boyut 167M
Versiyon 1.0.8308
MOD Ücretsiz Premium Seçenekler/Kıyafet
Orjinal Google Play
Werewolf Detective is the most famous version in the Werewolf Detective series of publisher INTEREST LLC
Mod Version 1.0.8308
Total installs 1,000+

İndir (167M)

Bu oyunda her şeye karar vermek size kalmış ve oyun size bir dizi heyecan verici durum getirecek. Her şeyin kendi isteğinize göre çalıştığı yeni dünyaya olan arayışınıza ve maceranıza başlayacaksınız. Oyuncular, kişiliğinize uygun hikayeleri sizin için özgürce seçebilirler. Ardından oyun, karakterinizin başkalarıyla etkileşime girmesi için diyalog kurmanıza yardımcı olacaktır.

Kurtadam Dedektif! Hikaye Oyunu

BENZERSİZ SORULARLA BÜYÜK BİR HİKÂYE İLE BAŞLAYIN

İlgi çekici içerik barındıran fantastik romanlar konusunda tutkuluysanız, Kurtadam Dedektifi ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacaktır. Bu oyuna geldiğinizde, kurt dedektifinin hikayesini öğrenirken ve bu adamla yeni bir randevuya başlarken gizemleri özgürce keşfedebilirsiniz. Ayrıca, oyunculara bu heyecan verici fantezi dünyası hakkında daha gerçekçi bir his vermek için oyun ünlü roman serisine bağlı olarak simüle edilmiştir.

Oyuna başladığınızda güzel bir kıza, ardından macera romanlarında uzmanlaşmış bir yazar tarafından bestelenen “Eating Detective of the Fog”a dönüşeceksiniz. Ancak buradaki sürpriz, geride gömülü gizemleri öğrenmek için Dünya ile paralel bir dünyada yaşıyor olmanızdır. Ayrıca, oyuncu gerçeği hızlı bir şekilde gün ışığına çıkarabilmek için oldukça büyük bir sorumluluk taşıyacaktır.

Kurtadam Dedektif! Hikaye Oyunu Kurtadam Dedektif! Hikaye Oyunu

KENDİ HİKAYELERİNİZİ SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

Sizi bekleyen görev serisine resmi olarak katılmadan önce, kendinizi yeniden şekillendirmeniz ve mükemmel bir görüntü olmanız gerekecek. Kurt Adam Dedektifi, karakterinizin önünüzdeki yolculuğa hazır olabilmesi için saç stillerini ve dekorasyon aksesuarlarını düzenlemeyi içeren tam özellikli bir eşya sistemi getirecek.

Ayrıca, oyuncu oyunda karakteri canlandıracak ve verilen görevleri yerine getirecektir, ancak oyun ücretsiz bir deneyimdir, böylece kendi hikayelerinizi özgürce seçebilirsiniz. Ek olarak, oyun size her seviyede tonlarca yeni hikaye verecek, bu yüzden sıkılma konusunda endişelenmenize gerek yok. Artık hikayelerin hepsi sizin elinizde, bu yüzden karakterinizi kontrol edin ve oyunun sağladığı şablon aracılığıyla diyaloğu gerçekleştirin.

BİR KURT DEDEKTÖRÜNÜ ÇIKARMAK

Yeni bölümlere geçtikçe oyunun çekiciliği artacaktır. Ek olarak, her bölüm en iyi deneyimi yaşamanız için büyüleyici hikayeler içerecek. Ancak işler burada bitmiyor, oyuncuların oyunun getirdiği bir dizi gizemi keşfetmeleri gerekecek. Bu oyunda karakteriniz kurt adam dedektifiyle yeni bir randevuya başlayacak; öğrendiğiniz kale, cevaplanmamış birçok zorlayıcı vakayı saklıyor. Ama bu adam, diğer davaları çözme sürecinde size yardımcı olacak gibi görünecek.

Buna ek olarak, oyuncular birçok farklı bağlama taşınacak, ancak vakaların ipuçlarını toplamak için etraftaki garip şeyleri dikkatlice gözlemlemeleri gerekiyor. Oyun size birçok farklı çizgi içeren durumlar verecek ve sadece cevaplamak istediğiniz gibi seçmeniz gerekiyor. Şimdi bu adamla çıkacak ve şimdiye kadarki en romantik aşk hikayesini yaratacaksın.

Kurtadam Dedektif! Hikaye Oyunu Kurtadam Dedektif! Hikaye Oyunu

HİKAYENİZİ TERZİZLEMEK İÇİN ÜCRETSİZ

Kurt Adam Dedektif, size en iyi anları yaratmak için hikayelerinizi uyarlama özgürlüğü verir. Bir dizi farklı hikayeden geçeceksiniz ve her yer kendi cazibe merkezlerini içerecek. Ayrıca, dramayı artırmak ve oyuncuları birçok yeni maceraya yönlendirmek için gizemli karakterler sırayla ortaya çıkacak. Sadece oyunu oynamakla kalmayıp son bölüme kadar hikayeleri tamamen ücretsiz olarak okumakta özgürsünüz. Bir şey daha, sahip olduğunuz karakterin kişiliği hikayelere yansıyacaktır, bu yüzden karakteriniz için mükemmel bir imaj yaratmak için makul cevaplar verin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sizi bekleyen tonlarca cazibe merkeziyle yeni bir dünyaya maceraya çıkın; oyuncular heyecan verici fantezi hikayelerinin ana karakterleri olacak ve birçok yeni şey keşfedecekler.
  • Kendinizi karaktere bırakın ve yeni görevler yapmaya başlayın ve “Eating Detective of the Fog” romanının içindeki gizemleri keşfetmek için güzel bir kız olun.
  • Görünümü en mükemmel şekilde ayarlayarak kendi karakterinizi yaratın, ardından oyunun sunduğu hikayelere katılın ve birçok farklı seviyeden geçin.
  • Basit ama sıkıcı olmayan oyun size en iyi alanı sağlar. Ayrıca, oyuncular heyecan verici hikayenin tadını çıkarabilir ve her seviyenin sonraki gelişimine gitmek için diyaloglar verebilir.
  • Bir kurt adam dedektifiyle çıkmak, bu şehirdeki gizemli vakaları araştırmayı içerir, ayrıca kendi hikayelerinizi tamamen ücretsiz olarak kişiselleştirmenize izin verilir.


İndir (167M)

Artık indirmeye hazırsınız Werewolf Detective ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanINTEREST LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir