Weltreich
Weltreich

Weltreich: Political Strategy Simulator v2.6.8.2 APK indir (Reklamsız) 2022


Weltreich, basit ama çok uyumlu bir görüntüye sahip, düşük yapılandırma gereksinimleri olan basit oyun türlerini seven oyunculara ilham veriyor. Oyuncunun eyaletlerin yönetimini yönetme kararına dayanan stratejik oyun ile oyun, oyunculara büyük ölçek

Android Android Simülasyon
5 ( 115 puan )
Fiyat: $0
İsim Weltreich
Yapımcı Light Game Studio
Tür Simülasyon
Boyut 76M
Versiyon 2.6.8.2
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Weltreich is the most famous version in the Weltreich series of publisher Light Game Studio
Mod Version 2.6.8.2
Total installs 10,000+

İndir (76M)

Weltreich, basit ama çok uyumlu bir görüntüye sahip, düşük yapılandırma gereksinimleri olan basit oyun türlerini seven oyunculara ilham veriyor. Oyuncunun eyaletlerin yönetimini yönetme kararına dayanan stratejik oyun ile oyun, oyunculara büyük ölçekli ve yüksek uygulamalı mükemmel bir strateji oyunu türü sunuyor. Artık kontrolünüz altındaki devletler ile nihai güç sizin elinizde. Doğru kararlar vermeye ve yönettiğiniz ülkenin istikrarını tehdit eden tehlikeleri önlemenin yollarını bulmaya çalışın.

Weltreich: Siyasi Strateji Simülatörü

BENZERSİZ OYUN

Bu oyun, aynı türü seven oyunculara biraz tanıdık gelen bir strateji türüdür. Ancak artık oyunun getirdiği benzersiz özellikler ve gerekli etkileşimler ile. Oyuncular, kontrolleri altındaki devletleri tehdit eden tehlikeleri yönetmek ve bunlarla mücadele etmek için karmaşık bir siyasi yola girecekler. Karakterlerle etkileşime geçmeye çalışın ve doğru kararları vermeyi düşünmek için haritayı gözlemleyin çünkü bir dövüş oyunu için her hata tahmin edilemez sonuçlara yol açar.

Weltreich: Siyasi Strateji Simülatörü

OYUNDAKİ SORUNLAR

Oyun, oyunculara sadece özel bir eğlence deneyimi yaşatmakla kalmıyor, aynı zamanda modern dünyanın ve insanlığın sorunlarını ifade eden sinyalleri de aktarıyor. Oyundaki ülkenin durumu da dünyanın sonuna yaklaşırken ve haritanın her yerinde savaşlar yaşanacakken son derece karmaşıktır. Artık gizli köşeler ve birçok kurucu unsura dayanan kararlar, oyunun oynadığı karakter olan başkan tarafından mümkün olduğunca makul hale getirilecek.

Weltreich: Siyasi Strateji Simülatörü

BENZERSİZ OYUN

Nispeten çalkantılı bir ülkenin başkanı olarak, ordunun tercihlerine, oluşumlarına ve savaşma kararına göre basının sorularını yanıtlayan sizsiniz. Ülkenizi, bir demokrat veya bir diktatörle ortaklık yapmak gibi, mantıklı olduğunu düşündüğünüz farklı yönlere götürebilirsiniz. Başkanın verdiği her karar, ulus için öngörülemeyen bir kadere yol açar. Bu, oyuncular için beklenmedik bir cazibe yaratabilecek birçok olanak sunduğunda oyunun büyüklüğünü gösterir.

Weltreich: Siyasi Strateji Simülatörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Basit ama mükemmel uyumlu benzersiz görüntü, tüm konfigürasyonları karşılayabilir.
  • Her duruma iyi hazırlanmış benzersiz durumlar ve öngörülemeyen olasılıklar.
  • Kararlar, karar verirken dikkatlice düşünülen tüm faktörlerin birçok farklı etkisine dayanır.
  • Dünya haritası ve karakterleriyle harika etkileşim, insanların birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı oluyor.
  • Farklı seviyeler, oyun için belirli bir zorluk seviyesi yaratır ve size keşfetme özgürlüğü verir.


İndir (76M)

Artık indirmeye hazırsınız Weltreich ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir