WEBTOON
WEBTOON

WEBTOON v2.10.5 APK (Ücretsiz) indir 2022


Webtoon APK Hikaye okumanın en eski ve en popüler eğlence biçimlerinden biri olduğu söylenebilir. Elbette birimiz en az bir kez tutkuyla ilgi çekici bir hikaye kitabı okudu. Yaşa bağlı olarak, zevkler farklı olacaktır. Daha yaşlı yetişkinler, romanla

Android Android Karikatür
5 ( 709 puan )
Fiyat: $0
İsim WEBTOON
Yapımcı WEBTOON ENTERTAINMENT
Tür Karikatür
Boyut 20MB
Versiyon 2.5.11
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
WEBTOON is the most famous version in the WEBTOON series of publisher WEBTOON ENTERTAINMENT
Mod Version 2.5.11

İndir (20MB)

Webtoon APK Hikaye okumanın en eski ve en popüler eğlence biçimlerinden biri olduğu söylenebilir. Elbette birimiz en az bir kez tutkuyla ilgi çekici bir hikaye kitabı okudu. Yaşa bağlı olarak, zevkler farklı olacaktır. Daha yaşlı yetişkinler, romanları ve tamamen kelimelerle yazılmış şeyleri okumaktan keyif alacaklardır. Çünkü hikayeler, şeyleri ve şeyleri anlamlı ve birçok derin yaşam felsefesi içeren “gerçek” bir şekilde tanımlamak için genellikle kelimeler kullanır. Öte yandan, gençler genellikle, resimler, çizgiler ve alıntılarla iç içe geçmiş çok fazla içerik barındıran bir hikaye türü olan çizgi romanları tercih ediyor.

Takıntılı Hikayeler

Genç okuyucuların bu türü sevmesinin nedeni, karakterlerin özgünlüğü ve anlatımıdır. Evet, genellikle, karakterlerin nüansları sanatçılar tarafından oldukça net bir şekilde tasvir edilir ve tüm hikayeyi kısaltılmış bir film olarak canlandırır. Böylece okuyucular tüm hikayenin manzarasını hayal edebilirler. Ve elbette, çizgi romanlar da geleneksel hikaye romanlarıyla aynı incelikli ve ilgi çekici felsefelerin çoğunu taşır.

Webtoon konsepti

Şu anda, çizgi roman eskisinden daha güçlü hale geldi ve insanlığın dokuzuncu sanatı olarak kabul ediliyor. Çizgi roman endüstrisine bakıldığında, Japonya’nın Manga’sı lider bir ülke olarak görülebilir. Ancak, Batı ülkelerinde ve Asya’daki bazı büyük ülkelerde çizgi romanların gelişmesi nedeniyle bu pazar çok değişiyor. Kore, bu tür eğlenceyi geliştirmeye odaklanan ülkelerden biridir. Uzun süredir çizgi roman okurları, Mangwa’nın (Kore) Manga endüstrisi ile olağanüstü gelişimini ve şiddetli rekabetini kolayca fark edebilir. Kore bile kendisi için çok güçlü ve cesur adımlar seçti. Açıkçası, Koreliler başarılarını tamamen yeni bir çizgi roman formatı olan “Webtoon” ile kanıtladılar. Bu konsepte aşina olmayanlar için “Webtoon”, animasyonu sesle birleştiren benzersiz ve yeni bir çizgi roman türüdür. Bu unsurların her ikisi de okuyucuya hikayenin ayrıntılarını deneyimleme sürecinde yeni duygular getiriyor. Bu yeni eğlence türü, dünya çapındaki okuyucular tarafından iyi karşılandı.

Başlangıçta Webtoon, web sitesinde yayınlanan bir çizgi roman formatıydı, ancak şimdi çok daha gelişmiş durumda. Android işletim sisteminin Google Play uygulama mağazası sisteminde kolayca bulabilirsiniz. Şimdiye kadar, “Webtoon” cihaza 50 milyondan fazla indirme topladı ve düzenli olarak kullanıyor. Sadece bu değil, bu uygulama aynı zamanda “İyi” olarak derecelendirilen kişi sayısıdır. Bu nedenle Kore, çizgi roman geliştirme alanında en önemli ülkelerden biri haline geldi.

Basit ve Pürüzsüz Arayüz

Uygulama geliştiricisi “Naver Webtoon”un uygulama tasarım dili Webtoon’u anlamak nispeten kolaydır ve alışmak zahmetsizdir. Ekranda görünen alanın üçte biri, en çok izlenen hikayeler, en yüksek reyting alan hikayeler, yeni hikayeler, ünlü yazarların çizgi romanları gibi birçok farklı kritere göre en beğenilen çizgi romanların kapaklarıdır… Bu tasarımın avantajı oldukça fazladır. kullanıcıların tanıması kolaydır. En üste harika hikayeler yerleştirmek, genel olarak Web’in ve özellikle bu hikayelerin gelirini en üst düzeye çıkaracaktır. Aynı zamanda, kullanıcılar en sevdikleri hikayelerle birçok eğlenceli anın tadını çıkarırlar. Birçok okuma uygulaması gibi, “Webtoon” da arama yoluyla pasif olarak sağladığınız verilere dayalı olarak size ayrılmış kişisel bir alan için optimize edilecektir.

Özellikleri

Buna ek olarak, Webtoon, kaçıramayacağınız birçok olağanüstü özellik de getiriyor. İlk olarak, bu uygulama aracılığıyla tanıtılan farklı türlerde hikaye yazan birçok sanatçı var. Farklı kataloglara göre ünlü çizgi roman sanatçıları veya acemiler önerilir. Arama Anahtar Kelimelerinize, okuyucuların beğeni sayısına ve hatta yayınlandığı zamana göre değerlendirileceklerdir. Ayrıca “Webtoon”daki hikayelerin içeriği genellikle çok kısadır ve hızlı bir şekilde güncellenir. Bitmemiş hikayeler haftanın günlerine göre ayrılacak ve bir listeye entegre edilecektir. Yeni bir hikaye güncellendiği sürece, o tarihe göre bölünmüş listede kolayca bulunacaksınız. Ardından, okuyucuların görmezden gelemeyeceği bir özellik, son derece zengin hikaye türlerinin bölümleme sistemidir.

Bu harika uygulamada, romantizm, fantastik maceralar veya korku ve gizem hikayeleri gibi en sevdiğiniz hikaye türlerini arayabileceksiniz… bulunamadı. Ve son göze çarpan özellik, kendi favori hikaye listenizi oluşturma yeteneğidir. Geliştirici tarafından programlanan bir algoritma tarafından pasif bilgi toplamanın yanı sıra, kullanıcılar iyi hikayeler için arama sürecinden favori hikayeleri toplayabilir. Bu özellik son derece kullanışlıdır, daha çok sevdiğiniz dizilerin keyfini kesintiye uğramadan veya izleyecek bir hikaye bulamadan rahatlıkla çıkarabilirsiniz.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız WEBTOON ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir