Weather XL PRO
Weather XL PRO

Weather XL PRO v1.5.0.5 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Weather XL PRO, dünya çapında tüm akıllı hava tahmini bilgilerini yakalamanıza yardımcı olacak etkili bir koldur.

Android Android Hava Durumu
4 ( 82 puan )
Fiyat: $0
İsim Weather XL PRO
Yapımcı Exovoid Sàrl
Tür Hava Durumu
Boyut 41M
Versiyon 1.5.0.5
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Weather XL PRO is the most famous version in the Weather XL PRO series of publisher Exovoid Sàrl
Mod Version 1.5.0.5
Total installs 10,000,000+

İndir (41M)

Hava koşullarından etkilenen planlarda eylemlerinizi kontrol altına almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Weather XL PRO’ya geldiğinizde, oyuncuların sürekli olarak hava durumu bilgisi alacakları anlamına gelir. Hızlı ve doğru özellikleri sayesinde dünya çapında milyonlarca kullanıcıyı kendine çekiyor. Bir düğmeye dokunarak, doğa ananın size verdiği her şey kontrolünüz altında. Bu şekilde, hava nedeniyle son dakikada planlarınızı değiştirme olasılığınız daha az olacaktır.

Hava Durumu XL PRO Hava Durumu XL PRO

10 GÜNE KADAR HAVA TAHMİNİ

Her şeyden önce, size birkaç gün boyunca geçerli bir hava tahmini sağlayacağız. Bizi rakiplerimizden ayıran diğer programlardan çok daha uzun süre hava durumu bilgisi sağlıyoruz. Daha fazla kesinlik için, kullanıcılar önümüzdeki on gün içinde materyalle etkileşim kurma fırsatına sahip olacaklar. Sonuç olarak, aile ile hafta sonu pikniğine gitmek veya sabah yürüyüşüne çıkmak gibi basit planların gerçekleştirilmesi daha az zorlayıcı hale gelir.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ VE BASİT KULLANIM

Weather XL PRO size daha çekici ve profesyonel özellikler de sunar. Güzel bir görüntü yaşayacaksınız ve anlaşılması kolay. Yüzlerce diğer hava durumu uygulamasında oldukça yaygın olduğu için, birçok kullanıcının aşina olduğu hava durumuyla ilgili semboller sunuyoruz. Bu nedenle, bu uygulamayı öğrenmeye ve kullanmaya başladığınızda çok şaşırmayacaksınız. Ek olarak, kontrol stili de mümkün olduğunca basitleştirildi.

Hava Durumu XL PRO Hava Durumu XL PRO

KAR ZAMANI RAPORU

Weather XL PRO, sıcaklık ve yağış gibi temel istatistiklerin yanı sıra size hava durumu bilgisi sağlar; ayrıca birçok başka özellik ekler. Yağmurun bugün veya dünden önceki gün meydana geldiği de bildiriliyor. Daha spesifik olarak, günün herhangi bir saatinde yağmur yağar. Ayrıca, herhangi bir zamanda ve herhangi bir zamanda kar yağışı her zaman tercih edilir. Bu sayede kullanıcılar, sezonun ilk karı ile harika bir deneyim yaşamak için kullanabilirler.

DOĞAL AFETLERLE İLGİLİ AKILLI UYARILAR

Weather XL PRO söz konusu olduğunda, akıllı uyarı özelliğini nasıl görmezden gelebilirsiniz? Beklenmedik doğanın sıklıkla meydana geldiği alanlarda bulunan kullanıcılar için kullanışlıdır. Japonya’daki depremlerden bahsetmişken, bu uygulama tehlikeden kurtulmanıza yardımcı olacak bir kurtarıcı olarak kabul edilir. Hava durumu göstergeleri ile ilgili bir sorun olması durumunda uygulama size anında acil durum bildirimi gönderir.

SEVİYESİNİ BİLEBİLİRSİNİZ SAYESİNDE UV IŞINLARINDAN UZAK DURUN

Weather XL PRO, özellikle sağlıkları ve ciltleri konusunda endişe duyan kullanıcılar için çok uygundur. Bu web sitesi özellikle kullanıcılara, cilt kanseri geliştirme olasılığı üzerinde önemli bir etkisi olduğu bilinen UV indeksi hakkında bilgi sağlar. Sonuç olarak, değerli bilgilerimiz sonucunda dışarı çıktığınızda kendinizi güneşten daha etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

Hava Durumu XL PRO Hava Durumu XL PRO

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu, bölgenizdeki ve dünyadaki diğer birçok yerdeki hava tahminlerini güncellemek için kullanılan bir uygulamadır.
  • Size 10 günlük hava durumu tahmini sağladığımız için oyuncular proaktif olarak dış mekan planlarını ayarlayabilir ve planlayabilir.
  • UV ışınları ile ilgili göstergeler, cilt kanserlerini sınırlandırabilmeniz için güneş kremini önceden hazırlamanıza yardımcı olur.
  • Kullanıcılar, aileleri ve arkadaşları ile ilk veya son karı görmek için eksiksiz ve önceden hazırlanmış harika bir gezi planlayabilirler.
  • Bu uygulama aynı zamanda depremler, tsunamiler ve fırtınalar ile ilgili acil durum bildirimleri verir, böylece güvenli bir şekilde vurulmaktan kaçınabilirsiniz.


İndir (41M)

Artık indirmeye hazırsınız Weather XL PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir