Weapon Stripping
Weapon Stripping

Weapon stripping v104.448 APK indir (Tüm İçerikler Kilitsiz) 2022

Weapon Stripping, oyuncuların ateşli silahları anlaması veya incelemesi için herkesi her ayrıntıda gerçekçi ve rafine simülasyon oyunuyla tanıştırır. Oyunun heyecan verici yanı, dünya ordularındaki ünlü veya popüler modern silahların tüm tasarımların

Android Android Simülasyon
5 ( 862 puan )
Fiyat: $0
İsim Weapon stripping
Yapımcı Sega SVD
Tür Simülasyon
Boyut 150MB
Versiyon 104.448
MOD Tüm İçerikler Kilitsiz
Orjinal Google Play
Weapon stripping is the most famous version in the Weapon stripping series of publisher Sega SVD
Mod Version 104.448
Total installs 1,000,000+

Weapon Stripping, oyuncuların ateşli silahları anlaması veya incelemesi için herkesi her ayrıntıda gerçekçi ve rafine simülasyon oyunuyla tanıştırır. Oyunun heyecan verici yanı, dünya ordularındaki ünlü veya popüler modern silahların tüm tasarımlarına ve bilgilerine sahip olmasıdır. Gerçekçi 3D simülasyonu sayesinde, oyuncular sürekli silahlarla çalışmaktan her zaman çok az keyif alacaklardır.

silah soyma

DİNAMİK KAMERA İLE OTANTİK 3D GRAFİKLER

Weapon Stripping’in insanlara getirdiği ilk izlenim, grafikleri ve etkileşimlerindeki mutlak gerçekçiliktir. Bu, silahın her değişikliği veya hareketi hassas ve hayat dolu olduğunda oyuncunun deneyimini tam olarak gerçekleştirir. Sadece bu da değil, oyunun kamera mekanizması esnektir, böylece herkes silahları farklı açılardan özgürce inceleyebilir ve tasarımlarını veya yapılarını aşamalar halinde izleyebilir.

PROFESYONEL BİR SİLAH DENETÇİSİ KARİYERİNE BAŞLAYIN

Oyuncunun oyundaki ana işi, tüm karmaşık süreçler boyunca modern silahların uzman bir değerlendiricisi olmaktır. Bu, tabancalardan ağır silahlara başlamayı ve çeşitli yeni silahlarla teftiş yeteneklerini kademeli olarak genişletmeyi içerir. Oyuncular sistemdeki görevleri sürekli olarak tamamladıkça, daha fazla yeni silahın kilidini açabilir ve hepsini incelemenin keyfine varabilirler.

silah soyma

TABANCA PARÇALARININ SÖKÜLMESİ VE SONRA GERİ YERLEŞTİRİLMESİ

Weapon Stripping APK her silahı inceleme süreci, yapıyı küçük parçalardan anlamak için tamamen sökmekle başlar. İlginç bir şekilde, oyuncular birçok mod aracılığıyla sökme hızına meydan okuyabilir ve kademeli olarak farklı silah türlerini sökme veya monte etme konusunda uzman olabilirler. Oyuncular herhangi bir silahı tamamen kaldırdıklarında, yeni silahları yükseltmek veya kilidini açmak için daha fazla deneyim puanı kazanacaklar.

ATEŞLEME MEKANİZMALARINI X-RAY İLE İNCELEME

Tüm silahları aynı anda araştırmak veya takip etmek, kütüphanedeki bireysel silahların ateşleme mekaniğini test etmeyi içerir. Oyuncular herhangi bir silahı ateşleyebilir ve her bir silahı daha iyi anlamak için her bir parçanın hareketlerini veya eşzamanlılığını izleyebilir. Sadece bu değil, oyunun bir röntgen modu var, böylece oyuncular ister genel ister özel olsun, her bir silahın tüm gerçeklerini en derin kısmında biliyorlar.

silah soyma

SİLAH SÖKÜMÜNDE SINIRLAMALARINIZI TEST EDİN

Oyuncular Silah soyma yeteneklerine güveniyorlarsa, gerçek zamanlı oyun modlarına katılabilir ve cömert ödüller kazanabilirler. Ondan önce, en yetkin silahları seçebilirler, ardından zamanlayıcıyı başlatabilirler ve süreç başlayacaktır. Bir operasyon, oyuncuların yeteneklerini geliştirmek için birçok güzel ödül almak için en kısa sürede tüm parçalar veya ayrıntılarla etkileşime girmesini gerektirir.

PAHALI EKLER İLE SİLAHLARI ÖZELLEŞTİRİN

Oyun, en sevdikleri silahları süslemek için birçok ek aksesuar satın alabilecekleri için sıcak silah uzmanları için bir sığınak olarak görülebilir. Eklenti montaj sistemi derin ve iyileştirilmiştir ve çeşitli özelleştirmeler yoluyla birçok silahın ayırt edici görünümünü değiştirebilir. Aksesuarların değiştirilmesi, oyuncuları teşvik etmek için silahları sökmenin zorluklarını da etkileyecektir.

Silah soyma, birçok özellik üzerinden en sevdikleri silahlarla doğrudan etkileşime girerken insanların rahatlamaya dalması için en canlı ortamı veya atmosferi yaratmak için gerçekçi bir 3D grafik motoru ve birçok ilgi çekici özellik kullanır.

silah soyma

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuları sonsuz silah soyma zevkine kaptırmak için olağanüstü doğruluk ve ayrıntılara sahip ilgi çekici silah simülatörü oyunu.
  • Çeşitli ateşli silahlarla en iyi deneyimlere sahip olmak için görsellerin niteliklerini veya oyuncuların etkileşimini geliştirmek için gerçekçi 3D grafikler.
  • Oyuncuların dünya çapında en çok ilgilendikleri veya en sevdikleri silahları araması ve incelemeye başlaması için çeşitli ateşli silah kategorileri.
  • Oyuncuların ateşli silahların atış mekanizmaları ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için yüksek kaliteli ayrıntılara ve dokulara sahip yerleşik X-ray modu.
  • Oyuncuların sıralarını artırmak veya daha fazla oyun deneyimi için yeni silahlara veya yüksek sınıf ateşli silahlara erişim sağlamak için derinlemesine bir geliştirme sistemi.


İndir (150MB)

Artık indirmeye hazırsınız Weapon stripping ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir