Weapon Shooting Strike
Weapon Shooting Strike

Weapon Shooting Strike v1.42 MOD APK (Tanrı Modu/Aptal Düşman) indir 2022


İstisnai ortamlar ile silah Shooting Strike, klasik atış oyununu bir sonraki seviyeye taşıyor. Yenilik, gerçekten küresel bir kampanya olan maçın gerçekleştiği mekanlarda kendini gösteriyor. Savaş alanına paraşütle indikten sonra çeşitli ekipmanlar t

Android Android Simülasyon
5 ( 366 puan )
Fiyat: $0
İsim Weapon Shooting Strike
Yapımcı Play Zee
Tür Simülasyon
Boyut 90MB
Versiyon 1.42
MOD Tanrı Modu/Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Weapon Shooting Strike is the most famous version in the Weapon Shooting Strike series of publisher Play Zee
Mod Version 1.42
Total installs 1,000,000+

İndir (90MB)

İstisnai ortamlar ile silah Shooting Strike, klasik atış oyununu bir sonraki seviyeye taşıyor. Yenilik, gerçekten küresel bir kampanya olan maçın gerçekleştiği mekanlarda kendini gösteriyor. Savaş alanına paraşütle indikten sonra çeşitli ekipmanlar toplanacak. Lütfen inmek için uygun bir yer seçin ve alınan çeşitli görevleri yerine getirin. Not, takım arkadaşlarınızla oynayabilir veya hikayeyi bireysel olarak keşfedebilirsiniz.

Silah Atış Saldırısı: Komando Atış Oyunları

GÜNCELLENMİŞ VERSİYONDA YENİ İÇERİK EKLE

Weapon Shooting Strike oyuncuları artık bir maçta diğer birçok oyuncuya katılabilir. Güncellenen sürümde çok oyunculu mod eklendi. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla konuma sahip olmanıza yardımcı olmak için bazı yeni haritalar da sağlanmıştır. Zorlu görevler ve hatta tehlikeli numaralar bu kampanyanın en önemli özelliği olacak ve karnaval temalı savaşlarda kana susamış zombilerle tanışacaksınız. Deneyimlemeniz için 13’ten fazla farklı mod var!

Silah Atış Saldırısı: Komando Atış Oyunları

OYUNCULARINIZI DÜŞÜRMEK VE LİDER TABLOSUNDA PUAN PUANLARI İÇİN ÇEKİN

Weapon Shooting Strike’ın oluşturduğu içerikle ilgili pek çok övgü, oyuncular stresin yanı sıra baskıyı da azaltmak için bir yer bulabilir. Önümüzdeki görev serisine başlamak için birçok moddan oluşan bir arenaya götürüleceksiniz, bunlardan birini seçip çöpçatanlık sistemini bekleyeceksiniz. Görevler, gereksinimlerinize uygun bir savaş alanı bulduktan sonra atanacaktır. Ardından, yaklaşan yolculuk için silah, cephane, hançer ve sırt çantaları toplayarak oyuna başlayalım.

Silah Atış Saldırısı: Komando Atış Oyunları

ÖZEL TEKNİK DESTEK

Weapon Shooting Strike’ın başarısını, yapım ekibinin tasarım tarzındaki yaratıcılıktan bahsetmeden imkansız kılmak. Her şeyi hayata geçirmek için bir dizi animasyonlu animasyon ve patlama, bomba ve araç çarpışması gibi sesler aracılığıyla içerik oluştururlar. Her görüntüye, modern silahları ve teçhizatı çizen HD grafikler uygulanır. Oyuncuların daha fazla et ve akşam yemeği ödülü almak için rakiplerini yenmeleri ve sonuna kadar hayatta kalmaları gerekiyor.

Silah Atış Saldırısı: Komando Atış Oyunları

TÜM SIRALAMALARI FETHETMEK İÇİN YOLCULUĞA BAŞLAYIN

Weapon Shooting Strike, içerik ve görüntü kalitesinde beklenen yeniliklerin başlangıcı olarak küresel popülerlik yaratmaya devam edecek. Kullanıcı istekleri ve incelemeleri hızlı bir şekilde kaydedilir ve değiştirilir. Sistem ayrıca kullandığınız silahın türü, uzaktan bombalamanın nasıl yapılacağı vb. konularda da çeşitli bilgiler sağlar. En üstün başarıyı yaratmayı hedefleyin. Bu ücretsiz kampanyaya katılın, modların tadını çıkarın ve skor tablosunda yükselin.

Silah Atış Saldırısı: Komando Atış Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun sizi özel bir uçakla savaş alanına götürecek, kendinizi gökyüzüne atacak ve bir yamaç paraşütü ile en hızlı şekilde aşağı uçacak.
  • Yavaşça yere inin ve yeni enerji iksirleri ve et ekleyerek yolculuğunuz için gerekli silahları hemen arayın.
  • Kalan oyuncuları bulun ve en kısa sürede onları yenin; Bu eğlenceye katılırken olası risklerle yüzleşin.
  • Favori bir mod seçin, o lider panosundan adınızı yapın, seviye atlayın ve çekim dünyasında bir itibar yaratın.
  • HD grafik teknolojisi ve en kaliteli ses sisteminin birleşimi ile sistemdeki yaratıcı alanın keyfini çıkarın.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Weapon Shooting Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir