Wattpad
Wattpad

Wattpad v9.68.0 APK (Premium) indir 2022

Dünyada her zaman keşfedilmeyi bekleyen duygusal ve anlamlı hikayeler vardır, ancak insanlar bilinmeyen yazarların hikayelerine erişmelerine yardımcı olacak akıllı uygulamalara ihtiyaç duyacaklar. Wattpad, yazarlar için bir kütüphane, topluluk ve ev

Android Android Kitaplar ve Referans
4 ( 663 puan )
Fiyat: $0
İsim Wattpad
Yapımcı Wattpad
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 15MB
Versiyon 9.10.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Wattpad is the most famous version in the Wattpad series of publisher Wattpad.com
Mod Version 9.10.0

Dünyada her zaman keşfedilmeyi bekleyen duygusal ve anlamlı hikayeler vardır, ancak insanlar bilinmeyen yazarların hikayelerine erişmelerine yardımcı olacak akıllı uygulamalara ihtiyaç duyacaklar. Wattpad, yazarlar için bir kütüphane, topluluk ve ev olarak kabul edildiğinden ve aynı zamanda romanların çevrimiçi olarak yoğun bir şekilde dolaştığı bir yer olarak kabul edildiğinden en uygun uygulamalardan biridir. Bu uygulamaya gelen kullanıcılar, her gün ücretsiz olarak sayısız yeni hikaye okudukları veya paylaştıkları bu büyük aileye katılmayı seçebilirler.

wattpad apk indir modkiwi com 1 wattpad apk indir modkiwi com 2

MUTLAK OKUMA DENEYİMİ İÇİN PÜRÜZSÜZ ARAYÜZ

Wattpad, dünya çapında yüz milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan popüler bir okuma uygulamasıdır, bu nedenle arayüzü, farklı insan türlerini barındırmak için sürekli olarak gelişmektedir. Ayrıca, tasarımı esnek ve pürüzsüz olup, her kişinin tarzına uyacak şekilde kapsamlı bir şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca, uygulamanın ana sayfasında günün tüm yeni veya öne çıkan içeriği yer alacak ve her etkileşimin basit ve rahat olması için basit bir düzen ile birlikte geliyor. Kütüphane ve okuma arayüzü, kullanıcılara mutlak bir okuma deneyimi için yakınlaştırma, yazı tipini, arka planı ve diğer birçok öğeyi değiştirme gibi birçok seçenek sunar. Kullanıcının okuma deneyimiyle ilgili tüm unsurlar her zaman garantilidir ve diğer okuma uygulamalarına kıyasla daha canlı.

GÜNLÜK YENİ İÇERİĞİ KEŞFEDİN

Hikayeler her zaman herkes için bir ilham kaynağı veya yeni yolculuklardır ve romanlar aracılığıyla kişinin hayal gücü ve yaratıcılığı yoğun bir şekilde uyarılır. Bu nedenle, uygulama her gün yeni içeriği düzenli olarak güncelleyecek, hatta herkes için bir keşif işlevi sunacak. Böylece kullanıcılar için favori ya da roman türündeki hikayelerden anında bahsedilecek ve her farklı hikaye için arama kapsamını daraltmalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu uygulamadaki hikayelerin çoğu ücretsizdir ve dünya çapındaki tüm kullanıcılardan gelir ve her zaman, her yerde, rahatça okunabilmeleri için özel bir formatta kaydedilebilirler.

DİĞER OKUYUCULARLA ETKİLEŞİM

Wattpad, dünyanın her yerinden insanları bölümler aracılığıyla bir araya getiriyor ve her bölümün sonunda insanların fikirlerini paylaştığı bir yorum alanı var. Ayrıca, yorum sistemi basittir, ancak düzgün ve ayrıntılı tartışmaları düzenlemek kolaydır. Kullanıcılar ayrıca hikayedeki pasajlardan alıntı yapabilir ve yorumları daha mizahi ve arkadaşça hale getirmek için ifadeler ekleyebilir. Uygulamanın her yerinde yorum alanları var ve bu aynı zamanda insanların roman okuyarak veya keşfederek bağlantı kurması için etkili bir yol.

wattpad apk indir modkiwi com 3 wattpad apk indir modkiwi com 4

KİŞİSEL KÜTÜPHANENİZİ DÜZENLEYİN

Uygulama, insanlara okudukları, okudukları ve ilgilendikleri tüm hikayeleri depolayabilecekleri kişisel bir kitaplık sağlayacaktır. Tüm öğeler de düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve kullanıcılar keşfederken herhangi bir içeriğe doğrudan yer işareti koyabilir. Bu esneklik, insanların okuma ilerlemelerini takip etmelerine ve her içerik için yeni bölümler olduğunda kullanıcıları bilgilendirmelerine yardımcı olacaktır. Birçok hikaye tek seferlik olsa da, çekicilikleri kullanıcıların hikayeleri özel bir formatta geniş çapta paylaşmasına da olanak tanır. Kişisel kütüphanedeki her etkileşim veya komut üstün ve kullanışlıdır, bu da okumayı her zamankinden daha popüler ve sevilir kılar.

YETENEKLERİNİZİ YAZIN VE DÜNYA ÇAPINA YAYIN

Wattpad APK , kullanıcıların her zaman anlatmak istedikleri hikayeleri paylaşmalarına da yardımcı olduğu için dünya çapında birçok yazarın evi olarak kabul edilir. Elbette, uygulama telif hakkını garanti edecek, böylece kullanıcılar yazma yeteneklerini geniş dünyaya ifade etmenin keyfini çıkarabilirler. Ayrıca, kullanıcıların yerleşik metin düzenleyici veya içe aktarıcı aracılığıyla hikayeleri aktarmalarını kolaylaştıran bir sisteme de sahip olacak. Metin düzenleyiciyle ilgili etkileyici olan şey, esnekliği ve kullanım kolaylığıdır ve kullanıcıların her zaman, her yerde çalışmaya devam etmeleri için ister çevrimdışı ister çevrimiçi olsun, her zaman senkronize olur. Elbette öyküler tamamlandıktan sonra yazar bunları farklı kategoriler halinde düzenleyebilir ama aynı zamanda yeni olasılıkların önünü açmak için okuyuculara da uyması gerekir.

HER ZAMAN, HER YERDE OKUYUN VE YAZIN

Uygulama dünya çapında ün kazandı ve tüm platformlar için farklı versiyonlarda geldi, bu nedenle kullanıcıların her zaman, her yerde keyfini çıkarması için uygun bir senkronizasyona sahip olacak. Ek olarak, tüm hesap verileri birbirine bağlanacak, böylece kullanıcılar diğer tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde yer imlerine ekleyebilir, okuyabilir ve düzenleyebilir. Bu, roman okuyucularının sahip olduğu ve kullanıcıların sevdikleri veya takip ettikleri içerikle rahatlamasına yardımcı olan özel bir yetenektir.

Wattpad, kullanıcılarına her zaman dünya çapında sayısız yazardan sanatsal ve duygusal roman hikayeleri sunmayı vaat ediyor. Ayrıca, bir metin editörü veya öneri sistemi ile insanların potansiyel olarak ünlü yazarlar olmalarına yardımcı olabilir. İnsanlara, isimlerinin toplulukta yankılanmasını sağlamak için hayal ettikleri hikayeleri okumak veya bestelemek için her zaman çok sayıda yeni potansiyel verecektir.


İndir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wattpad ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir