Water Tracker
Water Tracker

Water Tracker v20.0 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Water Tracker, faydalı olduğu için bugün herkesin sahip olması gereken en seçkin süper üründür. Bu, kendi diyetinizi ve daha spesifik olarak, içme programını takip etmek için kullanılan bir uygulamadır. Su içmek esastır, ancak insanlar genellikle su

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 371 puan )
Fiyat: $0
İsim Water Tracker
Yapımcı Better Life - Health Apps
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 10MB
Versiyon 20.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Water Tracker is the most famous version in the Water Tracker series of publisher Better Life - Health Apps
Mod Version 20.0
Total installs 1,000,000+

İndir (10MB)

Water Tracker, faydalı olduğu için bugün herkesin sahip olması gereken en seçkin süper üründür. Bu, kendi diyetinizi ve daha spesifik olarak, içme programını takip etmek için kullanılan bir uygulamadır. Su içmek esastır, ancak insanlar genellikle su içmenin önemini unuttukları için buna dikkat etmezler. Endişelenmeyin çünkü artık uygulama bu kritik sorunu unutmamanıza yardımcı olacak. Mükemmel sağlığı sağlamak için şimdi bu mükemmel uygulamayı kullanın.

YÖNETMENLERİNİZİ YAZIN

Water Tracker, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşıladığı için bir modernite aracıdır. Herkes düzenli olarak su içmenin faydalarını düşünmedi ve şimdi uygulama bu faydaları net bir şekilde hatırlamanıza yardımcı olacak. Uygulama, yapmanız için size kendi izlemenizin bir günlüğünü yazacaktır.

Water Tracker – İçme Suyu Hatırlatma ve Diyet Water Tracker – İçme Suyu Hatırlatma ve Diyet Water Tracker – İçme Suyu Hatırlatma ve Diyet

KENDİ PLANINIZI OLUŞTURUN

Kısa vadeli planlar ve uzun vadeli planlar, uygulamanız için güvenmeniz için listelenmiştir. Her planın ekli büyüleyici bir mesajı olacak, böylece düzenli olarak içme suyunun faydalarını görebilirsiniz. Plan yerinde olacak ve her zaman takip etmeniz için kendinize motivasyon yaratacaktır.

GERÇEKLEŞTİRMENİZİ HATIRLATIN

Artık Water Tracker bir güvenlik kalkanı olarak size her zaman eşlik ediyor ve her zaman olumlu bir etkisi olacak. Uygulama, önemli zaman dilimlerinde düzenli olarak yapmanızı size hatırlatacaktır. Plan bir kez geliştirildiğinde, geri kalanı da kendi başına etkili olacaktır.

Water Tracker – İçme Suyu Hatırlatma ve Diyet Water Tracker – İçme Suyu Hatırlatma ve Diyet Water Tracker – İçme Suyu Hatırlatma ve Diyet

TAM İPUÇLARI VERİN

Tıp uzmanları her zaman yanınızda ve size doğru tavsiyelerde bulunuyor. Sağlık durumunuza, kilonuza ve boyunuza bağlı olarak, Water Tracker size en yakın tavsiyeyi verecektir. Her tavsiye, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için hatırlamanız ve uygulamanız gereken büyük bir nottur.

AKTİVİTELER ÖZETİ

Uygulama, planın sonunda kendi aktivitelerinizi değerlendirmeniz ve özetlemeniz için size bir istatistik tablosu verecektir. En heyecan verici şey, uygulamanın her zaman durumunuzun ve sonuçların en genel görünümünü vermesidir. Uygulama her zaman sağlığınıza daha fazla odaklanmanızı, istenen sağlığı sağlamak için yeme ve içme unsurlarını dengelemenizi ister.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız Water Tracker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBetter Life - Health Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir