WarStrike
WarStrike

WarStrike v0.1.30 APK indir (Tanrı Modu/Aptal Düşman) 2022

WarStrike'a gelirken, ülkeyi korumak ve terör örgütlerini engellemek için yapılan yolculuğa katılan bir asker rolünü oynayacaksınız. Karakter oluşturma, size çok gerçekçi bir deneyim sunmak için çekici pürüzsüz oyun ile gerçekçi bir şekilde tasarlanm

Android Android Macera Oyunları
4 ( 982 puan )
Fiyat: $0
İsim WarStrike
Yapımcı GameFrame Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 88MB
Versiyon 0.1.30
MOD Tanrı Modu/Aptal Düşman
Orjinal Google Play
WarStrike is the most famous version in the WarStrike series of publisher GameFrame Studio
Mod Version 0.1.30
Total installs 100,000+

WarStrike’a gelirken, ülkeyi korumak ve terör örgütlerini engellemek için yapılan yolculuğa katılan bir asker rolünü oynayacaksınız. Karakter oluşturma, size çok gerçekçi bir deneyim sunmak için çekici pürüzsüz oyun ile gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz kahraman olarak oynamayı seçebilirsiniz ve her kahramanın benzersiz dövüş becerileri vardır.

Savaş Saldırısı | Çevrimdışı FPS Oyunu

ÇEŞİTLİ SİLAH SİSTEMLERİ

Muazzam silah cephaneliği, dikkat çekici bir görünüm ve çekici bir silahlı çatışmadan yayılan duman ve bombalar gibi gerçekçi oyun efektleriyle tasarlanmıştır. Ayrıca kostüm sistemi ve oyun çalışmaları, heyecan verici deneyimler yaşatmak için son derece keskin 3D grafiklerle titiz detaylarla tasarlandı.

Savaş Saldırısı | Çevrimdışı FPS Oyunu

Karakteri canlandırmak ve karakterinizi yaratmak da çok önemli; kostüm ve silah sistemi, çeşitli havalı silahlar ve detaylı silahlarla sağlanır. Oyuna başlarken, bir grup güçlü düşmanla karşı karşıya kalacak, rakiplerinizi vurmak için takım arkadaşlarınızla silahları toplayacak ve silahlarınızı yükseltmek için çok fazla kaynak toplayacak, gerçek bir korku eylemi sahnesinde yaşayacaksınız. Ödün vermeyen silah savaşları, sürekli hareket eden silah kazançları, gerilimi gizlemek, geri ateş etmek ve genel kazanan olmak için gerilim anları boyunca rakipleri yok eder.

Savaş Saldırısı | Çevrimdışı FPS Oyunu

YOĞUN SAVAŞLAR

Savaş durmadı; rakibiniz sizi yok etmek için uzakta saklanıyor; Dövüş yeteneğinizi artırmak ve düşmanı daha hızlı yok etmek için birçok iyi silah toplama konusunda dikkatli olmanız gerekir. Arama, saklanma, cephane yükleme, silahları yükseltme, ateşe karşılık verme gibi yoğun, kanlı savaşlar, oyunun rakibi yok etme görevini yerine getiriyor. Oyunun birçok çekici seviyesi var; her seviye, süreç boyunca sorunsuz bir şekilde ayrı bir hikayedir; düşmanı bulmak ve yok etmek, savaşın geri kalanında gelir kaynakları için hayatta kalmak ve silahları yükseltmek için ödüller almak için birçok yöne hızlıca kaydırmanız gerekiyor.

Savaş Saldırısı | Çevrimdışı FPS Oyunu

EĞLENCE ROL YAPMA OYUNU

Rol yapma oyunları çekiciliğini hiçbir zaman kaybetmedi, ancak giderek daha fazla oyuncuyu, özellikle de rol yapma oyunlarını çekiyorlar. Dünya çapında arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yoğun savaşlarla gerçek bir asker olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin. Becerilerinizi geliştirmek için birçok ödül ve kaynak kazanın, savaşta size yardımcı olacak güçlü silahlarla kendinizi donatın, size daha önce hiç olmadığı kadar heyecan ve heyecan duygusu yaşatın.

Savaş Saldırısı | Çevrimdışı FPS Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Güzel tasarlanmış 3D grafikler, akıcı, basit oyun ve canlı ses harika deneyimler getiriyor.
  • İyi, kolay kontroller, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla oynayın ve birlikte savaşmak için güçlü bir ordu kurun.
  • Devasa silah sistemleri ve kostüm sistemleri, zafer şansınızı artırmak için silahlarınızı istediğiniz zaman yükseltir.
  • Kendi stratejinizi oluşturun, dövüş yeteneğinizi yükseltin ve dünya çapındaki arkadaşlarınızdan birçok yeni beceri öğrenin.
  • Otantik deneyimler için canlı ses ile rahatlama anlarını bir araya getiren son derece eğlenceli bir oyun.


İndir (88MB)

Artık indirmeye hazırsınız WarStrike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir