WARSHIP BATTLE
WARSHIP BATTLE

WARSHIP BATTLE v3.4.5 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Savaş Gemisi Savaşı, denizdeki en sonsuz savaşlara katılmanın otantik deneyimini sağlayan bu umut verici dönüşle daha yoğun. işini iyi yapıyor musun Bunları aşmanın bir yolunu bulacak mısın? Bu güncellenmiş sürüm, hataların çoğunu düzeltti ve daha çe

Android Android Aksiyon
4 ( 241 puan )
Fiyat: $0
İsim WARSHIP BATTLE
Yapımcı JOYCITY Corp
Tür Aksiyon
Boyut 77M
Versiyon 3.4.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
WARSHIP BATTLE is the most famous version in the WARSHIP BATTLE series of publisher JOYCITY Corp
Mod Version 3.4.5
Total installs 10,000,000+

İndir (77M)

Savaş Gemisi Savaşı, denizdeki en sonsuz savaşlara katılmanın otantik deneyimini sağlayan bu umut verici dönüşle daha yoğun. işini iyi yapıyor musun Bunları aşmanın bir yolunu bulacak mısın? Bu güncellenmiş sürüm, hataların çoğunu düzeltti ve daha çekici olanı, yeni bir savaş gemisinin eklenmesi. Sizi bu heyecan verici hikayeye çekecek kadar çekici mi? Daha derine inelim ve bir karar verelim!

SAVAŞ GEMİSİ SAVAŞI:3D 2. Dünya Savaşı

GELİŞMİŞ GRAFİK SİSTEMİ

Oldukça kompakt bir boyuta sahip olan Warship Battle, birçok farklı özelliği bünyesinde barındırıyor ve ilk çıktığı andan itibaren güçlü bir izlenim bırakıyor. Grafik sistemi, karakterlerin eylemleri yüksek kaliteli 3D grafiklerle açıklandığında son derece gerçekçi bir şekilde oluşturulur – kullanıcılara en kaliteli görüntüleri sunmayı garanti eder, sanal gerçeklik gözlüğü takmak gibi gerçek bir deneyim!

Envanterinizi açın ve bakın, çok fazla gemi var ama onlara sahip olabilmek için eşiğe ulaşmanız gerekiyor gibi görünüyor. Ancak, zaten sahip olduğunuz gemileri, bir sonraki seviyeye taşımak için savaşlardan sonra topladığınız jetonlar veya güçlendiricilerle yükseltin. Eski sürümden daha güçlü ve kilidini açmayı göze alamayacağınız teknelerle eşleşebilir.

SAVAŞ GEMİSİ SAVAŞI:3D 2. Dünya Savaşı

YÜKSELİŞ 2. DÜNYA SAVAŞI

Gezinmesi ve savaşması son derece zor olan arazide benzersiz bir şekilde yeni bir hikaye oluşturun. Savaş Gemisi Savaşı denizi, önceden oluşturulmuş planlardan kaçmanız için çok mu geniş ve muazzam? Geri kalan oyuncuların hızı baş döndürücü ve hepsi eşit bir savaşta karşınızda. Gerçek maç başlamadan önce iyi hazırlıklar yapılmalı. Derhal kuşatmadan kaçmanın ve düşmandan takip etmenin bir yolunu düşünün.

Her gün oyuna giriş yaptığınızda sizin için bir katılım sayfası olacak, günlük katılım alışkanlığınızı düzenli olarak sürdürün, belki birçok çekici ödül alacaksınız. Farklı seviyelerin her biri yeni zorluk seviyelerine sahip olacak ve henüz bilmediğiniz sırları olacak. Alacağın görevleri merak ediyorsan katılma davetini hızlıca kabul et ve davete bakmayı unutma kim bilir yapman gereken görevler orada.

SAVAŞ GEMİSİ SAVAŞI:3D 2. Dünya Savaşı

CİHAZA ERİŞİM VERİN

Birincisi, yaşayabileceğiniz özgün deneyimler için tamamen ücretsizdir ve Warship Battle ayrıca bazı nadir ekipmanlara sahip olmak istediğinizde ödeme yapma istisnasına sahiptir. Kişileri tutmak için cihaza erişir. Onlar da oynuyorsa, kişilerdeki herhangi biriyle bağlantı kurabilirsiniz. Özellikle cihazınıza kurarken erişim hakları ile ilgili bazı sorular alacaksınız; Elbette bu, oyun oynarken bağlantı kurmanıza daha fazla yardımcı olacaktır. Ek olarak, fotoğraflarınıza ve dosyalarınıza erişmeniz, oturum açma işlemini tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

SAVAŞ GEMİSİ SAVAŞI:3D 2. Dünya Savaşı

EN İYİ SAVAŞ DENEYİMİ

Savaş Gemisi Savaşı, bir sonraki deniz savaşlarını açmaya her zaman hazırdır. Ancak hem donanım hem de moral olarak daha iyi hazırlanmanız gerekecek. Sınırsız savaş gemisi ve silah cephaneliğini keşfedin ve güncellemeler yayınlarken daha fazlası için bizi izlemeye devam edin. Savaşlarda elinizden gelenin en iyisini yaparken nasıl hissettiğinizi deneyimleyin ve aşağıya bir inceleme bırakın. Oyun yeni bir savaş sinyali yayınlamaya başladı. Posta kutusundaki davetimizi kabul ettiniz mi?


İndir (77M)

Artık indirmeye hazırsınız WARSHIP BATTLE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir