WARSHIP BATTLE:3D World War II
WARSHIP BATTLE:3D World War II

WARSHIP BATTLE 3D World War II APK v3.5.1 (Sınırsız Para) indir 2022


WARSHIP BATTLE: 3D World War II APK 'deki deniz savaşları, getirdiği eğlence ve meydan okuma nedeniyle eninde sonunda oyuncuları cezbedecek. Oyuncular gemilerini kullanacak ve birçok farklı yere seyahat edecekler. Aynı zamanda her yerde bekleyen beli

Android Android Aksiyon
4 ( 838 puan )
Fiyat: $0
İsim WARSHIP BATTLE:3D World War II
Yapımcı JOYCITY Corp.
Tür Aksiyon
Boyut 97MB
Versiyon 3.5.1
MOD Sınırsız para
Orjinal Google Play
WARSHIP BATTLE:3D World War II is the most famous version in the WARSHIP BATTLE:3D World War II series of publisher JOYCITY Corp.
Mod Version 3.5.1
  • Sınırsız para
  • NOT: Mod oynarken interneti kapatın!


İndir (97MB)

WARSHIP BATTLE: 3D World War II APK ‘deki deniz savaşları, getirdiği eğlence ve meydan okuma nedeniyle eninde sonunda oyuncuları cezbedecek. Oyuncular gemilerini kullanacak ve birçok farklı yere seyahat edecekler. Aynı zamanda her yerde bekleyen belirli düşmanlar olacak ve onları alt etmek için silahlarınızı kullanacaksınız. Böylece önünüzdeki zorlukların üstesinden gelmek için silahlarınızı yükseltmek için çok zaman harcayacaksınız.

warship battle3d world war 2 apk indir modkiwi com 1

ETKİLEYİCİ DENİZ SAVAŞLARI DENEYİMİ

Oyuncular bir kaptan olacak ve çeşitli düşmanlarla deniz savaşlarına girmek için bir gemiye pilotluk yapacaklar. Mutlak bir hassasiyetle gözlemlemeniz ve onları indirmeniz gerekecek birçok farklı düşman türüyle 3 boyutlu bir ortama girecekler. Aynı zamanda oyuncu, temel hamleleri ve saldırıları anlamak için oyunun ilk seviyesinde oyuncuların kolayca erişebilecekleri basit kontrollerle tekneyi kontrol edecek.

Tekneyi dört temel hareket butonu ile üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve mini harita üzerinde önceden belirlenmiş yerlere gideceksiniz. Bu mini harita ile neleri yok etmeniz gerektiğini bileceksiniz çünkü tehlikeli veya düşmanlarla ilgili şeyler haritada küçük noktalarla işaretleniyor. Bu faktör sayesinde, bu oyunda çok heyecan verici ödüller almak için ortamın içinde mutlak bir hassasiyetle hareket edebilir ve düşmanları alt edebilirsiniz.

warship battle3d world war 2 apk indir modkiwi com 2

ÇEŞİTLİ DÜŞMANLARI YENME

WARSHIP BATTLE APK ‘ya başladığınızda, yavaş yavaş gözlerinizin önünde belirecek farklı düşmanlarla bir PVE oyunu yaşayacaksınız. Yani savaşlara katılacak, görevleri tamamlamaya çalışacak ve haritadaki tüm düşmanları alt edeceksiniz. Bununla aynı temaya sahip bazı başlıklardan biraz farklı. Ayrıca maça çıkan tek kişi siz olacaksınız ve elinizdekilerle kendi başınıza seviyeyi geçeceksiniz ve bu aynı zamanda yeteneklerinizi göstermeniz için de bir fırsat.

Her savaş gemisi türünün farklı silah türleri olacaktır ve bunlar sıklıkla kullandığınız ve birçok kez kullanabileceğiniz birincil silahlara bölünmüştür. Ek olarak, diğer bazı silahlar için sadece belirli bir miktar alacaksınız ve bazı sorunlu durumlarda bunları tamamen makul bir şekilde kullanmanız gerekecek. Yani deniz savaşlarını kendiniz deneyimleyeceksiniz ve bazen hareket etmek de bu oyunda alışmanız gereken belirli zorluklara sahip olacak.

Nişan alırken düşman gemilerine belli bir mesafe koymanız gerekecek çünkü gemilerin silahları FPS’de kullandığınız silahlardan biraz farklı olacak. Yani belirli bir mesafeye ulaştığınızda, saldırmadan önce onları doğru şekilde hedef alacaksınız. Nişan alma mekanizması sayesinde, mükemmel isabetli atışlar yapabilecek ve bir düşmanın kalan sağlığını bilebilecek ve böylece hasar vermeye devam edebileceksiniz.

warship battle3d world war 2 apk indir modkiwi com 3

FARKLI ZORLUKLARA SAHİP SEVİYELER

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tahmin edemeyeceğiniz birçok farklı zorlu unsurla deniz savaşlarına katılacaksınız. Aynı zamanda kesinlikle göz ardı etmeyeceğiniz bir unsur da her oyunda aldığınız görevdir. Ekranın sağ tarafındaki görevler, oyuncuya özel talimatlardır ve seviyeyi tamamlamak için ne yapmaları gerektiğini bilmelerine yardımcı olur. Ayrıca, görevin atanması da oyuncunun mini haritasında vurgulanır.

Oyuncular WARSHIP BATTLE’da sahneden sahneye gidecekler ve bir gemiye yelken açıp düşmanları yenmek kesinlikle tatmin edici bir deneyim. Ayrıca oyunda olanlardan gözlerini alamayacaklar çünkü her zaman daha zor seviyelerde ortaya çıkan savaş gemileri veya uçaklar gibi farklı özelliklere sahip birçok düşman var. Dolayısıyla bunlarla mücadele etmemek için kendinizi daha gelişmiş silahlarla donatmanız gerekecek.

warship battle3d world war 2 apk indir modkiwi com 4

YENİ GEMİLER VE GÜÇLÜ EKİPMAN SATIN AL

Bir dövüş oyununa gelince, mağazanın içinde görünen silahları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Böylece, oyun sırasında oyuncular jetonlarını biriktirmek ve hayranlık uyandıran görünümlere sahip yeni gemiler seçmek için zaman harcayacaklar. Geminin türüne bağlı olarak alacağınız ekstra silahlar değişiklik gösterecektir, bu nedenle bir gemi satın almadan önce dikkatli bir şekilde seçin çünkü SAVAŞ SAVAŞI’nda uzun süre ona bağlı kalacaksınız.

Bir gemi satın almak, oyuncunun sadece ilk para harcayan aşamasıdır. Gemiyi aldıktan sonra, özelliklerini görmek için gerçek savaşta test etmek için biraz zaman harcayacaksınız. Ayrıca bundan sonra satın aldığınız gemi tipine göre de doğru silahları seçmeniz gerekecek ki bu da size çok pahalıya mal olacak bir sonraki faktördür. Zamanla kendinize etkileyici bir savaş gemisi inşa edeceksiniz ve herhangi bir düşmanı alt edebileceksiniz.


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız WARSHIP BATTLE:3D World War II ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJOYCITY Corp.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir