Warplane Inc
Warplane Inc

Warplane Inc v1.15 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Warplane inc, savaşları en gerçekçi şekilde yeniden yaratıyor ve burada görevleri tanımlamamız gerekiyor. Bu özel simülasyon oyunu her zaman oyuncuların kalbini kazandı ve o zamandan beri daha sağlam ve daha şiddetli savaşlar yaptı. Halkın toprakları

Android Android Aksiyon
5 ( 388 puan )
Fiyat: $0
İsim Warplane Inc
Yapımcı Ломакин Дмитрий
Tür Aksiyon
Boyut 97M
Versiyon 1.15
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Warplane Inc is the most famous version in the Warplane Inc series of publisher Ломакин Дмитрий
Mod Version 1.15
Total installs 5,000,000+

İndir (97M)

Warplane inc, savaşları en gerçekçi şekilde yeniden yaratıyor ve burada görevleri tanımlamamız gerekiyor. Bu özel simülasyon oyunu her zaman oyuncuların kalbini kazandı ve o zamandan beri daha sağlam ve daha şiddetli savaşlar yaptı. Halkın topraklarını yeniden kazanmak için bu adil savaşı doğrudan yönetmelisiniz. Doğrudan isabetler gerçekleştirin veya tarihi savaşlar da bu oyunda aslına uygun olarak yeniden üretilir.

savaş uçağı inc. Savaş Simülatörü Savaş Uçakları 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

TANIM VE STRATEJİ

Ülkenizin toprakları tehdit altında ve şimdi savaşlar yolda. Düşman, anakaranıza ilerlemek, okyanusu ele geçirmek ve halkı korkutmak için hilelerden yararlanıyor. Senin gibi bir askeri generalle karşı saldırı yapmak için bir plan olmalı. Artık birlikler açısından mükemmelleşmeye ve savaşa hazırlanmaya çalışıyorsunuz.

savaş uçağı inc. Savaş Simülatörü Savaş Uçakları 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

Hedefin kim olduğunu ve zamanında savaşmayı planlıyorsanız açıkça tanımlamanız gerekir. Ve şimdi hedefiniz, bölgenize saldıran düşman. Büyük ölçekli bir karşı saldırıya geçebilmek için silahları ve araçları hazırlayın. Tankların, helikopterlerin ve hatta kahraman savaşçıların oluşumları hazır, sadece bölgeyi savunmaya devam etmek için emrinizi bekliyor.

savaş uçağı inc. Savaş Simülatörü Savaş Uçakları 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

GENİŞ ALAN MÜDAHALELERİNİN UYGULANMASI

Harita şu anda önemli bir silahtır; Zahmetsiz hareket için lütfen orduyu küçük gruplara ayırın. Dövüşünüzün her aşaması, hedefin ruhuna bir darbedir. Bazı kilit alanlarda saldırılar yapmak ve süpürmek de zafer için belirleyici bir faktördür. Warplane inc size silahlar konusunda destek veriyor; tüm büyük ve küçük silahlar tamamen savaş avantajı sağlamak için sağlanmıştır.

savaş uçağı inc. Savaş Simülatörü Savaş Uçakları 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

Helikopterlerle hava saldırıları gerçekleştirin. Çok sayıda bomba hazırlayın ve onları yok etmek için düşmanın kilit bölgelerine bırakın. Bu tür tehlikeli savaş alanlarında, onların gözünden kaçmak için gizli helikopterler kullanmalısınız. Okyanusta, saldırmak için denizaltıları ve savaş gemilerini kullanın. Bu kuşatma aynı zamanda bu oyunda açıkça tanımladığımız anahtardır.

savaş uçağı inc. Savaş Simülatörü Savaş Uçakları 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

HER ZAMAN KAZAN

Tarihi bombalama savaşları, korku savaşları Warplane inc. Oyuncular bir meydan okumadan diğerine geçecekler. Bu oyunda ıssız şehirlere giden kanlı yollar da tasvir ediliyor.

Zafer, savaşınızın benzersiz şekilde organize edilmesinden dolayı bize tekrar geliyor. Oyuncular, tarihe geçen savaşları gerçekleştirirken onurlandırılacak ve halkın kahramanı olacak. Ordumuz güçlü ve diğer taraftaki ordu için büyük bir yıkım silahı. Amacımız diğer takımın iyi komutanlarını öldürmek.

Warplane inc, savaşların cesaretini açıkça gösteriyor. Şimdi yetenekli bir kahraman olacaksın ve kendi avantajlarına sahip olacaksın. Oyun, teste katılmanız ve zekanızı göstermeniz için her zaman zorluklar yaratır. Oyun, tarihi savaşları sergilemenize yardımcı olmak için yeni askeri araziyi kullanıyor.


İndir (97M)

Artık indirmeye hazırsınız Warplane Inc ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir