Warhammer 40,000: Freeblade
Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000 v5.8.2 APK (Sınırsız Para) indir 2022


05Modern silahların kullanıldığı bir dünya ve Warhammer 40,000: Freeblade'de düşmanlarınızı alt etmek için etkileyici bir silahınız olacak . Oyuncular oyuna tam erişime sahip olacak ve farklı modların seviyelerini tamamlamak için zaman ayıracaklar. A

Android Android Aksiyon
5 ( 142 puan )
Fiyat: $0
İsim Warhammer 40,000: Freeblade
Yapımcı Pixel Toys
Tür Aksiyon
Boyut 53MB
Versiyon 5.8.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Warhammer 40,000: Freeblade is the most famous version in the Warhammer 40,000: Freeblade series of publisher Pixel Toys
Mod Version 5.8.2

İndir (53MB)

05Modern silahların kullanıldığı bir dünya ve Warhammer 40,000: Freeblade’de düşmanlarınızı alt etmek için etkileyici bir silahınız olacak . Oyuncular oyuna tam erişime sahip olacak ve farklı modların seviyelerini tamamlamak için zaman ayıracaklar. Ayrıca oyundaki rakipleriniz de tamamen farklı ve etkileyici özelliklere sahip robot modelleri kilidini açmanız için sizi bekliyor.

AĞIR SAVAŞLARA MÜCADELE

Tamamen ileri teknolojiye sahip bir dünyada acımasız bir savaş. Düşmanla savaşmak için tamamen gelişmiş donanıma sahip robotlar yaratmanın mümkün olduğu yer burasıydı. Yani oyuncu bu silahı kullanabilen ve şiddetli savaşlara katılabilen ve farklı büyüklükteki düşmanları alt edebilen bir kişi olacaktır. Oradan, zamanınızı seviyeleri tamamlayarak ve kaçırmayı göze alamayacağınız tamamen ayrıntılı çevresel unsurlarla tamamen güzel tasarlanmış ortamı keşfederek geçireceksiniz.

Warhammer 40,000: Freeblade APK ‘de oyuncular çevreyi üçüncü şahıs bakış açısıyla gözlemleyecek ve bir demiryolu atıcı oyununun özelliklerini taşıyor. Yani robotun nişan aldığı düşmanı vurmaya odaklanmanız gerekiyor ve düşmanınızın görünüş yönüne göre dönüş açısı da değişecek. Birçok oyuncunun hareketi çok fazla önemsememesi ve tamamen savaşa odaklanması gerekmediği zaman bu basit yoldur.

GÖRÜNEN DÜŞMANLARI YENME

Oynanış, oyuncunun gözlerinin önünde açılır ve nihayetinde bir eğitim seviyesi boyunca yönlendirilir. Standart silahlar, özel silahlar ve yakın dövüş gibi oyuncuların dikkat etmesi gereken üç ana silah olacak. Normal silahlar için, mermileri oldukça hızlı bir atış hızıyla düşmana sürekli olarak ateşleyebilirsiniz. Oradan, robotunuzdan daha küçük, savunmasız ve çoğu zaman oldukça fazla olan düşmanlara mükemmel şekilde uygun olacaktır.

İkinci tür silah, nispeten büyük görünen hedeflerde bir gülleyi andıran benzersiz bir silahtır. Çekim basittir; aynı anda iki parmağınıza basmanız gerektiğinde silah hemen ateşlenecektir. Dikkat etmeniz gereken hedefler genellikle zırhlı araçlar ve bu silahın mühimmat miktarını da göz önünde bulundurmanız gerekecek. Aynı zamanda bu iki silahın mermi sayısı ekranın sol tarafında net bir şekilde gösterilecektir.

Son saldırı türü, yakın dövüş saldırısıdır ve hedefleri, kontrol ettiğinize benzer ve hızlı bir şekilde indirmeniz gereken robotlardır. Döküm yöntemi bu iki silahtan farklıdır çünkü yakın dövüş saldırısı yapmanız gerektiği size bildirilecektir. Bundan sonra, bir çubuk görünecek ve açık yeşil (normal saldırı) ve koyu yeşil (kritik saldırı) alanına sahip olacaktır. Geldiklerinde bu alana dokunan iki göstergeyi eşleştirmeniz gerekecek.

Bu iki göstergenin hızı oldukça hızlıdır, bu yüzden düşmanı geçip bir sonraki alana geçmek için bu saldırılara odaklanmanız gerekecek. Bu silahlara dikkat etmeniz gerekecek çünkü yakın dövüş saldırıları iki menzilli silaha göre daha az kullanılacak. Dolayısıyla uzun menzilli silah mermilerini kullanma sıklığı da artacak ve mühimmatın yenilenmesi ve ateş etmeye devam etmesi için bir süre beklemeniz gerekecek.

DENEYEBİLİRSİNİZ BİRÇOK OYUN MODU

Warhammer 40,000: Freeblade APK ‘de oyuncular farklı seviyeler bulacak ve onları yetenekleriyle tamamlayacak. Her seviyede bilmediğiniz zorluklar var ve düşmanların sayısı artacak, bu yüzden sahip olduğunuz tüm silahları kullanmanız gerekecek. Bu seviyeleri tamamladığınızda, kullanılacak kaynaklar veya robotlarınızı donatmak için yeni teknolojiler gibi etkileyici ödüller alacaksınız.

Birincil oyun modunun yanı sıra, robotunuza ve becerilerinize güveniyorsanız katılabileceğiniz her zaman haftalık etkinlikler vardır. Zorlukları tamamlarken ve diğer oyuncuların üstesinden gelirken bulabileceğiniz robotların gücünü yükseltmek için bazı özel öğeler. Oradan, robotu güçten görünüme istediğiniz gibi yükseltmek ve değiştirmek için belirli miktarda kaynak ve malzemeye sahip olacaksınız.

GÜCÜNÜZÜ YÜKSELTİN VE EFSANEVİ ROBOTLARA ERİŞİN

Maçlarda elde ettiğiniz teknolojiler robotlarınıza yeni bir güç kazandırıyor. Donatmaya başladığınızda, robotun her bir parçasına karşılık gelen birçok farklı yükseltme kutusu göreceksiniz; işiniz, etkilerini öğrendikten sonra yeni teknolojiyi ilgili kutuya yüklemektir. Aynı zamanda yaklaşabileceğiniz ve oyun sırasında kilidini açmak için kesinlikle paraya ve seviyelere ihtiyaç duyacağınız birçok efsanevi robotu da görebilirsiniz.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Warhammer 40,000: Freeblade ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir