WarFriends
WarFriends

WarFriends v4.9.5 APK + MOD (Menü/Sınırsız Cephane/DogTags) indir 2022


WarFriends, oyuncuların düşman generallerini çağırmak ve onları yenmek için farklı birimlere sahip olacağı bir oyundur. Bu hedef tamamen anlaşılabilir ancak belirli bir miktarda beceri ve askeri güç gerektirecek. Böylece tüm zamanınızı oyunda elde et

Android Android Aksiyon
4 ( 451 puan )
Fiyat: $0
İsim WarFriends
Yapımcı About Fun
Tür Aksiyon
Boyut 604MB
Versiyon 4.9.5
MOD MENÜ/Sınırsız Cephane/DogTags
Orjinal Google Play
WarFriends is the most famous version in the WarFriends series of publisher About Fun
Mod Version 4.9.5
Total installs 5,000,000+
  • Sınırsız Cephane (azalmak yerine artacaklar)
  • Yeniden Yükleme Yok (bu, bir atış ile diğeri arasındaki yeniden yükleme süresi için değil, cephaneyi yeniden doldurmak için yeniden yükleme süresi için geçerlidir)
  • Sınırsız Köpek Etiketi
  • Yasaklama Karşıtı


İndir (604MB)

WarFriends, oyuncuların düşman generallerini çağırmak ve onları yenmek için farklı birimlere sahip olacağı bir oyundur. Bu hedef tamamen anlaşılabilir ancak belirli bir miktarda beceri ve askeri güç gerektirecek. Böylece tüm zamanınızı oyunda elde ettiğiniz kaynaklarla yeni öğelerin ve birimlerin kilidini açmak için harcayacaksınız. Farklı türlerde maçlar geçmenizi bekliyor.

SavaşArkadaşları: PvP Nişancı Oyunu

ETKİLEYİCİ YENİ KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN

WarFriends’in yeni sürümünde, Covert adlı yeni bir birimin ortaya çıkmasıyla oyuncunun taktiklerini etkileyen bazı küçük değişiklikler oldu. Bu birimlerin özelliği basittir: onları çağırabilir ve düşmanın bulunduğu yere kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu yüzden bölümlerde kaptanın kaynaklarının dikkatli kullanılmasını gerektiriyor çünkü bazen tehlikeli durumlarda kendinizi kurtarmanız gerekecek.

SavaşArkadaşları: PvP Nişancı Oyunu

ETKİLEYİCİ SİLAHLI SAVAŞLARA KATILIN

Oyuncuların seviyeyi tamamlamak için düşman liderini devirmeye çalışacakları WarFriends’de silahla yönetilen birçok savaş yaşayacaksınız. Aynı zamanda, bu oyun çok fazla kontrol gerektirmeyecek ve herkes kolayca erişebilecek. Alan ikiye bölünecek ve üç kalkan olduğunda karakterin konumunu kolayca gözlemleyebilirsiniz. Karakteriniz aralarında ileri geri hareket edecek ve diğer taraftaki düşmanlara saldırmak için fırsatlar bulacaktır.

SavaşArkadaşları: PvP Nişancı Oyunu

Her oyuncunun destek görevlerine sahip birimleri olacak ve kartlarla çağrılacak. Bu kartlara tıklamanız gerekecek ve kısa bir süre sonra yeni karakterler görünecek. Aynı zamanda her karakter, rakibe el bombası atabilecek bir birim seçerken göz önünde bulunduracağınız farklı özelliklere sahiptir. Ancak bu karakterleri çağırmak ücretsiz değildir; belirli bir miktarda enerjiye mal olacak ve birimlerin lideri enerji toplamayla ilgilenecek.

SavaşArkadaşları: PvP Nişancı Oyunu

Ortaya çıkıp rakibin minyonlarına saldırabileceksiniz ve mümkünse dikkatli olmazlarsa düşmanın liderine de saldırabilirsiniz. Aynı zamanda düşman birimlerine saldırmak için kendinize birçok farklı silah da sahip olabilirsiniz. Takım arkadaşlarına düşmanları alt etmede yardımcı olabilecek hızlı atış hızına sahip bir tüfek bulabilirsin. Ek olarak, keskin nişancılar için, düşmanları hızlı bir şekilde alt etmek için nişan alabilecek ve karşı saldırı fırsatını bekleyerek saklanmaya devam edebileceksiniz.

SavaşArkadaşları: PvP Nişancı Oyunu

MUHTEŞEM YENİ EŞYALARIN VE BİRİMLERİN KİLİDİNİ AÇIN

WarFriends oynarken, belirli bir miktarda deneyim kazanacaksınız ve bu da rütbenizi yükseltmenize yardımcı olacak. Seviye atlamanın etkisi basittir: Yeni öğelerin kilidini açabilirsiniz ve maçta kullandığınız kalkan da tamamen güçlü hale gelir. Deneyime ek olarak, kazandığınız para miktarı tamamen ana karakter için destek karakterleri ve silahları satın almaya yönlendirilecektir.

Oyunda satın aldığınız ilk öğe, yaklaşan birçok düşmanla başa çıkmanıza yardımcı olan el bombası ve bazuka gibi daha birçok heyecan verici silah var. Aynı zamanda, etkileyici özellikleri ve görünümü nedeniyle bu oyunun sahip olduğu birim sayısına şaşıracaksınız. Yani bunlar, diğer güçlü oyuncular olan dereceli maçlara ve yayından kaldırmaya dikkatli bir şekilde yaklaşmanıza yardımcı olacak faktörler olacaktır. Elbette bu etkileyici anlardan gözlerinizi alamayacaksınız.


İndir (604MB)

Artık indirmeye hazırsınız WarFriends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAbout Fun

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir