Waradar
Waradar

Waradar APK v1.0.32 (Premium) indir 2022


Waradar APK indirWaradar APK , kullanıcılar istedikleri zaman herhangi bir yerde birden fazla WhatsApp numarasını izleme şansına sahip olacaklar. Kullanıcıların bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir özel bilgiye veya beceriye ihtiyacı yoktur. Tel

Android Android Araçlar
5 ( 179 puan )
Fiyat: $0
İsim Waradar
Yapımcı Waradar
Tür Araçlar
Boyut 20MB
Versiyon 1.0.32
MOD Premium
Orjinal Google Play
Waradar is the most famous version in the Waradar series of publisher
Mod Version 1.0.32

İndir (20MB)

Waradar APK indir

Waradar APK , kullanıcılar istedikleri zaman herhangi bir yerde birden fazla WhatsApp numarasını izleme şansına sahip olacaklar. Kullanıcıların bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir özel bilgiye veya beceriye ihtiyacı yoktur. Telefon numarası ekleme seçeneklerinde sadece izlemek istedikleri WhatsApp numarasını girmeleri yeterlidir. Sevdiklerinizi toplumsal medyanın kötü yanlarından korur. Özellikle aileler için çocuklar üzerinde tam bir emniyet denetimi kurmayı sağlar.

Vattsun Apk 2

Waradar APK Son Sürüm

Waradar APK ‘yı kullanırken aklınızda kalan bir şey, bu yazıda kısaca bahsettiğimiz farklı paketleri satın almanız veya abone olmanız gereken ücretli bir uygulama olmasıdır. Premium abonelik olmadan hiçbir numarayı izleyemezsiniz. Ancak Waradar Premium APK hiç bir paket satın almadan size bu özellikleri ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Vattsun Apk 3

Waradar APK Premium

Waradar Premium APK 2022 listenize eklediğiniz kişilerin en son ne zaman görüldüğünü öğrenebilir ve sosyal medyanın olumsuz etkilerinden korumak için adımlar atabilirsiniz. Whatsapp için tasarlanmış kullanışlı bir uygulamadır. Çevrimiçi ve çevrimdışı durumlarda size ileti bildirimi gönderir. Sadece son görülme değil içinde bir çok Premium özelliği barındırır.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Waradar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir