War Tortoise 2
War Tortoise 2

War Tortoise 2 v1.04.11.5 APK + OBB (Son) indir 2022


War Tortoise 2, güçlü teknolojiye sahip hayvanlarla dolu savaşlara giderken bir Kaplumbağa yolculuğuna çıkar. Takım arkadaşlarınızın desteği, eşyaları ve artan gücü ile bu düşmanları kolayca yenebilirsiniz.

Android Android Aksiyon
5 ( 947 puan )
Fiyat: $0
İsim War Tortoise 2
Yapımcı Foursaken Media
Tür Aksiyon
Boyut 974MB
Versiyon 1.04.11.5
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
War Tortoise 2 is the most famous version in the War Tortoise 2 series of publisher Foursaken Media
Mod Version 1.04.11.5
Total installs 1,000,000+

İndir (974MB)

War Tortoise 2, modern ekipmanlarla donatılmış hayvanların kontrol ettiğiniz Kaplumbağa’ya saldırmaya çalıştığı bir dünyaya gireceğiniz bir oyundur. Sahip olduğunuz ateş gücü ile kolayca nişan alıp yok edecek ve takım arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Aynı zamanda, bu savaşçıların yükseltme istatistikleri tamamen çeşitlidir ve topladığınız çok fazla kaynak gerektirir.

Savaş Kaplumbağası 2 – Boşta Keşif Nişancı

VAHŞİDE DÜŞMANLARLA MÜCADELE

War Tortoise 2’de oyuncu, modern silahlarla donanmış düşmanlara karşı bir kaplumbağaya ve yoldaşlarına eşlik etmeye devam edecek. Bulacağınız ilginç nokta ise hayvanların hepsinin etkileyici bir teknolojik güce sahip olması ve sizin göreviniz size yaklaşan ve size saldırmak isteyen düşmanları yok etmek. Aynı zamanda silahın nişan alma özelliği sayesinde düşmanlarınızı da kolaylıkla tanıyabilirsiniz.

Kaplumbağa hareketinizi üçüncü şahıs bakış açısıyla izleyeceksiniz ve onun üzerinde düşmanlara saldırmak için silah kullanan bir yoldaş olacak. Aynı zamanda, zaman içinde çok sayıda düşmanla savaşta size yardımcı olacak birçok yeni müttefik bulacaksınız. Ayrıca oyun ekranını kolayca gözlemleyebilir ve onlara saldırmak için düşmanlarınızı hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz. Böylece düşmanı öldürüp hemen ardından seviyeyi tamamladığınız için bir ödül alacaksınız.

Savaş Kaplumbağası 2 – Boşta Keşif Nişancı

DÜŞMANLARI YOK ET VE GÜCÜNÜ ARTIR

War Tortoise 2’ye girdiğinizde, seviyeyi ne kadar iyi tamamladığınızı gösteren bir ilerleme çubuğu göreceksiniz. Kaplumbağa sürekli bu konuma hareket edecek ve elbette düşman bunu yapmanızı istemeyecek ve size sürekli saldıracaktır. Yani her zaman düşman dalgaları olacak ve karakterinizin gücünü arttırmanız gerekecek; Bu yükseltme çok para gerektirecek ve bulabileceğiniz birçok şeye sahip olacaksınız.

Pek çok farklı yükseltme öğesi olacak ve ilginizi çekecek ilk öğe, DPS, Critical ve daha pek çok istatistikleri bulabileceğiniz Savaş Kaplumbağası bölümü olacak. Aynı zamanda, kaynak kullanımınızı doğru bir şekilde değerlendirmek için yükseltme sonrasındaki verimliliği de bilirsiniz. Ek olarak, zamanla yeni müttefikler katılır ve savaşta size yardımcı olmak için potansiyellerinden yararlanmanızı ister.

Çeşitli yerlere seyahat edecek ve tamamen gerçekçi olacak şekilde tasarlanmış ortamları keşfedeceksiniz. Ayrıca sürükleyici bir deneyim için sizi yeni düşmanlarla ve hava ve manzaradaki değişikliklerle tanıştırırlar.

Savaş Kaplumbağası 2 – Boşta Keşif Nişancı

GÜÇLÜ MÜTTEFİKLER VE YARARLI DESTEK ÖĞELERİ

Savaş Kaplumbağası 2’deki Savaş Kaplumbağasının gücünün yanı sıra, oyuncular harika özelliklere ve destek özelliklerine sahip başka birçok birim de buluyor. Bazı fareler ekipmana sahip olacak ve onları yakın mesafeden yok etmek için gördüğünüz düşmanlara yaklaşacak veya diğerleri Kaplumbağa için ateş desteği sağlayacak. Aynı zamanda, yükseltme istatistikleri de karmaşıktır ve farklı düşmanların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için yükseltilmeleri gerekir. Ayrıca bazı eşyalar tehlikeli durumlarda kullanılır ve oldukça pahalıdır.

Savaş Kaplumbağası 2 – Boşta Keşif Nişancı

Oyun, bir Kaplumbağa ile birçok zorlu savaşta bir yolculuk sunuyor:

– Güçlü silahlara sahip çok sayıda düşmanla tehlikeli bir dünyaya gireceksiniz.
– Oyuncunun gözlerinin önünde güzel, ayrıntılı bir dünya ortaya çıkıyor ve gerçekçi bir his için hava değişiklikleri de görülüyor.
– Kaplumbağa düşmanları hızla tespit edebilir, artan ateş gücüyle onlara saldırabilir ve önemli yerlere seyahat edebilir.
– Oyunda size yaklaşan hayvanlara odaklandıklarında farklı güçlerden özel destek alacaksınız.
– Bu oyunda satın alabileceğiniz farklı eşyalar var ve bazı durumlarda size yardımcı olacak.


İndir (974MB)

Artık indirmeye hazırsınız War Tortoise 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFoursaken Media

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir