War Of Kings
 War Of Kings

War of Kings v85 APK (Hileli Son Sürüm) indir 2022


War of Kings APK RTS maçları yaşamak , oyuncuların gözlerini ondan ayırmasını zorlaştıracak. Bu oyunun kontrollerine alışmak için zaman ayıracaklar ve seviyeler boyunca becerilerini geliştirecekler. Aynı zamanda, oyuncuların eğlence ihtiyaçlarına gör

Android Android Oyun
5 ( 817 puan )
Fiyat: $0
İsim War Of Kings
Yapımcı Falcon Studios
Tür Oyun
Boyut 67MB
Versiyon 85
MOD Hileli
Orjinal Google Play
War Of Kings is the most famous version in the War Of Kings series of publisher
Mod Version 85

İndir (67MB)

War of Kings APK RTS maçları yaşamak , oyuncuların gözlerini ondan ayırmasını zorlaştıracak. Bu oyunun kontrollerine alışmak için zaman ayıracaklar ve seviyeler boyunca becerilerini geliştirecekler. Aynı zamanda, oyuncuların eğlence ihtiyaçlarına göre bulabilecekleri etkileyici oyun modları her zaman olacaktır. Bu oyunu arkadaşlarınızla birlikte deneyimlemeyi unutmayın ve oyunun onlarla etkili bir şekilde iletişim kurmanız için bir yolu var.

war of kings apk indir modkiwi com 1

MOBİL PLATFORMDA RTS TÜRÜNÜ DENEYİM

RTS oyun türü, her zaman, getirebileceği zorluk olarak, birçok farklı nedenden dolayı herhangi bir oyuncunun seveceği tamamen eğlenceli türlerden biri olmuştur. Oyuncular mobil platformda bir RTS oyununu deneyimleyebilir ve platform için yerleşik kontroller vardır. Başka deyişle, oyuncular yine askerlerini, işçilerini dokunuşlarla ve çoklu seçeneklerle tamamen kolayca kontrol edebilirler.

Bu oyunun görüş açısı aynı türdeki diğer oyunlardan hala farklı değil. Oyuncuların çevreyi tamamen rahat bir şekilde gözlemlemesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda, oyun sırasında, oyuncunun birlikleri harekete geçirme kolaylığı için çoklu seçim işlevi eklendi. Seçilebilir sayısı tamamen 10’dan 80’e kadar önceden tanımlanmıştır. Bazen seçimdeki max düğmesi ile hepsini seçebilirsiniz. Ayrıca, bu oyuncuya yeni başlayanlar için erişilebilir.

war of kings apk indir modkiwi com 2

DOĞRU TAKTİKLERLE GELİN

War of Kings’de oyuncular belirli sayıda karakteri kontrol edecekler. Bu oyun türündeki önceki oyuncuların fark edebileceği bir diğer nokta, oyuncunun ana evin mevcut olmamasıdır. Bu nedenle, oyunun başında birçok işçi ortaya çıkarken, daha fazla bina almak için Belediye Binası’nı inşa etmeniz gerekecek. Ayrıca binanın HP miktarı oldukça fazla olduğu için her işçinin yapım hızı yavaştır. Yani yapıyı yapmak için ikiden fazla işçiye ihtiyacınız olacak.

Oyun yapısının özgünlüğü nedeniyle, oyuncuların birçok faktöre dikkat etmesi ve oyun sırasında biraz deneyim kazanması gerekecektir. Erkenden çok fazla zaman ve kaynak tüketeceğinden, Belediye Binası’nı hemen yükseltmemeniz yardımcı olacaktır. Yani, bu kaynağı boşa harcamak yerine, alabileceğiniz işçi sayısını artırmak için bir Belediye Binası inşa edebilirsiniz. Bundan sonra, güçlü bir orduya sahip olmak için kaynakları toplamak ve başka binalar inşa etmek için sonraki adımlara geçmeye başlayacaksınız.

War of Kings APK ilgilenmeniz gereken birçok kaynak olacak ve eğer büyük bir krallık geliştirmek istiyorsanız çok paraya ve işçiye ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda, istatistiklerini inceledikten sonra birçok farklı türde birlik satın alabilirsiniz. Bu nedenle, ordunuzun bir aşamada üssü savunmak için ortaya çıkabileceğinden emin olun. Çünkü karşılaştığınız düşmanlar bazen size tamamen sürpriz bir şekilde saldırabilir.

war of kings apk indir modkiwi com 3

KRALLIĞIN PERFORMANSINI VE GÜCÜNÜ GELİŞTİRİN

Oyunda alabileceğiniz birincil binaların yanı sıra, diğer birçok tesis oyuncuların inşaat ve dövüş süreçlerini destekler. Özellikle, Akademi adında bir bina inşa edebileceksiniz ve bu bina, onları satın almayı düşünebileceğiniz bazı verimli yükseltmeleri getirmekten sorumludur. Örneğin, sahip olduğunuz belirli birlik türlerini daha hızlı hale getirebilir veya gücünü artırabilirsiniz. Ustalaşmanız gereken bir sistem oluştururlar.

Bu sistemler ordunuzun gücünü oluşturur, ancak bu bir strateji oyunudur. Bu nedenle yükseltme yapmak veya her şeyi eşit olarak yükseltmek her zaman mümkün değildir. Aynı zamanda, oyun sırasında en uygun hamleleri yapmak ve yükseltmeler yoluyla yeni binalar kazanmak için oyun ekranı aracılığıyla inşa etme deneyimini öğrenmeniz gerekecek. Bu nedenle oyun, oyuncuları her zaman etkileyici seviyelerle keşfetmeye teşvik eder.

war of kings apk indir modkiwi com 4

OYUNDA DÜŞMANLARLA YARIŞIN

Oyuncular, War of Kings’te iki ana oyun modundan birini seçecekler: Çevrimdışı ve Çok Oyunculu. Çevrimdışı moda gelince, bu her zaman oyuncuların bu oyundaki mekaniklere yavaş yavaş alışacağı bir ekrandır. Başka bir deyişle, AI tarafından kontrol edilen düşmanlara karşı aşamalar yoluyla becerilerini kademeli olarak geliştireceklerdir. Zamanla, oyuncular kazandıkları becerilerden tamamen emin olduklarında, Çok Oyunculu moda katılacaklar.

Oyundaki seviyeler eskisi kadar basit değil ancak olabileceklere karşı her zaman hazır olacaksınız. Oyuncularla savaşacaksınız ve kazanan olup olmadığınızı daha hızlı büyüyüp gelişmeyeceğinizi görmek için yarış olacak. Yani sürekli büyüyen krallığı işletmek için sürekli kontrol etmeye ve gözlemlemeye çalışacaksınız. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmayı unutmayın, deneyim sırasında Sesli Sohbeti açmayı unutmayın.


  İndir (67MB)

  Artık indirmeye hazırsınız War Of Kings ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
   

  Yapımcıdan

  Sizin için önerilenler

  Editörün Seçimi

  Yorumlar

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir