War Of Kings
War Of Kings

War of Kings v85 APK indir (Sınırsız Para/Res) 2022

War of Kings: Strateji savaş oyunu, savaş dolu görünen ayrı bir krallığın kralı olmanıza yardımcı olur. Göreviniz, strateji sayesinde düşmanı fethetmek ve benzersiz süper güçleri çağırmaktır.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 724 puan )
Fiyat: $0
İsim War of Kings
Yapımcı Falcon Studios
Tür Strateji Oyunları
Boyut 30MB
Versiyon 85
MOD Sınırsız Para/Res
Orjinal Google Play
War of Kings is the most famous version in the War of Kings series of publisher Falcon Studios
Mod Version 85
Total installs 1,000,000+

Dünya, birbirleriyle rekabet eden, durmadan fethetmenizi bekleyen birçok krallıkla dolu. Oyuncular, zaferin zirvesine ulaşmak için onları adım adım kontrol ederek devasa bir asker ordusunun komutanına dönüşüyor. War of Kings’te tek kişi, iki kişi hatta üç kişi ile oynayabileceksiniz. Rakibiniz önceden belirlenmeyecek, ancak davet sayesinde rakibin size meydan okuması ve tam tersi.

Krallar Savaşı: Strateji savaş oyunu

SINIRSIZ KAYNAK TOPLA

Burada, işçilerinizi sıkı çalışmaya yönlendirme ve yönlendirme görevini omuzlarınızda taşımanız yardımcı olacaktır. Spesifik olarak, kendi hayatta kalmalarını sağlamak için doğal kaynakları toplamaları gerekir. Haksız yere öldürülmemenin tek yolu budur. Bu krallık, fethetmeniz için hazır ahşap, taş veya altın gibi birçok kaynağa sahiptir. Ve buğday bitkisi de yetişmesi için işçilerin ellerine ihtiyaç duyan vazgeçilmez bir besindir.

Krallar Savaşı: Strateji savaş oyunu

FAVORİ AKADEMİ

Burada durmayan War of Kings, kararsız rakiplerle yoğun bir şekilde savaşmanıza yardımcı olur. Akademi olarak bilinen, uzun zaman önce inşa edilmiş, son derece eski görünümlü bir binaydı. Bu, oyuncuların mucize askerin yeteneklerini mümkün olduğunca öğrenmesi ve sürekli geliştirmesi için temeldir. Sadece bu da değil, hiç bitmeyen çatışmanız artacak ve durumu lehinize çevirmenin yollarını bulacak.

Krallar Savaşı: Strateji savaş oyunu

ÖZEL ZEKA

Bu savaş, kesin ve optimize edilmiş bir strateji gerektirir. Bu, oyuncunun zekası ve vizyonu sayesinde mümkündür. Bu aynı zamanda şampiyonluk kupasını kazanmanız için türünün tek örneği etkileyici bir anahtar olarak da bilinir. Ortaya çıkan her oyuncu kendi renk stratejilerini getirecek. Bazen başarılı olmasa da, yavaş yavaş tecrübe biriktirerek zafer kesinlikle sadece sizin elinizde olacaktır.

Kontrolünüz altında sizinle sadakatle çalışan askerler var ve bunlar tamamen akıllı araçlarla oyuncunun kontrolüne geçiyor. Bu nedenle, stratejiniz tamamen kolayca uygulanır, her yere hareket, herhangi bir yere saklanma veya herhangi bir zamanda saldırma hepsi sıkı bir şekilde kontrol edilir. Bu, tüm düşmanları öldürerek ailenizin daha da zenginleşmesine yardımcı olacak kozdur.

Krallar Savaşı: Strateji savaş oyunu

EN GÜÇLÜ EJDERHALARI ÇAĞIR

Ne kadar çok savaş alanında savaşırsanız, o kadar çok süper güç kazanırsınız. Bununla birlikte, göz ardı edilemeyecek benzersiz özelliklerin çağrılmasıdır. Oyuncular ejderhaları War of Kings’e çağırabilir. Rakiplerini otomatik olarak uzaktan tespit edip yok etme konusunda eğitilmişlerdi ve mucizevi bir yeteneğe sahiplerdi; krallığa kitlesel olarak saldırmadan önce, iz bırakmadan yok edildiler. Dikkat çekici olan şey, bazı askerlerin kahramanca canavarlara sahip olmasıdır; ölü gibi görünseler de tamamen ölü değiller ve oyuncuya her an saldırabilirler.

Krallar Savaşı: Strateji savaş oyunu

RAKİPLERE MEYDAN OKUYUN

Oyuncuları çeşitli savaş modlarında kendilerine karşı rekabet etmeleri için War of Kings’e davet edin. 1vs1 veya 2vs2 veya 3vs3 ve hatta klan modlarında oynayabilirsiniz. Senin işin sadece arkadaşına bir istek göndermek ve kabul edilmesini beklemek. Bu şekilde rakibinizi yeni bir savaşa getirebilirsiniz. Sadece bu değil, birbirinizi daha iyi tanımak için arkadaşlarınızla mesajlaşarak sohbet edebilirsiniz.

– Bütün bir krallığı yöneten bir kahramana dönüş.
– Muazzam bir güce sahip sadık ejderhayı çağırın.
– Çalışanları kaynakları toplamaya ve kullanmaya teşvik edin.
– Akademide askerleri eğitin ve eğitin.
– Bölge için savaşmak ve savunmak için düşmanla savaşın.


İndir (30MB)

Artık indirmeye hazırsınız War of Kings ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFalcon Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir