WarFriends: PvP Shooter Game
WarFriends: PvP Shooter Game

War Friends MOD APK indir v4.9.0 (Sınırsız içerik) 2022


Atış oyunu, oyunculara en büyüleyici savaşları vereceğinden ve oyuncunun becerilerini takdir edeceğinden emin. Etkili maçlar oluşturmak için gözlem yapma, silahlarda ustalaşma ve taktikler düzenleme yeteneğini kullanmanız gerekecek. Dolayısıyla bu oy

Android Android Aksiyon
4 ( 549 puan )
Fiyat: $0
İsim WarFriends: PvP Shooter Game
Yapımcı About Fun
Tür Aksiyon
Boyut 40MB
Versiyon 4.9.0
MOD Sınırsız para
Orjinal Google Play
WarFriends: PvP Shooter Game is the most famous version in the WarFriends: PvP Shooter Game series of publisher About Fun
Mod Version 4.9.0
  • Sınırsız Cephane (azalmak yerine artacaklar)
  • Yeniden Yükleme Yok (bu, bir atış ile diğeri arasındaki yeniden yükleme süresi için değil, cephaneyi yeniden doldurmak için yeniden yükleme süresi için geçerlidir)
  • Sınırsız Köpek Etiketi
  • Yasaklama Karşıtı


İndir (40MB)

Atış oyunu, oyunculara en büyüleyici savaşları vereceğinden ve oyuncunun becerilerini takdir edeceğinden emin. Etkili maçlar oluşturmak için gözlem yapma, silahlarda ustalaşma ve taktikler düzenleme yeteneğini kullanmanız gerekecek. Dolayısıyla bu oyunlar sürekli piyasaya çıkıyor ama asla eskimiyor. Oyun pazarında muazzam bir değişiklik olmasına rağmen insanlar onu hala sevecekler. WarFriends APK Game pazar lideri değil, ancak şu anda hala birçok oyuncunun dikkatini çekiyor. Trendi takip etmeye çalışmadığı için oynanış kadar görsel tasarımında da yeniliklere sahip bir ürün ortaya çıkarıyor.

warfriends apk indir modkiwi com 1

Çevrimiçi Keskin Nişancı Savaş Arenası

WarFriends: PvP Shooter Game, CHILLINGO üreticisinin bir ürünüdür. Onlar her zaman size en iyi bağımsız oyun ürünlerini sunmak isteyen Electronic Arts’ın bir bölümüdür. Oyun mağazalarında hala çok fazla oyun yok, ancak çoğu hala askeri unsurlar sunuyor. Silah kullanan ancak son derece sevimli görünümlerle tasarlanmış aksiyon oyunlarını görebilirsiniz. Bu nedenle aynı ürünlerden farklı hale gelir. Oyunları, farklı oyuncu türlerinin yanı sıra birçok farklı seviyeye uygun olması nedeniyle oyuncular tarafından her zaman takdir edilmektedir. Ayrıca bu oyuna dahil olarak, her yaştan oyuncunun kimseyi sınırlamadan sunucularına erişmesine izin verir.

warfriends apk indir modkiwi com 2

MOBA ARENA KAHRAMANI OLUN

Pek çok farklı yaşla arkadaş canlısı olduğu için sevimli bir görüntü tasarımı da kullanıyor. Oyunu hızlıca gözlemleyebilir ve Chibi benzeri bir karakter tipi kullandığını anlayabilirsiniz. Bu, oldukça küçük göründükleri ve normalden daha büyük bir kafaları olduğu anlamına gelir. Bu karakterler, son derece kapsamlı tasarımlara sahip olmaları ve savaş sırasında bir savaşçının karakterini tanımlamaları nedeniyle sevilirler. Her ekipman türü için, savaşta, güzel görünümün yanı sıra gerçek dövüşte açıkça gösterecektir. Ayrıca savaş sahnesi mükemmel bir şekilde anlatılmış. Arka planın içerdiği karakterlerle eşleşmesi gerektiğinden oyun yapımcısı buna dikkat etmelidir. Her oyun moduna bağlı olarak katılmanız için farklı savaş sahneleri olacak. Kapalı bir askeri bölgede, buzlu alanlarda savaşmak ister misiniz? ya da eski bir uygarlığın izlerini taşıyan çok uzaktaki derin ormanlar mı? Bütün bunlar oyuna yansıyacak ve oyun tarzının çeşitliliğine katkıda bulunacak.

warfriends apk indir modkiwi com 3

İNANILMAZ ATEŞ GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Oyunda en iyi şampiyon olmadan önce bir kadro oluşturmak çok uzun bir yolculuk alacaktır. Oyun, ustalık unsuru ile bir strateji oyununun mekanizmasına göre işleyecektir. İyi bir sinerji ve istikrarlı savunma ile ezici bir ordu oluşturmanız gerekecek. Dikkat etmeniz gereken ilk şey, sahip olduğunuz güç türünü çeşitlendirmektir. Piyade askerleri, keskin nişancılar, robotlar, helikopterler, tanklar ve daha fazlası, daha yüksek seviyelere ulaştığınızda, yaklaşan amaçlarınız için mümkün olduğunca çok sayıda savaş cihazının kilidini açacaksınız. Ne kadar çok araca sahip olursanız, rakibinizin tahmin etmesini zorlaştıran beklenmedik taktikler oluşturmak için o kadar çok özelleştirebilirsiniz. Bu oyunda donattığınız araç sayısı aynı oyunlardan fazla gibi görünüyor. Bu da onu çok daha çekici kılan bir özellik.

warfriends apk indir modkiwi com 4

Her hafta sabit bir etkinlik olacak, Arena’nın kapıları açılacak ve oyuncuların savaşa katılmasına izin verecek. Bu yerde sadece siz ve diğer oyuncular arasındaki beceri eşleşmeleri olan birkaç kural var. Beceriye dayalı, hızlı aksiyon PvP düelloları, oyuncunuzun zihniyetini açıkça gösterecek ve oyuncuların sürekli olarak diğer oyunculara karşı sürtünmesi gerektiğinde birçok ders sunacaktır. Kraliyet ödüllerini toplayın ve her kazandığınızda zafer kazanın. Belki de neşe, heyecan ve bir sonraki maça kadar bekleme arzusu getirecektir. Ancak sıralamaya her terfi ettiğinizde, rakibiniz çok daha güçlü hale gelecektir, bu yüzden savaşmayın. Çünkü tabanca ve keskin nişancı tüfeklerinden av tüfeğine ve tanksavar bazukalarına kadar ağır silahlar almaya hazır değilseniz, muhtemelen yine çok şey kaybetmeniz gerekecek.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız WarFriends: PvP Shooter Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAbout Fun

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir