War After
War After

War After: PvP Shooter v0.9.123 APK indir (MENU/Cephane, Yeniden Yükleme Yok) 2022


War After, herkes için canlı, canlı ve yoğun bir ortam yaratmak için çevrimiçi odaklı oynanışa sahip bir aksiyon atış oyunudur. Ayrıca bilimkurgu ve fütüristik ön uç konseptleri uygulayarak oyuncuların savaş alanında tüm ekipmanlarını esnek ve etkili

Android Android Aksiyon
5 ( 150 puan )
Fiyat: $0
İsim War After
Yapımcı GDCompany
Tür Aksiyon
Boyut 174M
Versiyon 0.9.123
MOD MENÜ/Cephane, Yeniden Yükleme Yok
Orjinal Google Play
War After is the most famous version in the War After series of publisher GDCompany
Mod Version 0.9.123
Total installs 1,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Sınırsız mermi
  • Yeniden yükleme yok


İndir (174M)

War After, herkes için canlı, canlı ve yoğun bir ortam yaratmak için çevrimiçi odaklı oynanışa sahip bir aksiyon atış oyunudur. Ayrıca bilimkurgu ve fütüristik ön uç konseptleri uygulayarak oyuncuların savaş alanında tüm ekipmanlarını esnek ve etkili bir şekilde kullanmalarına olanak tanır. Her şeyden önce oyuncular oyundaki tüm aktivitelere arkadaşlarıyla katılarak en eğlenceli ve unutulmaz anları oluşturabiliyor.

Savaş Sonrası: PvP Nişancı

MODERN BATTLEFIELD ÖZELLİKLİ EYLEM OYUNU

War After’ın oynanışı ve ana aktivitelerinin çoğu gelecekteki savaşlar etrafında dönüyor, bu yüzden ölçeği veya çarpışmaları çeşitli. Bu, oyuncunun deneyimini çeşitlendirmeye yardımcı olur ve onlara arkadaşlarıyla sonuna kadar eğlenmek için daha fazla seçenek sunar. Ayrıca, daha fazla oyun modu ve heyecan verici cazibe merkezleri ile birlikte ödüller ve insanları geliştirmek için geliştirilmiş cömert bir görev sistemi sunar.

Oyun modlarında durmamakla birlikte, karakterlerin çeşitliliği tüm cepheleri hareketli ve kaotik hale getirerek oyunculara tüm maçın en önemli noktası olma fırsatları yaratacaktır. Özel anlarda birçok çevrimiçi etkinlik ve etkinlik de açılacak ve her maçın heyecanını artırmak için daha heyecan verici içerikler sunulacak. Kısacası oyun, oynanış kalitesini sürekli olarak iyileştirecek ve oyunculara arkadaşlarıyla eğlendirecek birçok yeni şey sunacak.

Savaş Sonrası: PvP Nişancı

GELİŞMİŞ KONSOL GİBİ KONTROL MEKANİZMASI

İçeriğin çekiciliğinin yanı sıra oyun, savaşın temposunu ve oyuncunun hareketlerini geliştirmek için oldukça esnek bir kontrol sistemi benimser. Gereksiz mekaniği ortadan kaldırmak ve oyuncunun deneyimini optimize etmek için aynı anda birçok mekanizma ile entegre olur. Ayrıca arayüzü ve etkileşimleri, etkileşimi optimize eden ve FPS oyunlarının nadiren sunduğu birçok avantajı sunan konsol benzeridir.

Savaş Sonrası: PvP Nişancı

GENİŞ SİLAH CEPHESİ VE EŞYALARI

Modern savaş alanı unsuru sayesinde War After, oyunculara aralarından seçim yapmaları için devasa ve zengin bir ekipman sistemi sunacak. Her seçim onlara benzersiz dövüş stilleri verir; gerçekçilik yaratmak ve her bir karakter sınıfının bundan en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak için karakterlerin performansı bile çeşitlidir. Ayrıca, oyuncuların performansını birden çok faktör üzerinde geliştirmek için hemen hemen her şey özelleştirilebilir ve birçok eklenti ile eklenebilir.

Savaş Sonrası: PvP Nişancı

ARKADAŞLARINIZLA EKİP OLUN VE SON DERECE EĞLENİN

Arkadaşlık sistemi, herhangi bir modda, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herhangi birinin maça katılmak için davetiye gönderebileceği basittir. Bu sistem sayesinde oyuncular ilişkiler geliştirebilir, birçok ödül alabilir ve yalnızca arkadaşlık mağazasında görünen özel içerikler için alışveriş yapabilirler. Harika olan şey, radyo veya ses yoluyla etkileşim yeteneğinin de geliştirilmiş olması ve savaş alanında takım arkadaşlarıyla koordinasyona yardımcı olmasıdır.

Savaş Sonrası: PvP Nişancı

İLGİLENDİRİCİ VE İYİ TASARLANMIŞ HARİTALAR

War After, zengin içerik ve oyun modlarının yanı sıra birbirinden farklı tasarımlara ve etkileyici konseptlere sahip pek çok haritayı karşımıza çıkaracak. Bunun da ötesinde, hepsi her takım için denge oluşturmak üzere tasarlanmıştır ve oyuncular bunları çeşitli oyun modlarında kullanabilir. Bu arada, benzersiz haritalar yalnızca ara sıra oyun modlarında görünür, ancak her takımın canlı atmosferini geliştirmek için her ayrıntıya odaklanırlar.

War After, her oyuncunun arkadaşlarıyla keşfetmesi için çok sayıda potansiyel ve ilgi çekici içeriğe sahip yeni nesil FPS oyunlarından biridir. Aynı zamanda, herkesin becerilerini çok ölçekli savaş alanlarında sergilemesi için dengeli bir şekilde geliştirme fırsatı yaratan cömert bir etkinlik sistemi ile birlikte gelir.


İndir (174M)

Artık indirmeye hazırsınız War After ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGDCompany

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir