War After
War After

War After v0.9.125 APK (Sınırsız Cephane) indir


Bir savaşçıya dönüşüyorsunuz ve ulus için önemli kaynakları keşfediyorsunuz, bulma yolunda sizin gibi kaynaklar da bulan başka bir ulusun birlikleriyle karşılaşmanız gerekiyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte elde edilmesi zor olan tüm kaynakları ve

Android Android Aksiyon
4 ( 801 puan )
Fiyat: $0
İsim War After
Yapımcı GDCompany
Tür Aksiyon
Boyut 149.5 M
Versiyon 0.9.125
MOD Kilitsiz Silahlar, Sınırsız Cephane
Orjinal Google Play
War After is the most famous version in the War After series of publisher GDCompany
Mod Version 0.9.125
 • MENÜ MODU
 • Sınırsız Cephane (yeniden yükleme yok)

 • Sınırsız Para Sınırsız
 • Cephane
 • Wallhack 
 • Glow Wallhack
 • Multicolor Wallhack


İndir (149.5 M)

Bir savaşçıya dönüşüyorsunuz ve ulus için önemli kaynakları keşfediyorsunuz, bulma yolunda sizin gibi kaynaklar da bulan başka bir ulusun birlikleriyle karşılaşmanız gerekiyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte elde edilmesi zor olan tüm kaynakları ve hazineleri işgal etmek isteyen tüm askerleri yok etmek için keskin nişancı tüfeklerinin ve çevre silahlarının gücünden yararlanın.

BİLİNÇLİ OYUN

Yalnızca azaltılmış ateş gücüne sahip silahlara sahip olduğunuz için ilk ekrana girmek ihtiyaçlarınız için aşırı derecede zorlayıcı değil. Aletlerinizi sonraki seviyelere yükseltmek için çok sayıda kaynak ve hazine toplamak için oyunla ilgili ilk zamanı en üst düzeye çıkarmanız, basitçe yardımcı olmak için kalan ve sağ kontrol düğmelerini esnek bir şekilde kullanmanız gerekir. Siz ve anahtar niyetindeki rakip, sizinle birlikte kaynaklar ve hazineler için katılmak isteyen rakip askerlerin çoğunu aynı anda yok etmeye çalışıyorsunuz. Her seviyede düşmanın insan gücünü hızla yok edin, çevrimiçi oyun derecesini her değiştirdiğinizde kesinlikle başka bir bonus alacaksınız.

SİLAHI EN BÜYÜK GÜÇLE GÜNCELLE

Sınırsız yıkıcı güce sahip devasa ateşli silahlardan oluşan bir cephaneliği keşfedin. Aradığınız kaynaklarla birlikte topladığınız tüm ekstra miktarla, tüm silahları güncellemek için nakde çevirin. Tüm düşman askerlerini tek atışta yok etmek için gerekli güçlü ateşli silahlara sahip olmak, ayrıca silahları geliştirmek, oyunun genel seviyesi daha zor seviyelere yükselirse, rakibin göz korkutucu gücüne karşı daha basit bir şekilde yüzleşmenize yardımcı olur.

AŞIRI 3D GRAFİKLER VE MÜKEMMEL HOPARLÖRLER

Oyunun görselleri, bir savaşçı için kirli, tehlikeli bir arka plan tasarımıyla sizi bir ordu savaşının gerçek dünyasına götürecek. Değerli kaynakları kazanmak için silahlı bir savaşçıya dönüşmenin heyecanını keşfedin. Bu silah seslerinin silahlarla ilişkili ses efektleri, dövüş karakterinizi daha da geliştirecek ve bu büyük ölçekli savaşta tüm enerjinizi kullanacaktır.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

 • Bir savaşçıya dönüşün ve yoğun ordu savaşına dalın.
 • Çok kolaydan zora kadar seviyelerle karşılaştı.
 • Oyuncunun savaş performansı sayesinde her türden silahı satın alarak tüm harika araç cephaneliğini keşfedin.
 • Savaşçı ruhu getiren ses kliplerinin yanı sıra muhteşem çizimleri görün.


İndir (149.5 M)

Artık indirmeye hazırsınız War After ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGDCompany

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir