WAMR: Silinmiş Mesajları Kurtarma
WAMR: Silinmiş Mesajları Kurtarma

WAMR v0.11.2 APK indir (Silinmiş mesajları kurtarma) 2022

WAMR APK indirArkadaşlarınızın siz onları görmeden mesajlarını silmeleri ne kadar can sıkıcı? Merak hakim olur. Az önce çözümü buldunuz: WAMR! WAMR, aradığınız yardımcı programdır. Tek bir araçla metin mesajlarını ve ayrıca herhangi bir medya ekini (

Android Android Haberleşme
5 ( 968 puan )
Fiyat: $0
İsim WAMR: Silinmiş mesajları kurtarma
Yapımcı drilens
Tür Haberleşme
Boyut 16MB
Versiyon 0.11.1
MOD Premium
Orjinal Google Play
WAMR: Silinmiş mesajları kurtarma is the most famous version in the WAMR: Silinmiş mesajları kurtarma series of publisher drilens
Mod Version 0.11.1

WAMR APK indir

Arkadaşlarınızın siz onları görmeden mesajlarını silmeleri ne kadar can sıkıcı? Merak hakim olur. Az önce çözümü buldunuz:

WAMR! WAMR, aradığınız yardımcı programdır. Tek bir araçla metin mesajlarını ve ayrıca herhangi bir medya ekini (resimler, videolar, sesli notlar, ses, hareketli gifler ve çıkartmalar) kurtarabilirsiniz! Artık Durumları da indirebilirsiniz! Hepsi tek bir uygulamayla!

NASIL ÇALIŞIR Mesajlar cihazınızda şifrelenir, böylece WAMR onlara doğrudan erişemez. Mevcut tek çözüm, bunları aldığınız bildirimlerden okumak ve bildirim geçmişinize göre bir mesaj yedeği oluşturmaktır.

warm apk indir modkiwi com 1WAMR Premium

WAMR bir mesajın silindiğini algıladığında, size hemen bir bildirim gösterecektir! MEDYA MESAJLARI WAMR ayrıca mesaja eklenmiş herhangi bir medyayı kaydetmeye çalışacak ve gönderen onu silerse bir bildirim alacaksınız. Aşağıdaki medya türleri kurtarılabilir: resimler, videolar, hareketli gifler, ses, sesli notlar, belgeler, çıkartmalar.

SINIRLAMALAR Silinen mesajları kurtarmanın resmi ve desteklenen bir yolu olmadığını lütfen unutmayın. Bu bir geçici çözümdür ve seçilen mesajlaşma uygulamasının ve hatta Android işletim sisteminin neden olduğu sınırlamalarla karşılaşabilir: 1) Kısa mesajlar bildirimleriniz tarafından kurtarılır, bu nedenle, bir sohbeti sessize aldıysanız veya şu anda mesajlaşma uygulamasında silinmeden önce bir mesaj izliyorsanız, bir bildirim almayacaksınız, bu nedenle WAMR onu kaydedemez!

Bu aynı zamanda, bu uygulamayı indirmeden önce bildirimleri/mesajları kurtarmanın imkansız olduğu anlamına gelir (bu yüzden hızlı bir şekilde indirin!).

warm apk indir modkiwi com 2

2) Mesajlar kaydedilmiyorsa, bunun nedeni Android’in WAMR’yi öldürmesi olabilir. Lütfen WAMR’ı tüm pil optimizasyon hizmetlerinden kaldırın!

3) WAMR, tamamen indirilmemişlerse dosyaları kaydedemez! Bu nedenle, çevrimdışıysanız veya dengesiz bir bağlantınız varsa veya genel olarak gönderen, medya içeren mesajı mesajlaşma uygulaması indirmeden önce silerse, WAMR onu kaydetmek için hiçbir şey yapamaz.

warm apk indir modkiwi com 3

WAMR APK Ücretsiz

4) WiFi bağlantısı kullanmıyorsanız, ayarlarınız nedeniyle bazı medyalar mesajlaşma uygulamanız tarafından otomatik olarak indirilmeyebilir. Bu davranışı Mesajlaşma uygulaması > Ayarlar > Veri ve depolama kullanımı bölümünden değiştirebilir ve şansınızı artırabilirsiniz.

Diğer sınırlamalar, Android sürümünüzden veya sistem dilinizden (özellikle sağdan sola doğruysa) kaynaklanabilir. Lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve bana herhangi bir sorun gönderin, böylece düzeltmeye çalışabilirim!


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız WAMR: Silinmiş mesajları kurtarma ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir