WaLog
WaLog

WaLog APK Mod 1.1.1 WhatsApp Takip (Premium) Son Sürüm indir 2022

Walogger APK indir ve Yakın çevrendeki WhatsApp Kullanım Analizini Raporla, Bildirim Al! Walogger APK MOD Uygulamasını Ücretsiz Olarak Sitemizden İndirebilirsiniz!

Android Android Sosyal Ağ
5 ( 207 puan )
Fiyat: $0
İsim WaLog
Yapımcı WaLog Inc
Tür Sosyal Ağ
Boyut 15M
Versiyon 1.1.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
WaLog is the most famous version in the WaLog series of publisher WaLog Inc
Mod Version 1.1.0
Total installs 500,000+

WhatsApp takip etme özelliği ile sevdiklerinizi koruyun!

Çocuklarınız gece uyumak yerine WhatsApp’ta mı takılıyor? Peki WhatsApp’a ne kadar zaman harcıyorlar? Çevrimiçi ve çevrimdışı olduklarında bildirim alabilirsiniz. Çocuklarınızın en son görülenlerini takip edebilirsiniz. Ayrıntılı analiz ile gün içinde en çok çevrimiçi olan saatleri görebilirsiniz. Zaman tablosu ile gün içinde ne zaman ve ne kadar süreyle çevrimiçi olduğunuzu görebilirsiniz. Karşılaştırma özelliğini kullanarak çocuğunuzun çevrimiçi olduğu zamanı karşılaştırabilirsiniz.

– Çevrimiçi / Çevrimdışı bildirimler
– Ücretsiz deneme
– Aile üyeleri eklemek için birçok seçenek vardır.
– Ekibimiz her zaman 7/24 tam destek ile size hizmet vermeye hazırdır.
– İki farklı numara için karşılaştırın
– Güvenli kullanım
– Detaylı analiz
– Ayrıntılı raporlar

walogger apk 1 walogger apk son srm

WaLog – Online Last Seen Tracker Nedir?

“WaLog Inc.” tarafından geliştirilen Walogger APK Son Sürüm uygulaması, ailenizin ve etrafınızdaki kişilerin WhatsApp uygulamasını kullanma analizlerine sahip olmanızı sağlamaktadır.

Walogger APK Android için geliştirilen bir takip uygulamasıdır. Çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak uygulamayı kullanmanız mümkündür.

Uygulama içerisine kullanımlarını analiz etmek istediğiniz kullanıcıları eklemeniz yeterlidir. Bu işlemin ardından eklediğiniz kişiler online olduğunda cihazınıza bildirim alabilirsiniz.

Eklediğiniz iki farklı kişinin kullanımlarını karşılaştırabilir, detaylı analiz raporlarını alabilirsiniz. Walogger APK Ücretsiz İndir ile uygulamayı sitemizden cihazınıza herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Güvenli ve sağlıklı bir WhatsApp takip programı arıyorsanız, Walogger APK uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kontrolü elinize alarak çocuklarınızın ya da herhangi birisinin kullanımlarını takip edebilirsiniz.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız WaLog ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir