WallsPy
WallsPy

WallsPy v3.0.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


İndir (6MB)

WallsPy, kullanıcılara olağanüstü yaratıcılık getiren bir araç olacaktır. Kullanıcılar cesur fikirlerini bu eşsiz duvar kağıdı tasarımına koyacak ve en harika ürünü yaratacaklar.

Android Android Araçlar
4 ( 828 puan )
Fiyat: $0
İsim WallsPy
Yapımcı 367Labs
Tür Araçlar
Boyut 6MB
Versiyon 3.0.2
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
WallsPy is the most famous version in the WallsPy series of publisher 367Labs
Mod Version 3.0.2
Total installs 500,000+

Kendi benzersiz duvar kağıdınızı tasarlamak ister misiniz? WallsPy fikrinizi tahmin etti ve şimdi bu araç bu yaratmada size etkili bir şekilde yardımcı olacak. Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli özellikli duvar kağıtları doğar. Karakteristik şekillerin benzersiz özellikleri de bu uygulama için başarı sağlamıştır. Uygulama, kullanıcılar tarafından belirlenen tüm gereksinimleri karşılamayı ve daha birçok çekici yeni özellik eklemeyi vaat ediyor.

WallsPy – 4K & HD Duvar Kağıtları

YENİ FİKİRLERLE GELİN

Program, yeni, orijinal ve yenilikçi fikirler bulmanızda size yardımcı olacaktır. Program, kullanıcıların kaybolmaları durumunda onları tekrar keşfetmelerine yardımcı olmak için bu düşünceleri dikkatli bir şekilde kaydedecektir. Yeni fikirler bulmanızda size yardımcı olduktan sonra, program yeni özellikler için fikirlerinizden yararlanmaya ve bunları uygulamaya devam edecektir.

BASİT ADIMLAR

Özel olan, uygulamanın size en temel adımlarda yardımcı olmasıdır. Birincisi, öne çıkan bir arka plan seçmektir; Burada aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli çekici renkler bulunmaktadır. Uygulama daha sonra sizi sonraki adımlara yönlendirecek ve duvar kağıdını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kademeli olarak tamamlayacaktır.

WallsPy – 4K & HD Duvar Kağıtları

KENDİ DUVAR KAĞITINIZI TASARIMLAYIN

Kendi hareketli duvar kağıtlarınızı tasarlayabileceksiniz ve oluşturduğunuz duvar kağıtları uygulama tarafından sizin için saklanacak ve saklanacaktır. Daha spesifik olarak, WallsPy’deki koleksiyonunuzun yanı sıra web sitelerine duvar kağıtları gönderebilirsiniz.

MEVCUT DUVAR KAĞIDI SEÇİMİ

Kullanıcılar uygulamada bulunan çeşitli duvar kağıtları arasından seçim yapabilirler. 17.000’den fazla güzel çalışma ile duvar kağıtları, cihazınızı farklı renklerle süslemeyi sever. En heyecan verici şey, bir dizi öne çıkan koleksiyonda herhangi bir duvar kağıdını kendiniz seçebilmenizdir. Uygulama ayrıca size diğer özellikli duvar kağıdı desenlerini getirmeyi vaat ediyor.

WallsPy – 4K & HD Duvar Kağıtları

EŞLİKLİ GÖRÜNTÜYÜ KULLANIN

Uygulama, kullanıcıların oluşturdukları duvar kağıdındaki resimleri kullanmalarına olanak tanır. Heyecan verici olan şey, kullandığımız cihazın kilit ekranını ayarlamak için bu duvar kağıdını kullanabilmemizdir. Bu eşlik eden görüntünün eklenmesi çekiciliği artıracak ve kullanıcılar renkli arka planlardan daha fazla ilgi duyacaktır.

YÜKSEK SET YETENEĞİ

Yüksek yapılandırma yeteneği, bu uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biridir. Kullanıcıların sadece rastgele bir duvar kağıdı deseni seçmeleri gerekiyor ve uygulama hemen sizden onu kilit ekranında veya ana ekranda kullanmanızı isteyecek. Senkronize etmeyi seçerseniz, uygulama hemen iki ekranda olacak ve ne kadar hızlı olduğunu görebilirsiniz.

WallsPy – 4K & HD Duvar Kağıtları

KOLAY PAYLAŞIM

Oluşturulan duvar kağıtları, cihazınızı dekore etmenize yardımcı olacaktır. Uygulama, diğer cihazlar arasında paylaşmayı kolaylaştırıyor ve yine de kalitesini koruyor. Uygulamanın taşınması çok uzun sürmüyor ve kullanıcılar paylaşmak için aynı anda yüzlerce duvar kağıdını yakalamayı da seçebilirler.

  • Kullanıcılar benzersiz fikirler bulmaktan mutluluk duyarlar; bu fikirler uygulama tarafından hemen dağıtılacaktır.
  • Her zaman yeni bir duvar kağıdı tasarlamak için uygulamaya eklenecek yeni şeyler arıyorsunuz.
  • Uygulama her zaman kreasyonlarınızdan yararlanmanıza yardımcı olur ve bu ihtiyaca göre hızla değişir.
  • En doğru kullanıcı deneyimi için çeşitli temalı duvar kağıtları kullanılır.
  • Duvar kağıdının kalitesi son derece takdir edilmektedir ve kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için giderek daha fazla yükseltilmektedir.
  • Kullanıcıların resimleri seçmelerine ve kendi özellikli duvar kağıtlarını özgürce tasarlamalarına olanak tanır.
  • Kullanıcıları puanlandırmanıza ve cihazınızı daha benzersiz hale getirmenize yardımcı olacak yeni arayüz.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız WallsPy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.