Wallpaper Setter
Wallpaper Setter

Wallpaper Setter v1.9.7 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Wallpaper Setter, kullanıcıların herhangi bir duvar kağıdını en basit ve en kolay şekilde ayarlamasına izin vermek için oluşturulmuş bir araçtır.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 89 puan )
Fiyat: $0
İsim Wallpaper Setter
Yapımcı Bringe
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 11MB
Versiyon 1.9.7
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Wallpaper Setter is the most famous version in the Wallpaper Setter series of publisher Bringe
Mod Version 1.9.7
Total installs 1,000,000+

İndir (11MB)

Bu uygulamaya gelen kullanıcılar, getirdiği çekici özellikler karşısında şaşıracak ve sevinecek. Her şeyi zevklerine ve tarzlarına göre tasarlamakta özgür olacaklar. Yaratıcılığınız ve zekanızla, arzu ettiğiniz birçok görüntü ürününü yaratabilmek için bu uygulamanın faydalarını keşfetmekte ve deneyimlemekte özgürsünüz.

DUVAR KAĞIDI TAKMAK İÇİN RAHAT VE ÜCRETSİZ

Wallpaper Setter’a geldiğinizde, kendinize harika ve güzel bir duvar kağıdını özgürce tasarlama ve ayarlama fırsatına sahip olacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve yükleyebileceğiniz çok sayıda resim olacak. Her baskı kendine özgü özelliklerini ve stilini getirecek, anlamlı değerler yaratacak ve birçok kullanıcının bundan keyif almasını sağlayacaktır. Her kişinin farklı estetik gözleri olacaktır, bu nedenle seçim her kişinin tercihlerine de bağlıdır. Lütfen cihazınızın duvar kağıdını en zarif, uyumlu ve göz alıcı renklerle arayın ve yükleyin.

Duvar Kağıdı Ayarlayıcı Duvar Kağıdı Ayarlayıcı

RENK SEÇTİĞİNİZ ARKA PLAN ÇERÇEVESİYLE UYACAK ŞEKİLDE AYARLAYIN

Bir fon görüntüsü seçiyorsunuz, fotoğrafları daha güzel hale getirmek için hem “düz renkler” hem de “gradyan renkler” nasıl seçileceğini anlamanız gerekiyor. Her baskı, yumuşak ve temel renkler kullanılarak ayarlanır ve ayarlanır, bu da daha keyifli ve mutlu bir kullanıcı deneyimi sağlar. Alternatif olarak, manzara görüntüsünün güzelliğini artıran olağanüstü özelliklere sahip parlak renkler kullanabilirsiniz.

FOTOĞRAFINIZI DUVAR KAĞIDINA KOYMA HAKKINIZ VAR.

Wallpaper Setter, fotoğraflarınızı rahatça ve arka planda birleştirmenizi kolaylaştıracaktır. En sevdiğiniz resmi bulmak için galerinize göz atın. Ardından seçin ve duvar kağıdıyla eşleştirin. Bu bir fark yarattı ve kullanıcılara bazı güçlü izlenimler verdi. Daha da iyisi, fotoğrafınızı rahatça dikebilir ve ardından hızlı bir şekilde masaüstünüz olarak ayarlayabilir ve zamandan ve emekten çok tasarruf edebilirsiniz. Sadece birkaç saniye içinde istediğini yaptın.

Duvar Kağıdı Ayarlayıcı Duvar Kağıdı Ayarlayıcı

BENZERSİZ GRAFİKLER VE KULLANIMI KOLAY

Üreticinin sunduğu harika grafiklerin keyfine varacaksınız. Bu uygulamadaki her çerçeve ve düzen, en basit şekilde düzenlenir ve yönlendirilir, bu da onu kullanıcılar için daha rahat ve kolay hale getirir. Ayrıca görüntüleri net ve gerçekçi bir şekilde destekleyerek birçok oyuncunun ilk görüşte hayran kalmasına neden olur. Üstelik ister çocuk ister yetişkin olun düzenleme amacınız varsa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YARATICI TUTKUSUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN.

Wallpaper Setter sayesinde sanatsal ilginizi sürdürürken keyifli bir ortamın tadını çıkarabileceksiniz. Mümkün olan en rahat şekilde, her biri farklı ve önemli bir konuya sahip birçok resim oluşturarak eskiz yeteneklerinizi ve yaratıcı sezginizi gösterin. İstediğinizi yaratmakta özgürsünüz. En iyi yanı, bu programı geliştiricilerden bir lisans satın almadan ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Sunduğu harika avantajları kaçırmayın!

Duvar Kağıdı Ayarlayıcı Duvar Kağıdı Ayarlayıcı

Bazı özellikler:

  • Duvar kağıtlarını cihazınıza rahat ve hızlı bir şekilde yükleme ve düzenleme özgürlüğüne sahip olun.
  • Çekici düzen ve dekorasyona sahip güzel ve gerçekçi grafiklere sahip olmak.
  • Görüntü oluşturma ve tasarlama tutkunuzun keyfini çıkarın.
  • Kullanımı kolaydır ve tüm ihtiyaç ve isteklerinizi karşılar.
  • Fotoğraf oluşturmanızı ve arka plan stilinizi daha kolay hale getirmek için sağladığı bazı avantajları denemekten ve keşfetmekten çekinmeyin.
  • Saçma sapan reklamlar ve önemsiz haberler sizi rahatsız etmeyin.
  • Ön ödeme olmadan ücretsiz olarak indirilir.
  • Bu uygulamada yer alan modern işlevlerin keyfini çıkarabilmeleri ve hoş karşılayabilmeleri için bu yardımcı uygulamayı çevrenizdeki insanlarla paylaşmayı unutmayın.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wallpaper Setter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBringe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir