Walli
Walli

Walli v2.10.1.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Walli – 4K Duvar Kağıtları ve Arka Planlar, kullanıcılara en kaliteli telefon duvar kağıtlarını verecektir. Telefonu her gün kullandığınızda, muhtemelen telefonun duvar kağıdını yüzlerce kez göreceksiniz ve bunlar telefon kullanmanın psikolojisini az

Android Android Araçlar
5 ( 791 puan )
Fiyat: $0
İsim Walli
Yapımcı Tap-Mobile
Tür Araçlar
Boyut 26M
Versiyon 2.10.1.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Walli is the most famous version in the Walli series of publisher Tap-Mobile
Mod Version 2.10.1.1
Total installs 10,000,000

İndir (26M)

Walli – 4K Duvar Kağıtları ve Arka Planlar, kullanıcılara en kaliteli telefon duvar kağıtlarını verecektir. Telefonu her gün kullandığınızda, muhtemelen telefonun duvar kağıdını yüzlerce kez göreceksiniz ve bunlar telefon kullanmanın psikolojisini az çok etkileyebilir. Yani harika bir telefon duvar kağıdınız varsa, kesinlikle rahat bir zihniyet getirebileceksiniz ve aynı zamanda kişisel kişiliğinizi de ifade edebileceksiniz.

Walli – 4K Duvar Kağıtları ve Arka Planlar

EN İYİ DUVAR KAĞITLARINI VEREN BİR UYGULAMA

Ve yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı, muhtemelen telefonunuzun duvar kağıtlarının sıkıcı olduğunu hissediyorsunuz ve artık onları görmek istemiyorsunuz. Bu aynı zamanda üreticilerin Walli adlı son derece yaratıcı ve benzersiz duvar kağıtları sağlayan bir uygulama oluşturabilmelerinin ana nedenidir. Bu uygulamayı kullandıktan sonra geliştirici, telefonunuzu her elinize aldığınızda ve güzel duvar kağıdına her baktığınızda deneyiminizi değiştirmeye kararlıdır.

Ancak uygulamanın sadece alışılmış duvar kağıdı türlerini değiştirmenize ve duvar kağıdında küçük değişiklikler yapmanıza izin veren bir yer olduğunu düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Bu uygulamaya gelince artık en sevdiğiniz duvar kağıtlarını seçmeyeceksiniz, ancak sanatçıların yarattığı eserlere hayran kalacaksınız. Bunlar, telefonunuza yeni ve benzersiz bir görünüm kazandırmak için en iyi yaratıcı sanatçıların gerçekten tutkulu çalışmaları olacak.

Walli – 4K Duvar Kağıtları ve Arka Planlar

TELEFONUNUZA YENİ BİR GÖRÜNÜM VERİR

Uygulamanın ilkelerini anlıyorsanız, telefonunuza yeni bir görünüm vermenin şimdi tam zamanı. Ancak bu muhtemelen sizin için atılması zor bir adım olacak çünkü her biri bize belirli bir mesaj iletmek isteyen birçok farklı çalışmanın yer aldığı profesyonel bir sanat sergisinin içinde kaybolacaksınız.

O zaman kendinize gerçekten tatmin edici bir duvar kağıdı bulabilmek için birkaç sıralama işlemi deneyelim. İlk olarak, Öne Çıkanlar bölümüne gidebilirsiniz çünkü burası, uygulamanın telefonunuza gerçekten uyan duvar kağıtlarını önerdiği yer olacaktır. Değilse, dünya çapındaki kullanıcıların hangi duvar kağıtlarını sevdiğini ve aralarından seçim yaptığını görmek için Popüler’i deneyin. Ya da yeni ve trendi seven biriyseniz, Son seçilen sanatçıların en son eserlerini size getirecek.

Walli – 4K Duvar Kağıtları ve Arka Planlar

UYGULAMADAKİ DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Artık tek bir duvar kağıdını sevmiyorsunuz; ancak bunun yerine uygulamada birçok farklı tür var. Ardından, uygulamanın yeni güncellenen en yeni özelliği, bunu doğrudan çözmenize yardımcı olabilir. Uygulamaya en sevdiğiniz duvar kağıtlarının hangileri olduğunu bildirirsiniz ve ardından hepsi telefonun ana ekranında görüntülenecektir. Sevdiğiniz duvar kağıtları sırayla ekranda sorunsuz ve güzel bir şekilde gösterilebilecek.

Ayrıca uygulamaların çeşitliliği de kullanıcılar için özel bir avantaj olacaktır. Uygulama, dünya çapında birçok kullanıcının kullanabileceği büyük bir projedir. Bu nedenle, uygulamanın diğer birçok kullanıcıya hizmet verebilmesi için birçok farklı temadan birçok duvar kağıdı türünü entegre etmesi gerekecektir. Birçok insanın ilgilendiği ana temalardan bazıları şunlardır: anime duvar kağıtları, arabalar, karanlık duvar kağıtları, uzay, hayvanlar, çizgi romanlar, eğlence, soyut, renkli ve daha fazlası.

Walli – 4K Duvar Kağıtları ve Arka Planlar

Telefonun yerel uygulaması ile çok sayıda duvar kağıdı mevcut olacak ve şüphesiz kullanıcılara can sıkıntısı getirecek. Ama Walli’yi bulduysanız, tebrikler, ana ekranınıza en heyecan verici şeyleri getirebileceğiniz yer burası olacak. Mevcut uygulamada birçok farklı tema ile kendinize çok sayıda iyi duvar kağıdı bulabileceksiniz. Ek olarak, diğer birçok özellik size en iyi deneyimi sunabilecektir.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız Walli ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTap-Mobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir