Wallet
Wallet

Wallet v8.5.71 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Cüzdan: Giderleri Takip Edin. Bütçe, piyasadaki en katı ve en kapsamlı kişisel finansal yönetim için ünlü bir uygulamadır. Gelir veya parayla ilgili her şey şeffaf bir şekilde gösterilir ve raporlanır, bu da kullanıcıların izlemesini kolaylaştırır. M

Android Android Finans
4 ( 719 puan )
Fiyat: $0
İsim Wallet
Yapımcı BudgetBakers com
Tür Finans
Boyut 36MB
Versiyon 8.5.71
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Wallet is the most famous version in the Wallet series of publisher BudgetBakers com
Mod Version 8.5.71
Total installs 5,000,000+
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi, armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64, mips, mips64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (36MB)

Cüzdan: Giderleri Takip Edin. Bütçe, piyasadaki en katı ve en kapsamlı kişisel finansal yönetim için ünlü bir uygulamadır. Gelir veya parayla ilgili her şey şeffaf bir şekilde gösterilir ve raporlanır, bu da kullanıcıların izlemesini kolaylaştırır. Modern özellikler sayesinde kullanıcılar nihayetinde planlarını oluşturabilir veya ailenizin ekonomisini kurtarmanıza yardımcı olabilir.

PARANIZI KOLAYCA KONTROL EDİN VE YÖNETİN

Cüzdan’ı kullanırken, kullanıcılar tüm aile ve günlük aktivitelerini çok ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde sıkı bir şekilde kontrol etme hakkına sahip olacaklar. Sonuç olarak, harcamalarınızı herhangi bir karışıklık veya hata olmadan takip etmeniz özel olacaktır. Finansal kaynaklarınız en pratik ve etkin şekilde yönetilecektir. Her kişinin farklı iş amaçlarına göre para harcama ve kullanma şekli olacaktır ancak birçok para kaybetme ya da dolandırılma durumuyla karşılaşmamak için bu uygulamayı hayatınızda daha fazla kolaylık sağlamak için kullanmalısınız.

Cüzdan: Giderleri Takip Et, Bütçe Cüzdan: Giderleri Takip Et, Bütçe

RAPOR VE İSTATİSTİK SAYFALARI GÜZEL BİR ŞEKİLDE TASARLANDI

Genel olarak, bu uygulama esas olarak ana içeriği gösterir. Gelir veya giderler düzenli ve düzenli bir şekilde listelenir. Karışıklığı önlemek için her gün için o güne ait masraflar tahsis edilecektir. Cüzdan, arayüzü basit, hafif ve çok renkli ve hantal olmadığı için kullanımı rahat ve keyifli hale getirecek. Ayrıca, bu uygulamanın renkleri son derece iyi koordine edilmiştir ve muazzam ve eksiksiz bir arayüz oluşturur. Ayrıca her bir öğenin dekorasyonu ve düzeni de kolay kullanım için ayrılmıştır.

OTOMATİK VE HIZLI BANKA GÜNCELLEMELERİ

Cüzdan ile kullanıcılar tüm işlem bilgilerini belirli bir şekilde alabilirler. Otomatik olarak senkronize edilirler ve harcamalarınızın güvenliğini sağlarlar. Bu sayede her bir öğeyi farklı yerlerde takip etmek için uğraşmanıza gerek kalmayacak. Bunun yerine, onlara tek bir yerden erişebilir ve onları takip edebilirsiniz. Bu uygulama, dünya çapında 3500’den fazla yabancı bankanın katılımına sahiptir ve kullanıcılara finansal kaynaklarını uygun bir şekilde yönetme ve kontrol etme fırsatları yaratır.

Cüzdan: Giderleri Takip Et, Bütçe Cüzdan: Giderleri Takip Et, Bütçe Cüzdan: Giderleri Takip Et, Bütçe

ÖZELLİKLER KOLAY BİLGİ GÖSTERİR

Cüzdan, raporlama ve sonuçları yazılı olarak vermenin yanı sıra, kullanıcılar tarafından daha kolay anlaşılması için tüm raporları tüm kritik bilgilerle dolu açık ve spesifik grafikler aracılığıyla sunacaktır. Grafikler, şu anda mali durumunuzun nasıl olduğunu çok net bir şekilde gösteriyor. Banka kartları, nakit tutarı, harcanan tutar gibi tüm bilgiler en doğru rakamlarla görüntülenecektir. Artık ailenizin aylık gelirini bildirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

SİPARİŞLE İLGİLİ HER BİLDİRİM VE HABER SÜREKLİ OLARAK VERİLMEKTEDİR

Her gün ne kadar harcadığınız ve ne kadar ödediğiniz, ödediğiniz fatura sayısı sürekli olarak sağlanacak ve güncellenecektir. Ayrıca dünya piyasasında birçok farklı para birimini kullanmanıza da destek olur. Yetkin bir kullanıcı olun ve hayatınıza ve ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için en etkili ve değerli yöntemleri nasıl geliştireceğinizi bilin. Lütfen bu pratik uygulamayı arkadaşlarınıza ve ailenize tavsiye edin, böylece onlar da sahip olabilirler ve deneyimleyebilirler. Bu uygulamanın getirdiği coşkulu ve özenli hizmetten kesinlikle memnun kalacaksınız.


İndir (36MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wallet ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir