Wallcraft
Wallcraft

Wallcraft v3.0.11 APK MOD (Premium/Kilitsiz) indir 2022


Wallcraft APK kullanıcıların kaliteli ve cihazlarına uygun duvar kağıdını kolayca arayabilecekleri bir kütüphanedir. Uygulamanın içerdiği işlevler basit ve birçok farklı kullanıcı için idealdir. Aynı zamanda etkileyici sayıda duvar kağıdı ile hem eğl

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 557 puan )
Fiyat: $0
İsim Wallcraft
Yapımcı WallpapersCraft | WallCraft
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 51MB
Versiyon 3.1.01
MOD Premium/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Wallcraft is the most famous version in the Wallcraft series of publisher WallpapersCraft | WallCraft
Mod Version 3.1.01
Total installs 100,000,000+

Wallcraft APK kullanıcıların kaliteli ve cihazlarına uygun duvar kağıdını kolayca arayabilecekleri bir kütüphanedir. Uygulamanın içerdiği işlevler basit ve birçok farklı kullanıcı için idealdir. Aynı zamanda etkileyici sayıda duvar kağıdı ile hem eğlenecek hem de içinde ne olduğunu keşfetmek için zaman ayıracaksınız. Ayrıca, cihazınız için kullanmak üzere birçok yeni trend duvar kağıdı da bulabilirsiniz.

4K Duvar Kağıdı・4d canlı duvar kağıdı ve HD arka planlar 8K 4K Duvar Kağıdı・4d canlı duvar kağıdı ve HD arka planlar 8K

KESİNLİKLE KALİTELİ GÖRÜNTÜLERİ DENEYİN

Wallcraft’ı deneyimlediğinizde, getirebileceği görüntülerden kesinlikle etkileneceksiniz. Bunlar tamamen kaliteli görsellerdir ve ilgili amaçlarla kullanımınız için uygundur. Çoğu durumda, kilit ekranınız veya ana ekranınız için duvar kağıdı olarak kullanacaksınız. Yani bu işlem, herhangi bir kullanıcının istediği duvar kağıdını seçtikten sonra yapabileceği basit bir şekilde yapılır.

Cihazınızın parametrelerine göre kaliteli birçok duvar kağıdına erişebileceksiniz. Bunlar gözlerinizin önünde belirecek ve işiniz, kullanmaya uygun olduğunu düşündüğünüz duvar kağıdını seçmek için zaman ayırmak. Bu duvar kağıtlarının içeriği oldukça çeşitlidir, bu nedenle uygulamanın veri kitaplığını keşfederken kendinizi çekici hissedeceksiniz. Bir süre arama yaptıktan sonra, onu tamamen kullanabileceksiniz ve uygulama size onu ne için kullanacağınız konusunda bir seçenek sunacaktır.

4K Duvar Kağıdı・4d canlı duvar kağıdı ve HD arka planlar 8K 4K Duvar Kağıdı・4d canlı duvar kağıdı ve HD arka planlar 8K

GÖZDEN GEÇMEYECEĞİNİZ KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI

Wallcraft hakkında seveceğiniz bir şey, donanımınızı tanımak ve size uygun seçenekler sunmaktır. Uygulamayı ilk kez deneyimlediğinizde, uygulama size bilgi girişi için bazı adımlar sunacaktır; o zaman, ilgili çözünürlükte cihazın parametrelerini de bileceksiniz. Bundan sonra, uygulamanın özelliklerini kullanmaya başlayacaksınız ve bu anlayış, tüm farklı durumlarda kullanıcılar için tamamen makul ve değerlidir.

Bazı bilgileri girdikten sonra, uygulamanın duvar kağıtları, en boy oranı bilgilerine göre tamamen cihazınız için kullanılabilir. Tüm seçenekler mevcut olduğunda arama yapmak için iyidir ve çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca bir süre gezinip kullanamadıktan sonra sevdiğiniz bir duvar kağıdını bulmayı en aza indirir.

4K Duvar Kağıdı・4d canlı duvar kağıdı ve HD arka planlar 8K 4K Duvar Kağıdı・4d canlı duvar kağıdı ve HD arka planlar 8K

KALİTELİ GÖRÜNTÜLER HER ZAMAN GÜNCELLENİR

Kullanıcılar Wallcraft’ta birçok kaliteli duvar kağıdı bulacaklar ve elbette bu, birçok farklı cihaz çözünürlüğünü desteklemekten geliyor. Bu nedenle çoğu durumda, desteklenebilecek birden fazla cihaz ve 4K HD’ye kadar mümkün olan en yüksek çözümler olacaktır. Geniş bir çeşitlilik ile fotoğrafların konusu da tamamen çeşitlidir ve tercihlerinize uygundur. Duvar kağıdını istediğiniz zaman değiştirebilir ve cihaz deneyiminizi değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın kitaplığı hiçbir zaman sabit değildir, ancak kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak güncellenecektir. Spesifik olarak, birçok farklı Android cihaz için uygundur ve elbette her tür için destek miktarı belirli bir farka sahip olacaktır. Ancak, uygulama yeni duvar kağıtlarını güncellemek için bir zaman belirlediğinde bu yavaş yavaş kaybolacaktır. Cihazınızda kullanmak için gelecekte çıkacak yeni trend duvar kağıtlarını bulabileceksiniz.


İndir (51MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wallcraft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanWallpapersCraft | WallCraft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir